המכונית שלי.. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המכונית שלי..

com

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח ^Rockford

זה עצוב איך שהפיאט שלנו לא סוחבת אותי ואת אבא שלי...

מנוע 1.1 מסכן שמספק 60 כ"ס, הקרבורטור שלו מלוכלך קצת, מזרק הדלק כמעט סתום.

שבוע שעבר החלפתי את אחד הפלאגים שהיה רקוב לגמרי, בגלל זה המנוע היה מקרטע בעליות וכמעט נכבה, היום פחות או יותר סוחב אבל בסרק הסיבובים ממש לא יציבים.

בעעעעעעעעע אני צריך ESI!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אוטו יכול להפוך לספורטיבי !

קחו אתצ הפאסאט, הייתה מעט רדומה, ואחרי השינויים הנ"ל הפכה לטיל קטן...

would you say it in the court of law?

הגלאנט שהיתה לי בחיים לא תהיה אוטו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב איך שהפיאט שלנו לא סוחבת אותי ואת אבא שלי...

מנוע 1.1 מסכן שמספק 60 כ"ס, הקרבורטור שלו מלוכלך קצת, מזרק הדלק כמעט סתום.

שבוע שעבר החלפתי את אחד הפלאגים שהיה רקוב לגמרי, בגלל זה המנוע היה מקרטע בעליות וכמעט נכבה, היום פחות או יותר סוחב אבל בסרק הסיבובים ממש לא יציבים.

בעעעעעעעעע אני צריך ESI!!!

שגיא למה לא תחליפו לאיזה משומש שנת 95-96 פיז'ו אחלה מכוניות במצב מצויין עם מחירים סבירים מאוד :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אנחנו בקרוב רוכשים הונדה ESI COUPE` מודל 95'.

לא יודע אם היא תחליף את הפיאט או תיהיה בנוסף לה, אבל בינתיים זה מה יש. :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אל תתחיל למד אותי על מכוניות כי אין לך סיכוי, יש כל כך הרבה גוונים במילה אוטו , זאת יכולה להיות מכונית רייסים עצבנית, או גולשת פניות הדוקות, כזאת עם שלדה מחוזקת, או מתלים קשים במיוחד...

אני יודע שהפאסאט הזאת לא תתן לך התנהגות כביש כמו של BMW או אלפא טובה, אבל ביום טוב, במיוחד לאחר השינויים במכניקה של המיתלים גם, כלומר הקשחתם, היא יכולה ללמד דבר או שתיים כל איביזה חצופה...

היא יותר חורכת כבישים, עם הנעה קידמית ועם כזאת כמות של כוחות סוס לא הייתה מצפה ליותר, אגב מיאוצים ? היא עושה את הדרך למאה ב-7.3 שניות קצרות, וזה רק מחזק את מה שאמרתי...

וכן, יש לה תת היגוי, אמנם המנוע בקדימה לא כבד כמו גרסאות הדיזל אבל מרגישים את הכבדות הגורמת לאותו תת היגוי, אבל כשאתה יוצא מהפנייה ולוחץ, והטורים עולים לאיפה שהמנוע משחרר לחופשי את כל 193 הסוסים החבויים, גם אתה תדבק למושב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי'לה? מה התרגזת?

לא ניסיתי ללמדך כלום.

רק ציינתי שלדעתי זוהי היינה מכונית בעלת התנהגות ספורטיבית.

למרות האצות "שמדביקות למושב"... מכונית עם המון כוח.. מתלים מוקשחים.. מנוע בשרני בהחלט..

אך עדיין לדעתי זוהי אינה מכונית ספורטיבית.

כפי שאתה אמרת ואני מצטט:

"יש כל כך הרבה גוונים במילה אוטו ספורט"

לדתעי אוטו .. מתחי לבכך שהוא נבנה ברעיון להיות כזה.. והמבין, יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אל תתחיל למד אותי על מכוניות כי אין לך סיכוי, יש כל כך הרבה גוונים במילה אוטו , זאת יכולה להיות מכונית רייסים עצבנית, או גולשת פניות הדוקות, כזאת עם שלדה מחוזקת, או מתלים קשים במיוחד...

אני יודע שהפאסאט הזאת לא תתן לך התנהגות כביש כמו של BMW או אלפא טובה, אבל ביום טוב, במיוחד לאחר השינויים במכניקה של המיתלים גם, כלומר הקשחתם, היא יכולה ללמד דבר או שתיים כל איביזה חצופה...

היא יותר חורכת כבישים, עם הנעה קידמית ועם כזאת כמות של כוחות סוס לא הייתה מצפה ליותר, אגב מיאוצים ? היא עושה את הדרך למאה ב-7.3 שניות קצרות, וזה רק מחזק את מה שאמרתי...

וכן, יש לה תת היגוי, אמנם המנוע בקדימה לא כבד כמו גרסאות הדיזל אבל מרגישים את הכבדות הגורמת לאותו תת היגוי, אבל כשאתה יוצא מהפנייה ולוחץ, והטורים עולים לאיפה שהמנוע משחרר לחופשי את כל 193 הסוסים החבויים, גם אתה תדבק למושב !

לוולוו s80Tיש ביצועים יותר טובים במחיר סביר בלי שיפורים כמובן אחרי שיפורים היא תפרק את הפאסאט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, אוטו יכול להיות ספורטיבי גם לאחר שיפורים, קח את הדוגמא מצחי !!!

ואגב, אני לא יודע, אימפרזה לא תוכננה להיות ספורטיבית ! ואם כן, אז המצב כאן זהה לפאסאט ! חוץ מהמרכב הקטן יותר אולי...

והנה יש את האימפרזה טורבו, מצב זהה לפאסאט !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, אוטו יכול להיות ספורטיבי גם לאחר שיפורים, קח את הדוגמא מצחי !!!

ואגב, אני לא יודע, אימפרזה לא תוכננה להיות ספורטיבית ! ואם כן, אז המצב כאן זהה לפאסאט ! חוץ מהמרכב הקטן יותר אולי...

והנה יש את האימפרזה טורבו, מצב זהה לפאסאט !!

אממממ לא... השילדה של האימפרזה שונתה בשביל דיגמי הטורבו והSti אין השוואה חוץ מזה שהאימפרזה קלה הרבה יותר מהפאסאט

שהיא הרבה יותר כבדה ממנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהרבה נכון.... אבל השיפורים כללו בעיות של תת היגוי שנפתרו וכאשר אתה משפר לבד אתה לא יכול לפתור את זה :lol:

עוד דבר גם אחרי השיפורים אני יקח אימפרזה טורבו ואתה את הפאסאט ואני חושב שכולנו יודעים מה ינצח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סובארו ? STI ? היא תנצח, איזה סובארו ? WRX ? לא בטוח בכלל, בטח לא במיאוץ הקלאסי למאה...

אגב המדרגה הבאה בשיפור מטורפת :

חישוקיי 17" חתך נמוך, ערכת מגושים נמוכים, מערכת פליטה משופרת עוד, החלפת גל זיזים, מצתים, מיתלים ! ניהול מנוע שונה בעיקר של מגדש הטורבו, וקרוב ל-250 סוסי חלום, וקרוב ל-35 קג"מ של מומנט בשרני !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אתה לא חושב שזה מיותר כל השיפורים האלה??? אחרי הכל כל כמה שנים מחליפים מכונית.... זה ביזבוז..

בונא אתמול הסתובבתי במושבתי.. (רמת השרון) בונא לרפי גינת השמן יש קדילק שנת 56 משהו כזה V8 אחוששרמוטה יפה!!!

והלכתי ליד איזה בית פתאום אני רואה איזה מכוניות יש להם bmw 741i החדשה bmw 535 bmw330ci

מרצדס c לא זוכר איזה חבל על הזמן!!!!

עריכה:

שכחתי!!! ה500 וה700 עמדו אחת ליד השניה בונא איזה הבדל של גודל חבל על הזמן מבחינת אורך וגובה ה700 אונייה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...