שוחרר Project CARS - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר Project CARS

adi518

Recommended Posts

מעולה תודה על ההגדרות למה אני משחק עם קונטרולר של 3 בינתיים :)

דרך אגב תוכל לתת קישור הורדה ישיר לפריסיט של הGEMFX שלך? אני מנסה עכשיו להתקין את זה כמו שאתה אומר.

עדכון:

עשיתי את ההתקנה כמו שאתה אומר ועדיין זה לא רוצה לעבוד אצלי.

איך אני מוחק את זה? ידנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפעלת 64-ביט? צריך לסמן את זה בוי, אחרת לא יעבוד לך. משתמש לפניך מיהר לרשום אותו דבר.

אין לי קישור ישיר, שמתי את זה שם. כמה מהסשן שעשינו עכשיו אני ואמדי:

17475636316_4e5ebb91de_b.jpg

17475646106_487c193968_b.jpg

לא חראם? :lol:

17315713959_11fe3f7487_b.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון לגבי הגה T300RS של Thrustmaster, למי שמתעניין...

מסתבר שאפשר להזמין T300RS ב 1528 ש"ח כולל מיסים ומשלוח לישראל. נשלח במשלוח סטנדרטי ככה שאולי יגיע 'רגיל' ואז יוצא 1300 ש"ח. 1200 שקל פחות מגיים סטיישן (מישהו שם קלירלי לא טרח לבדוק את מצב השוק :lol:).

כרגע גיים סטיישן לא יורדים מהמחיר ההזוי של 2500 ש"ח ובנוסף למחיר המופרך הזה טוענים שהם מספקים רק 3 חודשי אחריות. בחיים לא שמעתי כזאת בדיחה. הם כרגע "בודקים" שוב, אבל האמת לא נראה לי שזה ישתנה, אז שימשיכו לחכות לילד עם האבא שיבוא לקנות.

TMS מוכרים במחיר הנמוך ביותר כרגע (1900 ש"ח), כ 350 ש"ח יותר מאמזון (בהשוואה למחיר כולל מיסים). לעומת גיימסטיישן, הם מכבדים שנתיים אחריות, כיאה לחנות שמכבדת את עצמה.

אמזון UK:

czjvABd.jpg

1300 ש"ח או 1528 ש"ח אחרי מע"מ. אני כרגע בודק עוד כמה פרטים עם , אעדכן אחרי התשובה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוושות שלו נראות לא משהו :\

חבל שאין דגם ללא דוושות בכלל בפחות כסף, ככה שאפשר לקנות סט נורמלי עם קלאטץ'

חבר עכשיו מתלבט בינו לבין ה-G27

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לפתור לו את הדילמה. ההגה קצת יותר חשוב מהדוושות. ה G27 זה מוצר EOL שרץ כבר המון שנים בלי טיפת חידוש. את הדוושות שבאות איתו אפשר לשפר טיפה או פשוט להביא אחרות, הכי טוב זה להשיג דוושות של G25 או G27 ופשוט לחבר עם מתאם שעולה 20$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...