איך מגדירים בוורד שמיקום הסמן בתחילת השורה מימין - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מגדירים בוורד שמיקום הסמן בתחילת השורה מימין

ofir2000

Recommended Posts

כל זה נכון, אך זה לא בדיוק מה שהוא שאל. כשהבנתי בדיוק מה כוונתו, הופתעתי מאוד לגלות שהתשובה היא כנראה "אי-אפשר".

כאשר כיוון הטקסט הוא משמאל לימין, לחיצה על השול השמאלי מסמנת את השורה כולה. לעומת זאת, כאשר כיוון הטקסט הוא מימין לשמאל, הפיצ'ר לא עובד, גם אם לוחצים על השול השמאלי וגם אם על הימני.

לפחות ככה זה בWord 2010 שבו בדקתי עכשיו. מאוד תמוה שמיקרוסופט יפספסו משהו כל-כך בסיסי, אז אני מקווה שאולי יש איזו דרך לגרום לזה לעבוד, אך עד כה לא מצאתי שום הסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה נכון, אך זה לא בדיוק מה שהוא שאל. כשהבנתי בדיוק מה כוונתו, הופתעתי מאוד לגלות שהתשובה היא כנראה "אי-אפשר".

כאשר כיוון הטקסט הוא משמאל לימין, לחיצה על השול השמאלי מסמנת את השורה כולה. לעומת זאת, כאשר כיוון הטקסט הוא מימין לשמאל, הפיצ'ר לא עובד, גם אם לוחצים על השול השמאלי וגם אם על הימני.

לפחות ככה זה בWord 2010 שבו בדקתי עכשיו. מאוד תמוה שמיקרוסופט יפספסו משהו כל-כך בסיסי, אז אני מקווה שאולי יש איזו דרך לגרום לזה לעבוד, אך עד כה לא מצאתי שום הסבר.

אצלי מה שאמרת כן עובד... וגם לי יש Word 2010

כאשר הכתב הוא באנגלית/עברית והוא מימין לשמאל, לחיצה על השול הימני מסמנת את השורה כולה

כאשר הכתב הוא באנגלית/עברית והוא משמאל לימין, לחיצה על השול הימני/השמאלי מסמנת את השורה כולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מעניין. אבדוק בעוד מספר מחשבים. כנראה בכל זאת יש עניין של הגדרה שהשתבש איפשהו.

עריכה:

בדקתי שוב וההתנהגות עקבית:

* במצב תצוגה draft - עובד בשני הצדדים, בלי קשר לכיוון הטקסט

* במצב full screen reading - עובד מצד שמאל, בלי קשר לכיוון הטקסט

* במצב print layout - עובד רק מצד שמאל ורק כשכיוון הכתב הוא משמאל לימין

הכוונה לכיוון כתב מימין היא right-to-left (דרך Ctrl+RShift) ולא Align right (דרך Ctrl+R).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...