מחפש תוכנה שמסכמת פעילות במחשב (עדיף חינמית) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה שמסכמת פעילות במחשב (עדיף חינמית)

yosi b

Recommended Posts

אני גרפיקאי עצמאי ובד''כ עובד בתשלום לפי פרוייקטים. אבל יש כמה גופים שיוצא לי משתלם (ולהם יותר מסודר בירוקרטית..) לעבוד לפי שעות.

העניין הוא שהרבה פעמים איני עובד רצוף אלא רגע פותח את הפורום כאן רגע את המייל האישי רגע חדשות וכו'.

הם סומכים עליי בעיניים עצומות שאדווח שעות , אבל כדי להיות יישר עם עצמי (לכן זה לא חייב להיות תוכנה שמייצרת דוחות בלתי ניתנים לשינוי דווקא)אני מחפש תוכנה שתמדוד ותסכם את זמן הפעילות שלי על העבודה

כך שאני אוכל להוציא סיכום שבועי בסגנון של: 30 שעות על פוטושופ, 20 שעות על אינדיזיין, 10 שעות אילוסטרייטור , 40 שעות כרום - מתוכם 5 שעות בשאטר-סטוק(אתר תמונות לגרפיקה) וכו'.

בנוסף גם יהיה מעניין כמה זמן לוקח לי לעבוד על כל פרוייקט , דבר שייתן לי הערכות זמן ותשלום מדויקות בהרבה.

עניין חשוב: היות ולמעשה התוכנה הזו היא תוכנת ריגול-וירוס לכל דבר (עוקבת אחרי כל הפעילות ויוצרת דוחות..)חשוב שתהא אמינה וידועה וכן ניתנת להסרה או השהייה בקלות

אני עובד על 8.1

אשמח להמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת בגוגל אבל לא מצאתי.

אבל זרקת לי רעיון. לאחרונה אני עובד על תוכנה שמקליטה זמן צפייה / משחק ביישומים שהם על Full Screen, מה שמקל עלי לעקוב אחר סדרות וסרטים שאני צופה ואיפה עצרתי.

אני יכול להוסיף אופציה להקלטה ליישומים שהם על כל המסך אבל לא פועלים כ-Full screen אלא Windowed.

עריכה: מצאתי משהו אולי יעזור לך:

https://www.rescuetime.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...הם סומכים עליי בעיניים עצומות שאדווח שעות , אבל כדי להיות יישר עם עצמי...

מוערך.

לדעתי למצוא תוכנה שתבצע את מה שאתה מבקש יהיה קצת קשה - אני בכל מקרה לא מכיר אחת כזו שתתן מענה מושלם למה שאתה מבקש.

מה שאני מציע לך שתנהל רישום מתי אתה מתחיל לעבוד משהו מסוים ומתי אתה מסיים - להגיע לכמות דקות מדויקת אני מאמין שלא ניתן להגיע (וגם אין באמת טעם) - ולכן עד כמה שאני בהחלט מעריך את היושר האישי והיושרה המקצועית אני חושב שלא תוכל להשלים את זה.

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניתי איזו תוכנה קטנה שעושה את זה, תבדוק אם זה מתאים לך:

https://www.dropbox.com/s/p89u6676za...unter.exe?dl=0

אשמח לפידבק

מעולה.

אמנם מנטר רק אתרים (ולא תוכנות) אבל פשוט וקל פשוט ללחוץ על הסטארט ולפתוח .

אשתמש בזה.

תודה רבה צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, סליחה,

זה מנטר בצורה מעולה את כל התוכנות שבדקתי כולל פירוט של זמן של כל לשונית בדפדפן וכל לשונית באינדיזיין וכו' שזה כבר יותר ממה שקיוויתי שאמצא.

תודה רבה לך צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, סליחה,

זה מנטר בצורה מעולה את כל התוכנות שבדקתי כולל פירוט של זמן של כל לשונית בדפדפן וכל לשונית באינדיזיין וכו' שזה כבר יותר ממה שקיוויתי שאמצא.

תודה רבה לך צביקה

אני שמח שיכולתי לעזור.

אם זה שימושי לעוד אנשים, אני יכול לשפר את התוכנה, למשל שהיא תעלה אוטומטית עם הווינדוס, שמירה של הדוחות בקובץ, מזעור למגש המערכת ועוד-תציעו שיפורים ואני אשתדל להכניס אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

צביקה, אני חייב לפרגן! השקעת זמן ומחשבה כדי לבנות פתרון למישהו אחר בפורום... כל הכבוד :yelclap:

בגלל שהדלקת אותי עכשיו, בא לי גם לשפר את התוכנה - תוכל לשלוח את הקוד מקור?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...