כרטיס מסך לגיימרים עד 1000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לגיימרים עד 1000 ש"ח

mano4now

Recommended Posts

בוקר טוב,

בהנחה שאני רוצה לשחק את המשחקים כיום ואת המשחקים שכבר הוכרזו כמו the witcher 3 לדוגמה, על מסך בודד עם רזולוציות 1920X1200 על הגדרות גבוהות ככל הניתן,

על מחשב עם מעבד i7-2600 ו16 ג'יגה זכרון.

על מה אתם ממליצים בתקציב של עד 1000 ש"ח ?

לא רצה לחרוג ואפילו מעדיף לרדת במחיר.

כיום אני עם כרטיס GTX580 שעשה לי בעיות עם far cry 4 .

כרגע אני משחק assasin creed unity וזה נראה בסדר אבל אני מכין את הקרקע.

מה דעתכם ?

מעדיף nvidia על פני .

תודה מראש

מנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שנתת אין שום כרטיס שייתן לך קפיצה רצינית בביצועים על פני gtx 580, לא מnvidia וגם לא ממש מAMD.

זאת, אלא אם כן אתה מוכן לקנות משהו משומש (עם אחריות).

הכרטיס היחיד החדש (נראה לי) , שנכנס בתקציב וחזק מה580, הוא דווקא 7950 של שנמכר במחיר ממש טוב כרגע בTMS.

אם כדאי לך לשדרג אליו? אני לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

280x יד שנייה ב-700 ש"ח עם אחריות מפלונטר.. יהווה שדרוג בעיקר בגלל הזיכרון. אני מניח שאתה משחק על הגדרות גבוהות וזה מנצל את כל הזיכרון שיש לך בכרטיס (1.5?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תוריד פילטרים, שחק על מדיום ירוץ בסדר.. אם אתה כבר משדרג, כדי לקחת כרטיס יותר יקר עם תמורה טובה ביחס לכסף. השקעה שתהנה ממנה ותרגיש הבדלים בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תראה מה אפשר לעשות עם יד שניה, כל עוד בודקים את מה שקונים אין בעיה עם זה. במחיר של ה GTX 970 בארץ הם בנו מחשב שלם עם Q6600 ו- R9 290, מעבד ישן אבל הוא החזיק יפה מאוד במבחן התוצאה וברוב המשחקים הוא לא יפריע (אפילו metal gear rising שדורש I5 2500K כמינימום בפועל עובד טוב עם ה Q6600).

הדבר היחיד שיכול להדאיג זה שבדרך כלל ביד שניה מוצאים R9 290 עם הקירור סטוק והדבר הזה מזעזע (אפשר לשמוע בחלק השלישי של הסרטון שקישרתי אליו).

בכל מקרה במחיר הזה עדיף על פני , ה 7970 וה 7950 זמינים ב TMS במבצע. ה 7970 חזק יותר מ GTX960 ועולה פחות מ 1000 שקל, ה 7950 חלש יותר אבל עולה כ 700 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...