GTA V - הדיון הראשי - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני היחיד פה שמאוכזב מהמולטיפלייר של המשחק?

ממש נהנתי בסינגל אבל המולטי מרגיש לי משעמם.

חזרתי לשחק במולטי של באטלפילד, אני הרבה יותר נהנה שם.

המולטי באמת ממצה את עצמו די מהר ,

הדבר היחיד שכיף בהתחלה זה הHeists (אין לי מושג מה אנשים עשו במולטי לפני העדכון הזה , חוץ מזה הכל די שטותי) וגם זה מתחיל לשעמם אחרי שאתה מגלה שיש 4-5 Heists שאחרי 5-6 שעות משחק במולטי אתה מסיים את כולם, חבל שהם לא יוסיפו יותר בעתיד כי כל השאר זה שטויות , למי אכפת אם יש לך מכונית חדשה או איזה חולצה חדשה כל הכיף זה לעשות משימות מגוונות בצוות.

בכלל לפי דעתי כל השיטה שלפיה אתה מוצא שחקנים אחרים לעשות משימות היא ממש גרועה , יכול לקחת לך לפעמים רבע שעה למצוא אנשים שיצטרפו לHeist ואני בטוח שכמות האנשים היא די גדולה כך שאם זה היה מתוכן כמו שצריך תוך דקה היה לך צוות מוכן.

בקיצור לפי דעתי שמו את הדגש על שטויות במולטי , יש למשחק פוטנציאל אדיר אבל שמו דגש על כל מיני Accessories שתוכל לקנות במקום להוסיף תוכן רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי באמת ממצה את עצמו די מהר ,

הדבר היחיד שכיף בהתחלה זה הHeists (אין לי מושג מה אנשים עשו במולטי לפני העדכון הזה , חוץ מזה הכל די שטותי) וגם זה מתחיל לשעמם אחרי שאתה מגלה שיש 4-5 Heists שאחרי 5-6 שעות משחק במולטי אתה מסיים את כולם, חבל שהם לא יוסיפו יותר בעתיד כי כל השאר זה שטויות , למי אכפת אם יש לך מכונית חדשה או איזה חולצה חדשה כל הכיף זה לעשות משימות מגוונות בצוות.

בכלל לפי דעתי כל השיטה שלפיה אתה מוצא שחקנים אחרים לעשות משימות היא ממש גרועה , יכול לקחת לך לפעמים רבע שעה למצוא אנשים שיצטרפו לHeist ואני בטוח שכמות האנשים היא די גדולה כך שאם זה היה מתוכן כמו שצריך תוך דקה היה לך צוות מוכן.

בקיצור לפי דעתי שמו את הדגש על שטויות במולטי , יש למשחק פוטנציאל אדיר אבל שמו דגש על כל מיני Accessories שתוכל לקנות במקום להוסיף תוכן רציני...

מסכים עם כל מילה.. פחות מ200 שעות משחק וכבר מיציתי כל מוד\משימה\מירוץ\הייסט אפשרי במשחק, מילאתי 2 מוסכים וכבר עברתי את רמה 100. כרגע המשחק מת בשבילי, אפילו לאחר האפדייט האחרון. זה קצת מבאס כי ממש נהנתי ממנו בשבועות הראשונים ולא יכולתי להפסיק לשחק. אולי חרשתי עליו יותר מידי ובגלל זה מיציתי אותו מהר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התלוננתי על המחיר, המשחק שווה כל שקל הוא פשוט מיצה את עצמו נורא מהר. יש משחקים זולים יותר שגם לאחר 800 שעות משחק עדיין כיף לשחק בהם ולא חסר כאלה, גם חינמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שקרוב ל200 באונליין בלבד? אם כן זה יחד עם הסינגל עבור 60$ אם לא פחות זה דיל מעולה אין הרבה משחקים שמחזיקים ככה.

תלוי איך מסתכלים על זה...

GTA V מתיימר להיות משחק עולם פתוח שבו אשחקן יכול לעשות "מה שבא לו".

במשחקים אחרים בקטגוריה הזאת 100-200 שעות זה בקטנה. אני בתור אחד שאין לו כל כך הרבה זמן לשחק ויש לי בסביבות ה100 שעות בסקיירים ואני (הערכה) בחצי הדרך מבחינת המשימות... ולסקיירים אין אפילו אונליין...

מצב אונליין לא אמור להיות מתוכנן ככה שאחרי X שעות המשחק יגמר... בשביל זה יש את הסינגל. האונליין אמור להיות "אינסופי" בצורה דינאמית כלומר שכל הזמן המשחק יוצר לך דברים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jack, לדעתי יש creator כך שהשחקנים יכולים ליצור מפות כראות עיניהם. זה שלבנאדם נמאס אחרי אזור ה-200 שעות בחרישה כפי שהוא אמר נשמע לי כמו דבר לגיטימי. אתה יכול להתחרות במירוצים, לשחק טניס כששניהם יכולים להיות משחקים נפרדים. אולי גם גולף, לא יצא לי לנסות. אני מנסה להגיד שיש תוכן רב אבל night לא התחבר אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי תמיד כיף לשחק עם חברים באונליין ולעשות שטויות, משימות ואתגרים.

אפשר לשרוף ככה שעות, וכל פעם קורים דברים אחרים.

אגב, קרימינל מאסטרמיינד. מה החוקים? אסור בכלל למות? גם אם אני מתחיל מההתחלה את אותו הייסט (לא ריסטרט מהיר, מההתחלה)

ומה לגבי התנתקות? רוב החברים שלי יש להם נוראי (ואנחנו גרים קרוב, איכשהו רק לי האינטרנט מצוין) והם מתנתקים במהלך משימות והייסטים. בהייסט זה מכשיל ישירות.

נוסף על כך שרובם פשוט לא רציניים מספיק, או טובים מספיק..

אם לא יילך לי איתם, יש פה חבר'ה רציניים, עם יציב שיהיו מעוניינים להתייצב לאתגר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שהבנתי זה צריך להיות בישיבה אחת רצופה ובלי להתחיל מהתחלה. אני אצטרך לעלות קצת רמות לפני שאני מתיחל הייסטים כי לא נגעתי במשחק מאז שסיימתי את הסינגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול זה כמו שאילן אומר.

זה די קשה לא רק בגלל האיכות של השחקנים אלא בגלל שזה די הרבה זמן.... וקשה להשיג 4 אנשים פנויים לסשן של כמה שעות רצופות (במיוחד אם מדובר באנשים בוגרים עם מחויבויות כמו אישה וילדים).

חוץ מזה קראתי שההמלצה לזה היא לקנות את הקורומה המשוריינת, לשדרג את כל מה שאפשר (יוצא בסביבות ה800 אלף הכל), לקנות חליפה משוריינת מחנות בגדים. וערימות של כדורים לאקדח האוטומטי. אומרים שזה נהיה די קל ככה. אבל עדיין צריך להיות רמה גבוהה כדי להשיג את כל הכסף הזה וגם שתוכל להעמיס הרבה ARMORים וחטיפים וככה לא למות.

בכל מקרה אני הייתי מוכן אבל אני עדיין רמה נמוכה (30 ומשהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמובן זורם, תמיד רציתי לעשות את זה. מוזמן ליצור קשר בפרטי במידה ואתה רציני בעניין.

הרמה המומלצת לעשייה של זה היא 100+ (בגלל האפשרות לסחוב MAX HEAVY ARMOR) אבל אני מאמין שגם ברמה 50+ זה אפשרי אם הבנאדם יודע לשחק, תוך ניצול הבאגים הקיימים במשחק.

אני לא חושב שצריך לעשות את כל ההייסטים מההתחלה עד הסוף ללא יציאה מהמשחק...אם נעשה 2 הייסטים, הפסקה, 2 הייסטים, הפסקה, והייסט אחרון (קרי, סופ"ש אחד או משהו בסגנון) אני חושב שזה צריך לעבוד. כל עוד שומרים על אותו צוות, אותו לידר, והכל אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...