win8.1 וירוס שינה את סיסמת המשתמש - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

win8.1 וירוס שינה את סיסמת המשתמש

Gilad Nechemia

Recommended Posts

^^ אני חושב שזה לא עובד כשהכניסה לווינדווס היא מהיוזר של ולא מחשבון מקומי.
עדיין יש לפחות חשבון מקומי אחד.

אין שום דבר לא עובד בגלל שזה לא local use אלא id והוירוס חסם את הגישה לאינטרנט אז אין דרך לשנות את הסיסמא,לצערי אני נאלץ לפרמט אחרי שניסיתי כל אפשרות

אני חושב שאולי זה היה עובד עם [h=1]Passcape Reset Windows Password 4.2.0 אבל זה עולה כסף :([/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, החשבון שלך במחשב מחובר לחשבון מייקרוסופט שלך?

אם כן הסיסמא אמורה להיות הסיסמא של החשבון שלך, ואם את זה הוירוס שינה אתה לא יכול לאפס את זה באתר שלהם?

זאת בדיוק הבעיה אין גישה לאינטרנט,הצלחתי להכנס למצב בטוח אבל משם לא ניתן לעבור למצב בטוח עם ולא מצאתי דרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה כותב כאן? אם אין לך גישה לאינטרנט?

ממחשב אחר חחח

היה לי בראש פתרון אחד לנסות להתחבר לאינטרנט ממצב בטוח אבל זה לא נותן להכנס למצב בטוח עם ,

ועשיתי סריקת ורוגלות ומלא שטויות כאלה לא נמצא שום דבר

וזהו כבר עייפתי מנסיונות אני מפרמט אותו מחר בבוקר.

תודה לכל מי שעזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממחשב אחר חחח

אני רואה שלא הבנת למה התכוונתי...

לא אכפת לי מאיפה את כותב,אכפת לי שזה עובר דרך , מאותו מחשב שאתה כותב דרכו אתה יכול להכנס לאתר של מיקרוסופט ולאפס את הסיסמא שלך, אם זו כל הבעיה.

כמובן עדין יש בעיה, שאם אין כנראה המחשב לא יתעדכן בסיסמא החדשה... תנסה להוסיף משתמש חדש ולראות אם אפשר להתחבר דרכו לאינטרנט.

ואולי באמת יותר פשוט לפרמט את המחשב, זה לא כזה נורא כמו שזה נשמע, רק אל תשכח להוציא את החומר משם, עדיף עם הפצת live כל שהיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...