עצה בקשר לספק כוח עבור GTX 970 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה בקשר לספק כוח עבור GTX 970

mickl_kl

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברשותי ספק כוח של ENERMAX 450W דגם NAXN חדש לגמרי

http://www.iqpc.co.il/home/showItemMenu.asp?id=11436

אני מעוניין לשדרג את הכרטיס מסך המיושן שלי למשהו עדכני, שיריץ משחקים ותכני בלוריי על רזולוציות 720/1080p וגם 1440p, כיוון שתחובר למחשב טלוויזיה 48" בעתיד המאוד קרוב.

חשבתי על רכישת GTX 970, אך אינני בטוח שהספק כוח מספיק חזק בשביל להחזיק את המערכת ( i5 3470 @ 3.2ghz, 8GB RAM, 2HDD's)

לפי הגדרות יצרן הספק, לספק קיימות 2 מסילות של 12V, שיחד נותנות 30A. מסילה אחת של 21A והשנייה 18A.

לפי הגדרות יצרן של , ה GTX 970 דורש 28A, ומצד שני בבנצ'מארקים ה GTX זלל בעומס משהו כמו 150WATT.

נאמר ומה ש ENERMAX מציינים הוא נכון, וגם , ברגע שהכרטיס מסך יחובר ויעבוד תחת עומס על אחת מהמסילות, המחשב יתכבה מההגנות של הספק.

השאלה למי להאמין ? מה כדאי לעשות ? ככה או ככה אני חושב ש 30A זה מאוד גבולי להריץ את הכרטיס מסך עם המערכת, אך כל עצה או דעה תתקבל בברכה.

בתודה מראש,

מיכאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבדיקות עומס לא ראיתי את הכרטיס מסך עובר את ה150-200 watt ב מקסימום. אבל לכרטיס יש דרישה של ספק לפחות 500w. אני לא יודע אם הדרישה הזאת חומרתית והכרחית או פשוט גדר ביטחון של היצרנים שרוצים לכסות את עצמם, אבל בכל מקרה הייתי לוקח ספק של 500w ומעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק מספיק,970 gtx לוקח 145W מומהר קצת יותר מעבד 84W שאר המערכת 50-100W.

זאת צריכה שבפועל לא תגיעה אליה, הצריכה תהיה בין 150-300W. בגדול שיצרן רושם 450W הוא אמור לספק את ההספק הזה בצורה

רציפה בטמפ' של 40 מעלות, מומלץ לא להיות על הקצה, יש לך מספיק מרווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהתכוונתי זה שרשום על הכרטיס מסך בדרישות שחייב ספק של לפחות 500w. אני לא יודע איך הוא ירוץ עם ספק חלש מזה, שווה לעשות על זה חיפוש מהיר בגוגל או לחכות למישהו שיודע בוודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

none77@:

זה מה שחשבתי בקשר להספק, אבל מה שיצרנית הכ"מ מפרסמת לא תואם את הבנצ'מרקים ולכן זה בלבל אותי, ראיתי המון ביקורות ובנצ'מרקים שונים, לפיהם GTX970 זולל בעומס מירבי בממוצע 150WATT, שזה רחוק מה 28 אמפר שהם מציינים..

בכל אופן תודה רבה על התגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...