מי לכל השדים והרוחות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי לכל השדים והרוחות

Cereal Killer

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע למה.... לא מסתדר לי שזה פריצה, האבטחה של הYABB ושל הMYSQL (שרת הDB של YABB) מאוד מאוד טובה (מניסיון....) אני לא רוצה להסתכסך, אבל אני אומר שלדעתי סיכויי הפריצה מזערים, לרד האט לא פורצים עם איזה EBOOK, זה משאיר כמה אפשרויות (חוות דעת של מוסמך אבטחת מידע ביוניקס...)

1. אני טועה לגמרי, הייתה פריצה ושונו עוד דברים שהצוות כרגע לא מודע להם, זה מאוד קל למחוק LOGים.

2. הבעלים של הפרופיל, או מישהו מטעמו, או מישהו שידע/גילה את הסיסמא שינה את זה.

3. מישהו עם הרשאות במערכת שינה את זה.

אני חושב שיש פה בלאגן ענק ונשללת האופציה לפריצה ב100 אחוז. את האופציה השלישית אנחנו יודעים שזה לא מה שקרה, זה משאיר אותנו עם זה שגילו את ססימתו של סיריאל קילר, נכנסו לפרופיל ושינו, אבל עם כל הפרנואיה, why on earth should someone do it?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. פריצה.. שללנו גם אנחנו..

ב2000%... את לא הייתה פריצה..

ב. אני מבטיח לך.. ותאמין לי יש לי מילה. שזה אף אחד מהצוות, או מהמנהלים, או מהאחראים.

ג. האפשורת היחידה היא.. שמישהו ניחש או גילה את הססמא של איגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שינו גם לחברת מוצרי הסאונד לרכב את הפרופיל ( ;D התכוונתי לרוקפורד)

אני חושב שאין שום קשר בין שני המקרים, חוצמזה, פריצה לא היתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

יש כאן איזה אדמין שמתנקל לי ולאיגור ומסרב להודות בכך, סביר להניח שאם היתה פריצה, היה קצת יותר בלאגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה.... לא מסתדר לי שזה פריצה, האבטחה של הYABB ושל הMYSQL (שרת הDB של YABB) מאוד מאוד טובה (מניסיון....) אני לא רוצה להסתכסך, אבל אני אומר שלדעתי סיכויי הפריצה מזערים, לרד האט לא פורצים עם איזה EBOOK, זה משאיר כמה אפשרויות (חוות דעת של מוסמך אבטחת מידע ביוניקס...)

1. אני טועה לגמרי, הייתה פריצה ושונו עוד דברים שהצוות כרגע לא מודע להם, זה מאוד קל למחוק LOGים.

2. הבעלים של הפרופיל, או מישהו מטעמו, או מישהו שידע/גילה את הסיסמא שינה את זה.

3. מישהו עם הרשאות במערכת שינה את זה.

אני חושב שיש פה בלאגן ענק ונשללת האופציה לפריצה ב100 אחוז. את האופציה השלישית אנחנו יודעים שזה לא מה שקרה, זה משאיר אותנו עם זה שגילו את ססימתו של סיריאל קילר, נכנסו לפרופיל ושינו, אבל עם כל הפרנואיה, why on earth should someone do it?

הסיסמה שלי באורך 34 תווים

ניחשו אותה?

אז לבן אדם יש [למה זה צונזר ע"י הצייד?] של מזל שילך למלא לוטו בכמויות מסחריות!

למי כבר כל כך הפריע מה שהיה כתוב לרוקפורד בחתימה?!

אנחנו מדברים עלי!!!!!

(רוקפורד לא נגדך או משהו)

למה אף אחד לא כותב בפרופיל שהוא אוהב אותי אני יותר חמוד מנאף!~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וe-pit@m אומרים לך שזה לא האדמין ולא אף אחד מהצוות.... 34 אותיות? בטח משהו גרוע.... פריצה לא הייתה בשום מקרה. יכול להיות שמישהו השתמש במחשבך שמכיל את הקוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא מאשים את האדמינים

ב. אף אחד לא נוגע במחשב שלי (כפתור ההדלקה הוא מנעול הצתה ישן של אונו ואפשר להדליק רק עם המפתח)

אני וe-pit@m אומרים לך שזה לא האדמין ולא אף אחד מהצוות.... 34 אותיות? בטח משהו גרוע.... פריצה לא הייתה בשום מקרה. יכול להיות שמישהו השתמש במחשבך שמכיל את הקוקי.

התווים ראנדומאלים לחלוטין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...