GTA V - הדיון הראשי - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 854
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסתבר שהעדכון האחרון שובר את התמיכה למודים בסינגל:

http://www.vg247.com/2015/06/10/gta-5-dlc-kills-singleplayer-pc-mods/

Released today, the 2GB update on PC has crippled Script Hook V and Native Trainer, which allow popular mods to be installed in the game.

“I wonder if R* will say again that they are not against single player mods,” wrote the author of Script Hook V, Alexander Blade.

“Got the patch (1.0.372.2), native hashes are changed, code protection is applied to lots of script related functions, including natives itself .

“Backup your files til ScriptHookV update.”

Rockstar has said before that it has no intention of banning single-player mods on the PC.

As the Ill-Gotten Gains DLC is an update as well as new content, it also includes bug fixes (such as reinstating depth of field functions on the Snapmatic camera app) so it’s likely that the latest mods issue isn’t intentional.

If you want to keep playing 5 singleplayer with mods, you’re warned against installing the latest update, which adds high-end cars and vehicles, new clothes and a new weapon to the game.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום איזה אידיוט עם אוריסיס פשוט התעלק עליי.

ניצחתי אותו בשלושה Deathmatchים (1 על 1) בתוצאה של 5-0

הוא הרג אותי סתם והרס לי את האוטו 4 פעמים (והביטוח שלי יקר!) ופעמיים הרס לעצמו את האוריסיס תוך כדי כך (25K ביטוח!)

פשוט ילד מציק שקנה Shark cards (הוא לא היה רמה גבוהה כמדומני, והוא פשוט לא היה טוב במשחק עצמו)

אגב אוריסיס, מאוד אהבתי שהם מציאותיים יחסית מבחינת התכונות של המכונית, יש לה תאוצה מתמשכת, היא מאיצה בין הילוכים בדיוק כמו ה-LaFerrari שהיא מבוססת עליה, בגלל שהיא משולבת מנוע חשמלי שעובד בין ההילוכים.

ממש כיפית לנהיגה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הקטע שהיא לא מבוססת על LaFerrari ..

האוטו מבוסס על PAGANI Huayra / Zonda :)

נ.ב:

מה כן הפנסים הקדמיים לקוחים מLAFERRARI.

כל המקדימה וכל המאחורה זה כמעט מדוייק LaFerrari

האמצע ומראות הצד זאת אכן ה-Huayra

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה אנשים שעוד מתחברים לTS? אני מתחבר לפעמים וכל פעם המקום שומם.

אני צריך עוד 200K לPEGASSI חייב לעשות הייסטים :P

גם אני חייב... ביזבזתי 10 מיליון על רכבים לפני העידכון ועכשיו אני מרושש, מתחיל לעשות הייסטים שוב..

אבל מגיעים לזה דיי מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חייב... ביזבזתי 10 מיליון על רכבים לפני העידכון ועכשיו אני מרושש, מתחיל לעשות הייסטים שוב..

אבל מגיעים לזה דיי מהר

הקטע שלעשות הייסטים עם אנשים בלי TS זה שכונה..50% בזבוז זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...