מחפש תוכנה להצלת SATA 1TB ומחפש 3TB חדש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה להצלת SATA 1TB ומחפש 3TB חדש

ha

Recommended Posts

יש לי ST31000528AS בן כשנתיים שלוש ששימש אצלי כדיסק נשלף לגיבוי בשנה האחרונה. בפעמים האחרונות שהכנסתי אותו קיבלתי התראת SMART (לא זוכר איזה) ולעיתים המחשב הזהיר שלא ניתן להשתמש בו כי הוא אינו מפורמט, הכנסה והוצאה פתרו זמנית את הבעייה. בפעמים האחרונות גם זה כבר לא עזר וכרגע הוא מופיע כדיסק ללא שום הגדרות וכנינסה אילו מעלה את הבעיה " Y:\ is not accessible The request could not be preform because of an I/O device error".

-ישנה תוכנה שתאפשר לי להעתיק את הנתונים ממנו? ניסיתי את ה R-Studio ואת ה Auslogics ללא הצלחה. ישנו משהו מומלץ?

-כיצד ניתן לדעת מה גילו של הדיסק? הFirmware שלו הוא CC38

-אני כבר לא זוכר מהיכן קניתי אותו וכמה זמן האחריות, יש דרך לגלות זאת?

-חשבתי על ה ST3000DM001 כתחליף (בעיקר בגלל מחירו), האם הוא כדאי? האם עדיף דיסק אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להחליף אך ללא שינוי. הדיסק מזוהה ע"י המחשב וווינדוס אך כשאני מנסה להפעיל תוכנת שיחזור כגון Stellar Phoenix אז מצב הדיסק מזוהה כ RAW ולא NTFS.

לא מצאתי את מדבקת היבואן (לא זכור מתי בכלל ראיתי אחת כזו על דיסק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מדוע אתם מציעים לו לבצע הרצה של תוכנות כמו test disk או לבצע פורמט לפני שהוא הצליח להוציא משם חומר?!

זה חוסר אחריות מצדכם!

לפותח השירשור,

ע"מ להגדיל את הסיכויים לשיחזור חומר מהכונן(באופן עצמאי או מקצועי), יש להמנע ככל האפשר מכל ניסיון כתיבה אליו או הרצה של תוכנות לתיקון

כגון test disk, chkdsk של ועוד...

כלל האצבע אומר לנסות לשחזר קודם כל את החומר(לכונן אחר כמובן!) לפני שמנסים לתקן בצורה כלשהי.

אני אישית ממליץ לנסות את תוכנת getDataBack (יש ל-FAT ויש ל- NTFS).

תוכנה מעולה שעזרה לי רבות בעבר.

ספר לנו איך הלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב של עברית ואנגלית הפך את הכתיב, הכוונה הייתה ל- chkdsk של , זה חוסר אחריות? :-)

אתה באמת משווה את זה למה שרשמת?

"

2. לפרמט את הקשיח ואז לנסות לדלות ממנו את החומר עם RECUVA או דומיו.

כמובן שלפרמט פירמוט מהיר - כן ?

"

זו חכמה קטנה :-)

לפותח השירשור בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...