שוחרר Project CARS - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר Project CARS

adi518

Recommended Posts

לא ידוע על דבר כזה כרגע. הניחוש היחידי שיש לי זה שהם עשו T300 רק כדי להוציא T400 עם אותו הגה רק דוושות טובות ויקר ב 100$.

יצאתי עכשיו מסשן עם taotao ו amadey. היה כיף. taotao שיחק עם G27 וההבדל ניכר בין זה לבין מי שמשחק עם גיימפד, No offence. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, עדכון נוסף לגבי ההגה.. המחיר לגרסה ה'רגילה' עלה ב 60 פאונד מאז אתמול. :(

בכל מקרה, עשיתי בדיקה יותר מעמיקה על גרסת ה GTE ומסתבר שהיא עדיפה למי שמתכנן להשתמש בהגה רק על המחשב. אפשר להשתמש בה על הסוני, אבל הכפתורים הם לא X O וכו'. בכל מקרה, החלטתי שלפני שהמחיר יזנק שוב, שפשוט אזמין את ה GTE. יצא 1248 ש"ח כולל משלוח. זה כמובן back-order, אחרת המחיר לא היה כזה נמוך. ראיתי בכמה חנויות אחרות מאנגליה שהגרסה הזו נמכרת ב 270 פאונד (ואף יותר), כלומר כ 10 פאונד יותר מהגרסה ה'רגילה'. החישוק הזה יותר יפה ויותר מציאותי (לדעתי, וגם כי מדובר ברפליקה). אפשר להחליף את הלוגו של פרארי בלוגו מקוסטם או פשוט לשים אותו באיביי ולקנות את הרים הטוב יותר של TM, זה שמצופה עור אמיתי. נכון להיום זה ההגה הכי טוב שכסף קונה אחרי הפנטק V2 (שיקר במאות יורו ומגיע בסיס בנפרד, רים בנפרד, דוושות בנפרד וכו'):

עדכון: המחיר של ה'רגילה' ירד שוב ב 60 פאונד.

ככה נראית גרסת ה GTE, טראסטמסטר רכשה רישיון מפרארי כדי לשים את הלוגו שלהם כמובן:

17516335419_78fa630c66_o.jpg

ולשם השוואה, ההגה האמיתי:

17676274286_68fe1c7abc_o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיקון קטן אני משחק עם G27 ;) כמו שכבר ענתי בתרד אחר אין שום הגה שיעניק "מענה" בכמה רמות כמו הG27, מה שכן מי שרוצה תמיד אפשרל לשפר (לקנות מתאם להגה רגיל וכו).

בכל מקרה מה שיותר חשוב מההגה זה המתקן :xyxthumbs:

אתמול לשמחתי כיילתי מחדש את ההגה במשחק הכל עובד ומגיב הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם מבטלים את כל בקרות היציבות למיניהן (נעילת גלגלים, בקרת יציבות ושאר האפשרויות שם..)?

ניסיתי בלי ויש רכבים שמרגיש בלתי אפשרי לשלוט עליהם (במיוחד בכביש רטוב) כאילו צריך איזה כמה ימים ללמוד את הרכב בע"פ כדי להצליח לנהוג ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש רק ב traction control, אבל זה תלוי ברכב. יש רכבים שזה חובה, ושגם בעולם האמיתי הנהיגה בהם היא לרוב עם הבקרה הזו מופעלת. את השאר לא.

כדי לנהוג ברמה גבוהה בלי אסיסטים בכלל צריך כבר הגה.

רק תיקון קטן אני משחק עם G27 ;) כמו שכבר ענתי בתרד אחר אין שום הגה שיעניק "מענה" בכמה רמות כמו הG27, מה שכן מי שרוצה תמיד אפשרל לשפר (לקנות מתאם להגה רגיל וכו).

בכל מקרה מה שיותר חשוב מההגה זה המתקן :xyxthumbs:

אתמול לשמחתי כיילתי מחדש את ההגה במשחק הכל עובד ומגיב הרבה יותר טוב.

תוקן.

יש בפורום שלהם סטיקי עם הורדה לקובץ שמשפר מאד את ה FF. יצא לך לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעלי הגאים למיניהם, באיזה הגדרות אתם משתמשים?

אני לדוג' בדרייבר של ההגה משתמש בזה (מצרף תמונה למטה):

ובמשחק הגדרות ברירת מחדל.

מרגיש לי טוב ואני נהנה יופי אבל מעניין לדעת איך הגדרתם ולנסות גם דברים אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר, ממש חזק בעסק הזה של סימולטורים.

משחק GT6 (המחשב שלו זבל, פנטיום) ברמה באמת אחרת (כל האסיסטים כבויים, בלי בקרות והוא אפילו משחק עם המחשב של הרכב) רמת ההבנה והנהיגה שלו, לפחות בעיניי כאחד שממש לא חזק במכוניות - פנומנלית.

לפני כמעט שנה התארגנו כמה חברים וקנינו לו Thrustmaster F430 Cockpit והוא סוחט לו את המיץ.

עכשיו הוא הוריד CARS למחשב של אחיו הגדול ותוך חמש דקות כבר קלט את המשחק.

ילד בן 16 עושה בצפר שם באונליין למבוגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכנעתם אותי - אני רוצה להכנס לעולם הזה.

מאלו שבקיאים יותר, אני רוצה לבנות סימולטור חביב. שיורכב מ3 מסכים (5760X1080), ובנוסף מסך אחד קטן עבור "לוח שעונים" (יש לי, למה לא לנצל).

מה חסר לי?

1. כרטיס מסך שיחזיק את העסק (במחשב הנוכחי יש לי רק חריץ בודד של PCIE, אין אפשרות למערך). דעתכם בהתאם לדרישות המשחק?

2. הגה ודוושות - T300 או G2X?

אגב,

האם יש אפשרות במשחק לנסיעות "חופשיות" לצורך דריפטים?

תודה:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהדר.

כרטיס מסך כדי שאוכל לשחק בצורה נורמלית (יחסית כן?), אני מודע לעובדה שסראונד וכרטיס יחיד לא ממש הולכים ביחד אבל מפאת אילוצי המערכת - זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סט נחמד שאפשר למצוא בארץ

-Thrustmaster T300 Ferrari GTE

Thrustmaster T3PA Three Pedals Add On

Wheel Stand Pro for Thrustmaster T300

4800 ש"ח ~

כמובן שאפשר לחסוך אם להזמין מחו"ל + יד שנייה.

עדי הזמין את ההגה מאמזון UK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו 980 / 970 לצורכי בדיקות? :biggrinangelA:

בנוגע להגה - האמת? שאני לא מתכנן להוציא עליו יותר מידי. אפילו אם אמצא סט יד שניה, מה טוב. אני מעדיף להשקיע את מירב התקציב על הכרטיס.

עדיף גם שהסט לא יתפוס יותר מידי מקום (בכל זאת, זה הסלון בבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...