שוחרר Project CARS - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר Project CARS

adi518

Recommended Posts

זה בערך כמו לשאול מה יותר טוב, פס4 או XBO. :)

שניהם מעולים. ב AC יש את הקטע של המודינג כי הפלטפורמה הרבה יותר פתוחה לזה לעומת .

בקיצור, 30$ לכותר עם replay-ability מטורף, שווה כל שקל.

יצאתי עכשיו מסשן עם אוויק ואמדי.. נחמד מאד. אוויק משחק עם DFGT ונוהג לא רע בכלל! סחתיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה נחמד מאוד..

לקח לי קצת זמן להבין איך עובד המולטי אבל חביב בהחלט..

עדי \ אמדי, תגידו לי שמות של מסלולים מועדפים כדי שאני יעשה שיעורי בית לפעם הבאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Project CARS עם הגה.. ;)

ובנימה זו, הזמנתי גם שיפטר מאמזון.. משום מה שכחתי בכלל לבדוק מה המחיר שלהם. המחיר מצויין. יוצא 153$ כולל משלוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

T500 אופציה שאפשר להוריד, זה מוצר שהגיע לסוף החיים שלו. ה T300 יותר טוב והסיבה היחידה שהוא יותר זול זה כי הדוושות שמקבלים הן ברמת כניסה ולא כמו של ה T500. ההגה עצמו יותר טוב.

אני ממליץ לא לקנות את הדגם הרגיל של ה- 3 דוושות, אלא את ה T3PA PRO.. בשביל עוד 50$ אתה מקבל בנייה איכותית ממתכת ולא פלסטיק, לכן זה שווה.

אגב, הזמנתי את השיפטר, הוא הגיע (מוצר מדהים) ועוד שבוע וחצי בערך צריך לנחות פה ההגה. היה עיכוב מפלצתי עם הבק-אורדר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר מאד.. הם בכלל לא רוצים לשלוח לישראל. הם מעדיפים לדלג על הרבה מדינות, למכור קצת וביוקר.. אפשר להגיד שמבחינתם יש שוק בכמה מדינות באירופה + ארה"ב וזהו.

למקרה שהתקלקל משהו ותצטרך לשלוח להם לטיפול באחריות, עלות השילוח הלוך וחזור יצאו מכיסך. רק בגלל זה לא שווה בכלל להחשיב אותם כאופציה.

אם מישהו יכול להביא לך מחו"ל זה תכלס הדרך היחידה, אבל שוב תצטרך אחריות.. אתה בבעיה, אלא אם אתה הנדימן ויודע לטפל בבעיות בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע\בסיס של ה TM T300 זה אותו המנוע\בסיס של ה T500RS? יכול ליהיות שבארץ אחרי מיסים זה יצא 1237 ש"ח? לא רואה כאן עלויות שילוח משום מה (סלחו לי, רגיל לאיביי)..

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00NOJJQ04?&keywords=thrustmaster%20t300&qid=1436634078&ref_=sr_1_1&sr=8-1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע.. שזה מנוע אחר, יעיל וטוב יותר, גם אין לו את הפלאפי פדל הקבועים (והמיותרים) שיש על ה T500. כן, זה המחיר בערך. המחיר שאתה רואה שם ל T300 GTE זה כרגע 300 ליש"ט (המחירים שמופיעים כוללים את המע"מ של אנגליה). זה היה 240 פאונד שקניתי, תוריד מזה מע"מ אנגלי ויוצא לך 200 ליש"ט, עכשיו זה יוצא 240-250 ליש"ט אחרי הסרת המע"מ של אנגליה. עלות שילוח זה 20$, תוסיף מע"מ של שזה בקטנה וסגרת עסקה בפחות מ 1500 שקל. אין עמלות שקר וכאלה, רק מע"מ. אגב, הם לפעמים עושים טעויות ואתה משלם פחות.. לי רשמו (אמזון או החברת שליחויות צד ג') על החשבונית של השיפטר שהסכום שנגבה הוא ביורו.. *אחהמ*.

בשביל לראות אם המוצר נשלח לישראל או לא, אתה צריך להיות מחובר. כדי לדעת את העלות פשוט תוסיף את המוצר ולך כמעט עד סוף התהליך.

אגב, אני עכשיו רוצה להזמין את ה WHEEL STAND PRO, אבל זה יקר בטירוף בלי הצדקה. היצרן שיושב בפולין\מזרח אירופה הבין שאין לו מתחרים בתת-נישה הזאת אז הוא גובה 125 יורו על המוצר (דגם דלוקס גרסה 2 - הדגם שמתאים ל T300) + משלוח. נשמע בסדר, עד שאתה מגלה שהוא מתעקש לשלוח עם EMS מה שמקפיץ את המחיר ל 700 שקל.. על פאקינג כמה צינורות וחבק שחרור מהיר. עם זאת, עדיין יותר זול מבארץ ומכיוון שזה מוצר סטטי, אין טעם להוסיף 300 שקל ולקנות בארץ (במקרה כזה המחיר הופך להיות מופרז באופן קיצוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...