גאולה אבן פרשה באמצע השידור... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גאולה אבן פרשה באמצע השידור...

Dark_Phantom

Recommended Posts

אוי גאולה ... את פשוט מדהימה.

אני מעדיף אותה על פני יונית לוי הכל כל יפה אבל ממש טפשה. אוהבת להציג דרמה בזמן פיגועים ו"חיסולים למינהם".

אחת הדוגמאות היתה אחרי חיסולו של יאסין, הבעות הפנים שלה היו כל כך מפחידות עד כדי שחצי מאזרחי התקשרו לנט"ל .

(מוקד טלפוני לסיוע נפגעי טרור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל לדעתי מיקי ויעקב שולטים. היא- רצינית ונחושה בעת פיגועים, רגשנית לעתים מה שמוסיף

לתחושה שגם הם, שם באולפן אנושיים כמונו ולא פרצופי קרח שבאים להעביר חדשות. הוא- נינוח, רגוע, מעביר

את החדשות הריציניות ברצינות, את אלה שלא בקלילות, לא מתנשא, עם חוש הומור בריא ומקצועיות ראויה לשמה.

ראיתי ערוצים אחרים ואני לא מוכן להחליף את מיקי ויעקב בשום דבר אחר. ביחד עם צוות כתבים מצוין, פרשנים מהדרג

הראשון(שחלקם פרשו מערוץ 1 כזכור) וצוות הגשה מצוין לצד עריכת תוכנית- זה כל מה שאני רוצה מותכנית החדשות שלי.

ובקשר לערוץ 1- מיושן, תקוע בעבר, ערוך בצורה נוראה ולא מעניין. רק משחקי מכבי ת"א שולטים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל לדעתי מיקי ויעקב שולטים. היא- רצינית ונחושה בעת פיגועים, רגשנית לעתים מה שמוסיף

לתחושה שגם הם, שם באולפן אנושיים כמונו ולא פרצופי קרח שבאים להעביר חדשות. הוא- נינוח, רגוע, מעביר

את החדשות הריציניות ברצינות, את אלה שלא בקלילות, לא מתנשא, עם חוש הומור בריא ומקצועיות ראויה לשמה.

ראיתי ערוצים אחרים ואני לא מוכן להחליף את מיקי ויעקב בשום דבר אחר. ביחד עם צוות כתבים מצוין, פרשנים מהדרג

הראשון(שחלקם פרשו מערוץ 1 כזכור) וצוות הגשה מצוין לצד עריכת תוכנית- זה כל מה שאני רוצה מותכנית החדשות שלי.

ובקשר לערוץ 1- מיושן, תקוע בעבר, ערוך בצורה נוראה ולא מעניין. רק משחקי מכבי ת"א שולטים. :P

נכון קלעת בול !

אכן גם אני אוהב את הבעת הרגש של מיקי חיימוביץ, והבעת הצער בשפתיה.

אני בטוח שמיקי לא הייתה מתרגשת ו- "מחכה לפיגוע" נגדי מצד החמאס. יונית לווי מתארת את המצב בצורה כזו שנותנת חשק לצאת לרחוב ולהתאבד.

כל כך דרמתית זה לא ייאמן, פלא שאחרי שרואים חדשות ערוץ 2 כולם בחרדה עמוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אין כמו פשרלה של ערוץ חד

וכן ערוץ 10 בהחלט טובים מה שאני אוהב אצלם זה את התוכנית לפני החדשות- לונדון את קרישנבאום, השניים האלה לפעמים גורמים לי לצחוק עד שאני נופםל על הריצפה מהספה יש להם את זה צמד חמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון קלעת בול !

אני בטוח שמיקי לא הייתה מתרגשת ו- "מחכה לפיגוע" נגדי מצד החמאס. יונית לווי מתארת את המצב בצורה כזו שנותנת חשק לצאת לרחוב ולהתאבד.

בינתיים הרייטינג של ערוץ 10 לא עובר את הסיפרה האחת (ביום טוב). אז איך תקרא לצופי ערוץ 10 - צופי איכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק מאוד... צריך לעשות שם מהפכה בלחץ.

אוי גאולה ... את פשוט מדהימה.

אני מעדיף אותה על פני יונית לוי הכל כל יפה אבל ממש טפשה. אוהבת להציג דרמה בזמן פיגועים ו"חיסולים למינהם".

אחת הדוגמאות היתה אחרי חיסולו של יאסין, הבעות הפנים שלה היו כל כך מפחידות עד כדי שחצי מאזרחי התקשרו לנט"ל .

(מוקד טלפוני לסיוע נפגעי טרור)

ROFL! כל כך נכון.

נכון קלעת בול !

Hehheehheheehhe :cwm29: :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...