שוחרר Project CARS - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר Project CARS

adi518

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי אישית אין כרגע, אבל זה עומד להשתנות. עם גיימפייד זה די עלוב אחרי כמה זמן. החנויות מתעוררות קצת ועוד מעט השוק יהיה רווי בהגה של Thrustmaster מדגם T300RS, במקום T500 היוצא. יש כבר כמה חנויות שמוכרות, רובן מנצלות את ההיצע הקטן ומוכרות במחירים גבוה למדי מעל המומלץ (כמעט אלף שקל יותר). נחכה לאייבורי ו KSP שיעשו פה "סדר" במחיר. ואם זה לא יעזור, אפשר יהיה להזמין מאמזון. עולה 20$ משלוח לישראל ועוד כ 100$ מס, שזה לא נורא בכלל. במקרים של בעיה, טראסטמאסטר קצת קשים, אבל מעדויות רבות שאפשר למצוא בחיפוש זריז הם בסוף נכנעים ושולחים חדש או משלמים עבור המשלוח לחו"ל של מוצר תקול. בכל מקרה הדגם הזה אמור להיות יותר אמין מקודמו, ה T500. הבעסה זה הפדלים המעפנים שמגיעים איתו. TM כדי להוריד את המחיר, החליטו לא לכלול פדלים טובים יותר, כמו אלו של ה T500. משהו אומר לי שהם הולכים להוציא T400, עם אותו הגה כמו T300RS רק עם פדלים נורמלים. נחיה ונראה.

T300RS-packshot.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לקנות את הT500 אבל אחרי תגובה כזאת נראה לי שאשקול זאת שנית.

מחשב - יש.

טראק IR 5- יש.

הגה - אין.

לעזאזל באלי כבר לחרוש מסלולים.

אגב, מה הסיבה שבהשוואה בין WIN 8 ל10 הכרטיס יותר חם אבל מוציא יותר פריימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמו שאמרתי ה T500 זה מוצר "יוצא" ולכן פחות מומלץ.

אחרי התעמקות בוידאו לעיל, אני מתנצל על ההטעיה שזה אולי יצר. בסרטון הזה רואים את ההבדל על כרטיס . לעומת נבידיה, לא שיתפה פעולה מספיק עם SMS ולכן מי שיש לו סובל כרגע מבעיות ביצועים. מישהו רשם בפורום של סטים שהמסקנה מהסרטון היא שהדרייבר אלפא של לוינדוז 10 כנראה פותר את הבעיה ואולי מרמז לדרייבר חדש גם לוינדוז 8 שיפתור את בעיית הביצועים שם. כמו שאפשר לראות בסרטון מצויין שם DX11 בחלון של וינדוז 10, ולא 12, אז לא ידוע אם זה אכן 12 ומכאן, אם כן מרמז על הבדל גדול בביצועים. אני מניח שתוך זמן קצר ערוצים לגיטימיים יפרסמו בנצ'מארק מקיף ומסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הטענה היא ששני הבנצ'ים הם על AMD 280X. מצד ימין זה על וינדוז 8 ומצד שמאל על 10. נבידיה לא נבדק בכלל בוידאו הזה. זה פשוט מראה את ההבדל בין הדרייבר של AMD בוינדוז 10 לדרייבר הקלוקל שלהם ב 8.

העלו את הפורום הציבורי: http://forum.projectcarsgame.com/forum.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרטון הזה רואים את ההבדל על כרטיס . לעומת נבידיה, לא שיתפה פעולה מספיק עם SMS ולכן מי שיש לו סובל כרגע מבעיות ביצועים.

יש איזה נתון של ביצועים שבו מדובר על נוידיה?

הסימולטור מבוסס DX11 או 12?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמחשק בסימולטורים אוכל להגיד לכם שהפיזיקה שם לא מתקרבת ל IRACING. אני מתחרה ב IRACING וממליץ לכל מי שאוהב סימולטורי נהיגה לנסות... כמובן שזה סימולטור ומשחקים עם הגה ודוושות.

PROJECT CARS עם גרפיקה יפה אך התנהגות לא מציאותית בעליל . אם אתם רוצים גרפיקה טובה ופיזיקה שמתקרבת קצת יותר שחקו ב ASSETO CORSA. אם אתם רוצים סימולטור מרוצים שמתקרב הכי הרבה למציאות זה IRACING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה נתון של ביצועים שבו מדובר על נוידיה? הסימולטור מבוסס DX11 או 12?

11, אבל אני חושב שהם יסבו את זה ל 12 תוך זמן לא רב. 10 יוצא בסוף השנה.

בתור אחד שמחשק בסימולטורים אוכל להגיד לכם שהפיזיקה שם לא מתקרבת ל IRACING. אני מתחרה ב IRACING וממליץ לכל מי שאוהב סימולטורי נהיגה לנסות... כמובן שזה סימולטור ומשחקים עם הגה ודוושות.

PROJECT CARS עם גרפיקה יפה אך התנהגות לא מציאותית בעליל . אם אתם רוצים גרפיקה טובה ופיזיקה שמתקרבת קצת יותר שחקו ב ASSETO CORSA. אם אתם רוצים סימולטור מרוצים שמתקרב הכי הרבה למציאות זה IRACING.

אתה נופל ישר לתוך הקלישאה העייפה שאם למשחק\סימולטור יש גרפיקה מושקעת, אז הוא פחות טוב בתחום הפיזיקה. מעין קביעה גורפת שטרולים אוהבים לאמץ לעצמם. אתה יודע שיש בלונדיניות שהם גם יפות וגם חכמות? כן, כן יש כזה דבר. :D

IRACING זה סימולטור במנוי חודשי. כדאי לציין את זה אם כבר ממליצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבודו של IRACING במקומו גם לו יש חסרנות (דגמי הרכבים בעיקר "אמריקאים" ופחות סטנדרטים) אבל לדעתי מאז יצאו עוד הרבה למשל ה-AC שהזכרת לא נופל ממנו לדעתי מבחינת פיזיקה לדעתי.

אני אישית משחק עם G27 עם מתאם להגה רגיל אחלה חוויה (זה בנוסף לרכב האמיתי שלי :P), מומלץ לכל חובבי הנהיגה, כמובן יש הגאים יקרים יותר (יצא לי לשחק עם הthrustmaster ) ששווים כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IRACING זה בנישה משל עצמו. גם לא מדובר בתשלום על שירות בלבד, אלא גם על הפריטים עצמם, כמו רכבים, מסלולים וכו'. מסחרה בקיצור. אפשר להסב די והותר הנאה מ CARS, AC ואחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IRACING שנמכר בסטים זה לא חד פעמי?

איך באמת מבחינת פיזיקה?

נופ. עוד פעם הכל קלישאות. אם סימולטור גרוע ויזואלית אז "חושבים" שהוא מעולה בפיזיקה וכל השאר. זה חרטה.

ותמונת מסך אחרונה לעת עתה..

17226332889_7a563d75dd_h.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אססטו-קורסה באמת מדהים ! עם כמויות המודים שאפשר לעשות למכוניות שם זה משהו !!

לכל המתעניינים - ממליץ !!! את : http://www.simrace.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...