מעבד Intel Core i7 4790 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד Intel Core i7 4790

ORLY9992

Recommended Posts

http://ksp.co.il/?uin=23010

מה זה אומר מבחינת המעבד הזה על הטמפרטורה במנוחה ומאמץ (ללא OC ) ., ולגבי ספק החשמל שהוא צריך ב- 2 המצבים האלה?

אם אני רוצה שישנו לי תדר ומהירות של המעבד דרך לוח אם, זוהי שגם מצריכה גבוה? זה סוג של OC וניתן אפילו שהמעבד הוא לא K ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ברור לאלו שני מצבים את מתכוונת (ועוד יותר לא ברור מדוע קישרת למעבד הזה ב KSP - מה מיוחד בו לעומת i7-4790 אחרים?). האם הכוונה שלך היא למצב הרגיל, שבו המעבד i7-4790 עובד בתדר של 3.6GHz ולתדר הטורבו שבו המעבד יכול לעבוד בתדר מקסימלי של עד 4GHz?

2. מי בדיוק אמור לשנות לך "תדר ומהירות של המעבד דרך לוח אם"?

3. המעבד הזה לא מיועד להמהרה פשוט כי אין לו מכפלה פתוחה, אז למיטב הבנתי יש אולי 2 דרכים להגדיל את תדר המעבד במצב הרגיל, שהן דיי תלויות בלוח האם (לא בטוח שזה אפשרי בכל וגם אם כן - לא בטוח שכדאי לנסותן):

א. ייתכן שאפשר להגדיר שהמעבד יעבוד במצב של תדר טורבו כל הזמן (למעשה - לקבוע שמכפלת כל תהיה זהה למכפלת הליבה במצב הטורבו). במקרה של המעבד הנ"ל, המעבד יעבוד בתדר של 4GHz ב 100% מהזמן. אני לא בטוח אם זה אפשרי עבור כל הליבות או רק עבור חלקן.

ב. אפשר להגדיל את תדר הבסיס של הלוח, דבר שיגרום להגדלת תדר המעבד, אבל כנראה גם להגדלת התדר של רכיבים אחרים (כמו הזיכרון).

4. בכל פעם שגורמים לרכיב לעבוד בתדר גבוה יותר מזה שעבורו הוא תוכנן הדבר נחשב כהמהרה, וכן - זה יוצר יותר חום וכנראה ידרוש יותר מתח, וכן - זה יכול לגרום לבעיות יציבות ולנזק פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...