המלצה למארז - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז

Rockstatement10

Recommended Posts

אני מחפש המלצה עד 450-500 ככה.. לא יותר מדי יקר בבקשה.

שיהיה גדול יחסית ומרווח אבל לא ענק, אני צריך שהוא יכנס אצלי על הגלגליות שיש למטה.

רצוי שיהיה חלון שקוף בצד ולדים.

אני משתמש לעיתים רחוקות בכונן CD אז צריך שיהיה גם מקום. (או שאולי עדיף לקנות CD חיצוני?)

מידות של מארז נוכחי:

http://prntscr.com/6k9pg2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הזה נראה לי גבוה מאוד וזה לא ממש יתאים בשבילי.

וגם נראה צפוף מבפנים, ואני רוצה שהמארז הזה יתאים גם למערכת הבאה שלי.

פרסמתי את הנתונים של המארז שלי.

האם ה- באמת גבוה משמעותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לקחת מטר מדידה ומדוד בדיוק מה המידות שיש לך שם (להוריד כ 8 ס''מ מאחורה בשביל כבלית וזרימת אויר ו10 מלמעלה לאיוורור וגישה נוחה לUSB) כמו''כ אני הייתי מקצץ גם 2-3 ס''מ מקדימה כדי שהוא יהיה פחות בולט מקו השולחן ויישמר הרבה יותר.

כשיהיו לך מידות אשמח לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רחב משלך ב12-13 מ''מ וגבוה ממנו בפער דומה, כך שהוא בהחלט משמעותית יותר גדול.

הוא ממש לא משמעותית גדול יותר, זה הבדל של פחות מס"מ וחצי. המארז גם ממש לא צפוף, הסידור שלו מאוד טוב. בכל מקרה יהיה קשה למצוא מארז ATX מודרני שיותר קטן מ S340, רובם יהיו הרבה יותר ארוכים, חלקם יותר גבוהים ורוחב של 200-220 מילימטר זה מה שיש היום ברוב המארזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל אבל כן יהיה מורגש ביניהם מבחינת גודל?

הוא נראה צפוף מבפנים.. גם איפה מתחבר הספק שלו ומה זה החלק התחתון שלו מבפנים?

צפוף הוא לא,

תוכל לראותו תמונות שהעלאתי :

כך בחשבון שיש למארז רגליות, לא יודע איך זה מסתדר עם הגלגלים שרצית.

תוכל לראות יותר איך המארז מבפנים בתמונות שהעלאתי :

http://hwzone.co.il/community/threads/512512-%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%92%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A9%D7%9C%D7%9B%D7%9D!/page58?p=4975513&viewfull=1#post4975513

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל אבל כן יהיה מורגש ביניהם מבחינת גודל?

הוא נראה צפוף מבפנים.. גם איפה מתחבר הספק שלו ומה זה החלק התחתון שלו מבפנים?

קשה לי להאמין שהבדל של 13 מילימטר יהיה מורגש במיוחד אלה אם כל המקום שיש לך למארז מאוד צפוץ ואז עדיף לחשוב על מחשב קטן יותר עם לוח mATX.

החלק התחתון זה איפה שהספק והדיסקים הקשיחים נמצאים, ראו שבשנים האחרונות הרבה אנשים הוסיפו כיסוי לספק בשביל שהמארז יראה נקי יותר אז בחלק מהדגמים החדשים שלהם יש כיסוי מובנה. החלק העליון אולי נראה צפוף אבל הוא בגודל של לוח ATX וזה הדבר היחיד שהחלל הזה מיועד אליו אז למה לעשות אותו גדול יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...