התלבטות לגבי רמקולים למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי רמקולים למחשב

kaboonkal

Recommended Posts

כרגע יש לי רמקולים 2.1 של קריאייטיב אינספייר 2.1 M2600 שמשרתים אותי נאמנה כבר הרבה שנים סאונד מעולה ועוצמה טובה.

הבעיה שלהם התחילה כבר לפני שנה שנתיים שהמגעים בשלט כנראה רופפים וכשמשחקים עם הווליום של השלט (לא שלט רחוק, עם כבל, שלט גלגלת) לפעמים שומעים רק ברמקול הימני ולפעמים רק בשמאלי וממש צריך לחפש את הסוויט ספוט הזה ששני הרמקולים עובדים וזה כבר ממש נמאס עליי כי זה יכול מתזוזה של השולחן להדפק ואז זה שוב לשחק עם זה...

בקצרה אני מנסה להבין מה האלטרנטיבות שלי לגבי רמקולים חדשים שלא יהיו לי הבעיות האלה יותר...

בדקתי קצת פה בנושאים קודמים וקצת בכללי והבנתי שסדרת הSOLO מאוד מומלצת אבל אני רוצה להבין כמה דברים.

השימוש של הרמקולים די מאוזן בזמן בין משחקים סרטים ומוזיקה, עם נטייה ליותר .

השולחן שלי לא ענק ולכן אני צריך שישאירו מקום עליו, אבל לא יהיו מצ'וקמקים כמובן.

עוצמה חשובה לי, אבל החדר בינוני ולכן לא צריך משהו מאוד בומבסטי.

חשוב לי מאוד שיהיו תדרים נמוכים ובאסים איכותיים, ככה שבסרטים ומשחקים הבאסים יהיו מורגשים והמידים והגבוהים לא יעלימו אותם.

חיבורים לאוזניות ומיקרופון יתקבלו בברכה אך לא חובה.

אני פתוח לכל סוגי הרמקולים ולכל החברות ולכל הסדרות, העיקר שהתוצאה הסופית תהיה טובה.

תקציב באיזור ה400, אם יש סיבה טובה לחרוג אשמח לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעלים של הסולו, אני יכול להגיד עליהם רק דברים טובים,

אם תוכל להתגמש יש לך את הסולו 5C

באייבורי או בKSP ב 535 ש"ח. שווים כל שקל.

מידות :

Product dimension: 174 x 257 x 309mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הSOLO 4C ב455 בKSP, מה אתם אומרים עליהם? יש הפרש גדול באיכות שמצדיק את ההשקעה ל5C?

וראיתי שאנשים מתלוננים על השלטים וזה שהרמקולים מפסיקים לעבוד אחרי תקופה או עושים בעיות.. זה משהו מוכר או מקרים בודדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...