שיחזור מידע מדיסק קשיח שעבר מספר פרמוטים מאז - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחזור מידע מדיסק קשיח שעבר מספר פרמוטים מאז

furyanaor

Recommended Posts

על פי ריקוברה המידע לא נכתב עדיין. כתוב שהסטטוס של הקובץ הוא תקין והוא לא נדרס.

הבעיה היא שריוקבה לא משחזרת אותו באופן תקין....

ניסיתי תוכנה אחרת וכל שאר התוכנות לא מציגות את הקבצים בפריסה כמו של ריקוברה אלה משהו דומה יותר לסייר קבצים.

בסייר הקבצים אני לא מצליח לגשת לכונן D כיוון שהוא כבר לא קיים

אך בניגוד לאחרות, ריקובה לא מציגה תיקיות ומחיצות אלה קבצים בלבד וכך הצלחתי להגיע לקובץ האבוד שפעם היה בD .

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפרמט עשרות פעמים אם זה אין בעיה לשחזר,

הבעיה מתחיל שנכתב שוב מידע חדש על הארד דיסק,

יש תוכנה שנקראת get data back שפעם הצלחתי לשחזר 100 אחוז מהמידע שהייתי צריך, עשרות ג'יגות,

השמות של קבצים ישתנו לך למשהו רנדומלי אבל התוכן עצמו ישאר, ושוב במידה ולא נכתב מידע חדש על אותו סקטור של המידע הישן

תבין שפורמט לא מוחק את הקבצים עצמם הוא מוחק את הקישור לקובץ עצמו את הניתוב או איך שלא אומרים את זה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב

לא עשיתי פירמוט מלא אלה FAST ולכן לא נכתבו לי אפסים והקובץ עדיין לא נדרס !

אך לצערי התוכנה לשחזור RECOVA נכשלת בשחזור קבצי EXL, היא פוגמת את הפורמט שלו ומתקבלים שם חירבושים וכך הסקתי שהיא זו שפוגמת את הRAR שלי.

עכשיו אני מתקשה להגיע לקובץ שלי כיוון שהוא היה בD

התוכנה GETDATABACK מציגה לי את כונן C יפה יפה אך לצערי הקבצים לא היו שם . . .

יחד עם זאת הנתיב שמציגה RECOVA לקובץ האבוד הוא

C:\Program Files\Common Files\System\he-IL

שזה לא כלכך הגיוני אבל נגיד, הוא אומר שהקובץ בסטטוס תקין אך אני לא מצליח לראות אותו עם אף תוכנה אחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אולי קצת באיחור אך לאחר שכבר הכרתי בעובדה שהקובץ שלי נפגם,

אני עדיין מתקשה להאמין לעצמי אבל הצלחתי לשחזר אותו !

בהמלצת חבר, השתמשתי בתוכנה שונה - Data Rescue 3

בניגוד לrecuva, היא יודעת להציג את כל גלגוליי העבר של המחיצות (פרטישן'ס) בפריסה כזו שמאפשרת בחירה.

RECUVA ניגשה רק לגלגול האחרון בו היה קובץ (כשמבצעים חיפוש)

למרות שהיא הציגה שהוא בסטטוס חיובי-ירוק, מסתבר שהקובץ המסוים שלי כבר נפגם בגלגול האחרון.

עכשיו בגלל שעשיתי למחשב המסכן הזה כלכך הרבה פרמוטים ובאחד מהם במקרה השכלתי לפרמט ולשחזר מחדש את כל המחשב כולו עוד בתקופת הקובץ המדובר,

יצא שישנם 2 גלגולים עם הקובץ, האחרון הפגום וזה העתיק יותר שמסתבר כעדיין תקין ! בחרתי אותו לשחזור ופוף !! יש קבצים =]

:party0023:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...