תיקון "מקשים דביקים" - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקון "מקשים דביקים"

zmatanel

Recommended Posts

לפני כמה זמן נשפך לי בטעות קפה על המקלדת, לא יודע אם מה שעשיתי היה נכון או טיפשי::nixweiss:

ניתקתי אותה מהר, ניסיתי לספוג כמה שיותר מהזולים החוצה בעזרת נייר סופג והנחתי אותה הפוך כדי לנסות לגרום לכמה שיותר מהנוז להטפטף החוצה.

מדובר במקלדת Blackwidow של ,מה שעשיתי לא עזר ממש הקפה התייבש וחלק מהמקשים נהיו "דביקים" (כלומר אני לוחץ עליהם ואין את התגובה ה"קליקית" של הסוויטץ' או שהכפתור נתקע לחוץ לאיזה שנייה.

יש איזושהיא דרך לסדר את זה (במעבדה או בעצמי, כי כמו שהבנתם כנראה שהאחריות כבר אינה תקפה)? ניסיתי כבר להרים חלק מהמקשים ולראות אם יש משהו שאני יכול לנקות עם כלים פשוטים שיש לי בבית אבל זה ניראה בערך כמו בתמונה שמצורפת ועושה רושם שהמקור ל"דביקות" נמצא במגע בין החלק הכחול של המתג לחלק השחור שסביבו, או במגע עם מה שמתחתיו (שאני לא יודע בידיוק איך להגיע לאיזורים האלה).

http://pics.computerbase.de/3/3/1/6/9/38.jpg

(*אולי יש לציין שמאז לא חיברתי את המקלדת שוב לשום דבר)

רעיונות לתיקון \ עצות \ דרכים כלשהן לשפר את המצב יתקבלו בברכה.:character0009:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח 'מקשים דביקים' טוב אתה..

מהניסיון האישי שלי למדתי שלאלכוהול יש תכונה לנטרול דביקות. עם זאת, לאחר שהלאכוהול מתעדה, הדביקות של החומר הנשטף עשויה לחזור.

לדעתי זה יהיה רעיון שהוא לא רע לנסות לנקות באמצעות אלכוהול.

אך לחומריים אלכוהולים יש את הקטע של לפגוע בשכבות צבע. אני חושב שהזן הלאכוהולי המתאים ביותר זה איזופרופיל זה מיועד לניקוי מוצרים אלקטרוניים וזה לא ייקר איזה 16 שקל לחצי ליטר.

גש לחנות אלקטרוניקה תנסה ... או אם אתה אמיץ אלכוהול\אציטון ותסמוך על איכות החומרים של רייזור.

במידה וזה לא יעזור והדביקות חדרה אל תוך הסוויץ' עצמו ניתן להלחים סוויצ'ים חדשים ראה מדריך בדביק =] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...