לא יכול להריץ וידאו בווינדוס מדיה פלייר אחרי התקנה מחדש של הרג'יסטרי - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יכול להריץ וידאו בווינדוס מדיה פלייר אחרי התקנה מחדש של הרג'יסטרי

dante123

Recommended Posts

אהלן

הייתה לי בעיה במחשב שבגללה הווינדוס מחק לגמרי והתקין מחדש את הרג'יסטרי. רק הרג'יסטרי, לא פירמוט והתקנה מחדש.

מאז כשאני מנסה לנגן וידאו בווינדוס מדיה פלייר קופצת לי הודעת שגיאה של ''windows encountered a prblem while playing this file"

וכשאני לוחץ על עזרה ברשת זה מוביל אותי להודעת שגיאה ''C00D11B1'' שאחרי חיפושים זה שגיאה דווקא בקבצי אודיו.

ניסיתי להתקין מחדש קודקים (השגיאה גם על WMP X64 וX86), להסיר ולהתקין מחדש דרך turn features on and off ללא הצלחה.

המדיה פלייר מזהה את הקובץ ואפילו מריצה אותו רק בלי , ''כאילו'' זה בעיה של קודקים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, בשביל לעשות את זה פשוט-

ההמחשב נכשל בהעלאת הווינדוס וזיהה שגיאה של קבעי רג'יסטרי פגומים.

הרצתי את התיקון האוטומטי של והמחשב אתחל את עצמו סבבה.

אגב, אחרי שהוא עלה בחזרה הייתי צריך להתקין מחדש את כל הדרייברים שהיו לי,ככה שאם הוא לא התקין מחדש את הרג'יסטרי הוא לפחות עשה משהו שם.

תוכנות אחרות רץ סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להסיר את כל הנגנים והקודקים שלך, עשה ריסטרט, תתקין איזה נגן שתמיד עובד, או MPC-HC ותמשיר משם.

עשיתי. מחקתי הכל כולל קודקים וכולל פופקורן טיים והתקנתי מחדש.

BSPLAYER MPC הכל עובד חוץ מWMP.

ושוב, הכל קרה בריבוט הראשון אחרי שהווינדוס תיקן את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, מה כל כך נורא?... יש נגנים טובים לא פחות.

כמה אפשרויות:

1. תריץ בשורת הפקודה עם הרשאות ניהול sfc /scannow

2. תעלה את המחשב ממדית התקנה של הגרסה המדוייקת של הווינדוס שאתה משתמש בו כעת ותעשה Reapir.

זה מה עולה לי בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, מה כל כך נורא?... יש נגנים טובים לא פחות.

כמה אפשרויות:

1. תריץ בשורת הפקודה עם הרשאות ניהול sfc /scannow

2. תעלה את המחשב ממדית התקנה של הגרסה המדוייקת של הווינדוס שאתה משתמש בו כעת ותעשה Reapir.

זה מה עולה לי בראש.

1. ''windows resource protection found corrupt files but was unable to fix some of them". יכול להיות אלף דברים אחרים. הפנה אותי ללוג של בערך 12000 שורות. אני יכול להעלות אותו אם יעזור.

2. עשיתי. זו הבעיה מלכתחילה. אחרי הwindows repair הבעיה התחילה כמו שציינתי.

לגבי PT- העלתי את זה רק כי זה עוד נגן מדיה, ובתור נגן מדיה הוא יכול להריץ כמו הנגנים האחרים.

אני יודע שאתם לא מעריצים של WMP אבל אצלי זה הפוך- זה הנגן עם האיכות הכי טובה ושלא נתקע אפילו למאית שניה כשמעבירים לחלקים שונים בסרט.

אז כן, אני די נעול עליו.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...