רוצה להוסיף עוד 7950 לאחד קיים. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להוסיף עוד 7950 לאחד קיים.

Eyal-Style

Recommended Posts

אני יודע שאני נכנס למקום לא נוח אך אני מעוניין לעשות זאת בכל מקרה !

יש לי כרגע כרטיס מסך של חברת HIS 7950 זה הדגם המדויק :

http://www.hisdigital.com/un/product2-679.shtml

אני ממש רוצה להוסיף עוד כרטיס שהוא זהה לחלוטין.

אשמח לטיפים, האם כדאי לקנות מ- EBAY \ ?

האם חשוב לקנות דגם זהה כמו שרשמתי למעלה או שאפשר לפזול לשאר החברות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנוגע לשאלתך המקורית, אין כל צורך לקנות דגם זהה ובטח שלא מחברה זהה, כל עוד זה 7950 אתה בסדר.

במקרה הגרוע, שבו מהירויות השעון אינן זהות, שני הכרטיסים יעבדו על פי האיטי יותר.

לדעתי אין צורך לקנות בחול כשבארץ מוכרים את הכרטיסים האלה כל כך בזול (מיד שנייה עם אחריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון ישיר עם CF או אבל לפי מה שקראתי יש בעיות ניצולת ותמיכה מצד גורמים רבים...

יחד עם זאת, בדרך כלל קורה שקונים את הכרטיס הראשון כאשר הוא בשיאו במחיר שהוא לא נמוך

ואז אנחנו שומרים לעצמנו את האופציה לעשות בעתיד CF\SLI כשהכרטיס הנוכחי זול במקום לשדרג לגמרי.

לקבל בערך 150% ביצועים במחיר נמוך מ50% עלות כרטיס חדש שגם ככה יעניק 150% ביצועים.

זה טוב ונכון רק כשהמצב הוא:

1. באמת כזה מבחינת מחיר וביצועים (V)

2. כאשר אין בעיה עם הספק כי אז כל ייחס העלות תועלת משתנה (X?)

3. אם אין משהו מיוחד טכנולוגית שאנחנו מפסידים פה בזה שאנחנו לא מתקדמים הלאה (V)

אחרי כל זה לבדוק שבאמת ההפרש שווה לנו את התקלות הצפויות בCF\SLI

ובנוסף לבחון אפשרות של החזר השקעה על ידי מכירת הכרטיס הנוכחי.

לסיכום אם אין לך בעיה עם ספק, יכול להיות שזה צעד שהוא לא רע כלכך כמו שכולם פה קופצים...

מצד שני עשויות להיות בעיות בתמיכה עם CF וזה לא יעבוד טוב

בנוסף הכרטיס שלך שווה איזה 500 600 שקל עכשיו ביד שנייה -

אם תמכור אותו ואז תוסיף 1000 שאתה גם ככה מתכנן להוציא אותם על ספק+הכרטיס הנוסף = GTX970 חדש שיעניק לך את השיפור 150% ביצועים

כל זה בלי בעיות של CF, בלי להחליף ספק וכו' יחד עם אפשרות עתידית לSLI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית גם אין ניסיון ... אבל כל בן אדם ששוחחתי איתו והיה לו פשוט אמר שזה לא שווה את ההתעסקות ... לדעתי זה מתאים רק לאנשים שמשחקים על רזולוציות גבוהות או על 3 מסכים וכ'ו

אל תשכח שבסוף הוא יתקע עם 2 שגם אותם תהיה בעיה להעביר הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמכור אותו ואז תוסיף 1000 שאתה גם ככה מתכנן להוציא אותם על ספק+הכרטיס הנוסף = GTX970 חדש שיעניק לך את השיפור 150% ביצועים

כל זה בלי בעיות של CF, בלי להחליף ספק וכו' יחד עם אפשרות עתידית לSLI.

בעצם מה שהשארתי בציטוט סותר את כל מה שאמרת בראשית הדברים שלך .

הרי תמיד אני אהיה במצב של התלבטות " SLI\CROSSFIRE או כרטיס חזק חדש ?

זה מה שהיה לי עם ה- 7950 הנוכחי . אמרתי אני אקנה אותו ומקימום בעתיד אני אקנה אחד נוסף .

אם ואני אקנה את ה- 970 וארצה לעשות מערך בעתיד, הרי שגם אז אני אצטרך לקנות ספק חדש .

בכל מקרה עניין מכירת הכרטיס הנוכחי וקניית אחד חדש ב- 1000 יכול להיות מעניין .

דבר שני יש לי את הספק הנוכחי+ה- 7950 שאני יכול למכור ועוד חומרה בבית שאולי גם אותה אוכל למכור וביחד לאסוף מספיק כסף כדי לקנות כרטיס וספק חדשים בתוספת כספית של 1000 שקלים במקס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מתאמן כאן בפורום על טיעונים בעד ונגד לפרק חיבור בפסיכומטרי :Recovered_Gif_905:

סתם, הצגתי את כל האפשרויות על הנייר כדי לכמת 'מספרית' עד כמה שזה לא נורא כמו שהחבר'ה כאן עושים את זה.

אך בהתחשב בעובדה שאתה צריך גם להחליף ספק כדי לקבל CF, תוכל לעבור ל970 ולהישאר עם אותו הספק בלי עוד הוצאות מסביב...

כך למעשה, בשל בעיית הספק יחס העלות : תועלת עבור CF שהצגתי קודם משתנה כאן לרעה.

(אך אילו לא היית צריך להחליף ומראש היית מתכנן את הCF כמו שצריך וכבר היה בידך ספק 750W או משהו כזה,

יכול להיות שCF היה כעת המהלך הזול ביותר על מנת להגיע לאזור ה 150% ביצועים במינימום מאמץ - על ידי רכישת כרטיס וזהו בלי להתברבר מכירות ביד שנייה וכו' )

רק שבמהלך שכזה צריך להתחשב בעובדה שיש הרבה תלונות על איכות האופטימיזציה ל CF\SLI מצידם של היישומים ...

ודרך אגב, 1+1 לרכיבי חומרה מיד שנייה זה לא כלכך הולך אז אל תבנה על זה..

אין על הדרך הדברים האילו. בנאדם לא יקנה עכשיו זיכרונות על הדרך, תאלץ למצוא את הלקוח שבאמת צריך אותם כדי לקבל מחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי :) אתה יודע מה .

שכנעת אותי .

בכמה אוכל למכור את ה- 7950 והאם אוכל לקבל מכם עזרה במכירתו :) ?

עד כמה יש תחרות ל- מהצד האדום ? אני מכיר את את ה- 280 \ 290 של ATI ואת ה- 970\980 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

290 זו התחרות לירוקים אבל מפני שאתה מגיע מ280 זה יהיה מהלך דבילי לחלוטין (כמעט כמו לרכוש 960)

אז נשארת ביד עם 970.

בנוגע לעזרה אז יש כאן התפתחות:

http://hwzone.co.il/community/threads/560404-gtx-960-%D7%90%D7%95-hd-9790?p=5024603#post5024603

מוכרים היום חדש בTMS ב600 ומשהו, כך שאני חושב ש500 יהיה מחיר הוגן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בTMS מוזר, יש את הכרטיס בקניית מחשב חדש ב800 שקלים ובקנייה רגילה ב690 :smiley7:

ובכלל ה7870 עדיין נמכר ב790 :D , מישהו צריך לעדכן שם משהו..

אכן הסתכלתי בכרטיסים באתר שלהם, המחירים לא מעודכנים . י ששם כרטיסים כל כך ישנים במחירים כל כך גבוהים שזה ברור שהאתר לא מתוחזק או לפחות קופח .

290 זו התחרות לירוקים אבל מפני שאתה מגיע מ280 זה יהיה מהלך דבילי לחלוטין (כמעט כמו לרכוש 960)

אז נשארת ביד עם 970.

בנוגע לעזרה אז יש כאן התפתחות:

http://hwzone.co.il/community/threads/560404-gtx-960-%D7%90%D7%95-hd-9790?p=5024603#post5024603

מוכרים היום חדש בTMS ב600 ומשהו, כך שאני חושב ש500 יהיה מחיר הוגן .

ה- 290X הוא התחרות ל- 970 לא ? אם כך מה זה משנה אם אבחר ב 290 או 970 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...