לא יודע אם אנשים פה מכירים את אתר מאסדרופ - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע אם אנשים פה מכירים את אתר מאסדרופ

gll

Recommended Posts

https://www.massdrop.com/

זה אתה בארצות הברית שמארגן מכירות קבוצתיות במחירים ממש טובים בדרך כלל...

כל הזמן משתנים הפריטים, כרגע יש שם הרבה מקלדות (בכל מה שקשור למחשב)

יש שם גם עטים, כל מיני נגנים,, ועוד

אני קניתי משם כבר כמה פעמים ועשו לי משלוח לישראל והכל היה בסדר, זה אתר אמין מאוד

יש להם שירות לקוחות מצויין

רק רציתי להכיר לכם למי שלא מכיר

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רק רציתי להכיר" ועל הדרך להרוויח מתנה בשווי 50$ דרך מנגנון ה-invite שלהם...

אמרתי את זה כבר לפחות פעם אחת בדיון דומה - אני שמח לשמוע על אתרים טובים והגרלות וכד', ובשמחה אני ארשם דרך לינק referral - סה"כ קיבלתי המלצה ממישהו וזה לא עולה לי כלום להרשם 'דרכו'.

אבל תגיד איזה מילה, תהיה הגון.

יותר מזה, גם טרחת להסתיר את הלינק האמיתי ולהציג בפוסט לינק 'נקי' לאתר, וזה כבר סתם חוצפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רק רציתי להכיר" ועל הדרך להרוויח מתנה בשווי 50$ דרך מנגנון ה-invite שלהם...

אמרתי את זה כבר לפחות פעם אחת בדיון דומה - אני שמח לשמוע על אתרים טובים והגרלות וכד', ובשמחה אני ארשם דרך לינק referral - סה"כ קיבלתי המלצה ממישהו וזה לא עולה לי כלום להרשם 'דרכו'.

אבל תגיד איזה מילה, תהיה הגון.

יותר מזה, גם טרחת להסתיר את הלינק האמיתי ולהציג בפוסט לינק 'נקי' לאתר, וזה כבר סתם חוצפה...

האמת אני יענה לך- אני לא שיניתי כלום בלינק, עשיתי העתק הדבק, אני רואה שמישהו ערך לי גם את הההודעה בכל מקרה יכול להיות שלא שינה כלום.

כמו שאתה אומר זה לא פוגע באף אחד ולא מעלה את המחיר לאף אחד אם הוא יכנס דרך הלינק...

גם ככה בינתיים לא נרשמו דרך הלינק לאתר...

אני יכול להגיד שאני הזמנתי מהאתר כבר באלפי דולרים דברים ותמיד היה בסדר (הרוב לא למחשב האמת)

גם פעם הלכה לי חבילה לאיבוד ושלחו לי שוב חדש

יש להם אחלה שירות ואחלה מחירים וכל אחד שיעשה מה שהוא רוצה ואם הוא לא רוצה לתרום לי לנקודות באתר אז שיכנס דרך גוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...