Playstation Store - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Playstation Store

דןזט

Recommended Posts

יש

ואין קשר אם קנית של היבואן ישפאר או לא, נכון? ואם מותר לשאול גם איךמבצעי המכירות? כי בחנות של הפס3 כשיש על איזה משחק זה יוצא הרבה יותר זול לקנות אותו דיגיטלית מאשר להזמין אותו מחו"ל אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר ממי רכשת, מה שחשוב זה זה איזה איזור בחרת לחשבון PSN שלך, והוא זה שקובע באיזה חנות(ישראלית, אמריקאית וכדומה) תקנה את המשחקים. אם אתה מעוניין במחיר הכי טוב זה לקנות דרך החנות האמריקאית + PSN PLUS שמעניק מדי פעם הנחות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר ממי רכשת, מה שחשוב זה זה איזה איזור בחרת לחשבון PSN שלך, והוא זה שקובע באיזה חנות(ישראלית, אמריקאית וכדומה) תקנה את המשחקים. אם אתה מעוניין במחיר הכי טוב זה לקנות דרך החנות האמריקאית + PSN PLUS שמעניק מדי פעם הנחות נוספות.

באמת? ב- PS3 לא ראיתי שום בחנות האמריקאית (היה לי משתמש שרשום כישראל ומשתמש שרשום כארה"ב), כך שחשבתי שאת המבצעים הם מציעים רק לפי איזור הקונסולה שהם קוראים לפי ה IP... ואולי זה בגלל שהמשתמש הראשון שלי היה ישראלי, וזה נעל אותי רק לחנות הישראלית גם אם פתחתי משתמש אמריקאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TABLE=width: 539]

[TR]

[TD]Assassin’s Creed Unity[/TD]

[TD]PS4[/TD]

[TD]$41.99[/TD]

[TD]$47.99[/TD]

[TD]$59.99[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

דוגמה למחיר הרגיל בחנות האמריקאית, מחיר בהנחה, והמחיר אחרי הנחה + PS PLUS

מקור: http://blog.us.playstation.com/2015/03/20/flash-sale-now-live-deals-under-1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...