מחפש DAC למוזיקה עד 200 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש DAC למוזיקה עד 200 ש"ח

matan007

Recommended Posts

להבנתי אם השימוש שלי הוא בלבד, עדיף לי מבחינת איכות ומחיר dac על פני כ.קול.

במידה וההנחה שלי נכונה (אם לא תסבירו) מבקש לקבל המלצה לdac מתאים עד 200 שקל.

כאמור עבור , ייתחבר לרמקולים SOLO7C.

כרגע עם כ.קול מובנה בלוח אם.

אך במידה והבדל האיכות מינורי, נא להאיר את עיניי..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול = ממיר מאות דיגיאטלי לאנאלוגי = DAC

בכל כרטיס קול יש DAC, בכל נגן CD יש DAC בכל טלפון סלולארי יש DAC וכן הלאה.

לקנות מכשיר DAC ייעודי בשביל רמקולים כאלה זה בזבוז אטומי של כסף, הם לא קרובים אפילו לרמה שדורשת ממיר ייעודי מה גם שכרטיסי הקול המובנים בלוחות השתפרו מאוד בשנים האחרונות.

במקום זה תוודא שיש לך כבלים סבירים, שאתה לא מעביר אותם ליד מקורות חשמל בדרך ו(הכי חשוב) שיש לך קבצי אודיו איכותיים שאיתם תוכל ליהנות מהציוד שכבר יש לך.

אם וכשתחליט לשים כמה עשרות (מאות) אלפי שקלים על ציוד אודיו, כבר יציעו לך ממיר יעודי.

תהנה מהמערכת שלך, נצל עד המקסימום את מה שכבר יש לך.

וסתם בשביל לשטוף את העיניים:

http://www.mcintoshlabs.com/us/Products/pages/ProductDetails.aspx?CatId=preamplifiers&ProductId=D100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כבלים יקרים ואיכותיים יש לי (בין הרמקולים ולמחשב).

2. שומע אך ורק קבצי 320K או FLAC.

3. הרמקולים על סטנדים בגובה אוזניים ומרחק אופטימלי בניהם, מופנים ב- 45 מעלות אלי ובמרחק מטר מימני.

בקיצור נשארה חוליה חלשה אחת ויחידה - ללא כ.קול/DAC איכותי.

מובן לי שקיים DAC בכל מקום בו קבצים דיגיטליים ויציאת סאונד (שזה הכל חוץ מפטיפון אולי היום חחח).

אני מחפש לעלות באיכות, אם אתה קובע חד משמעית שלא ארגיש הבדל גם ב- DAC איכותי אז זו גם תשובה לגיטימית ואני יורד מהעסק.

אבל רגע לפני, להבנתי מובן שיש הבדלים בין כ.קול ייעודי (פנימי בלוח אם) לבין- DAC חיצוני דרך USB..הדבר הבולט הוא מקור ההזנה והאדמה למעגל שדי רועש בצורה משמעותית בתוך לוח אם בינוני ומטה..DAC חיצוני עם הזנה צפה מהקיר חופשי מכל הרעש וה- EMI שבמארז. כל זה עוד לפני שאני מדבר על טיב הממיר בתוך ה- DAC...

נ.ב מה שלינקקתה הוא אוברקיל פסיכי עבורי, אני מדבר על אחד פשוט הרבה יותר עד 200 ש"ח, נניח זה:

http://www.amazon.com/SMSL-SD793-II-PCM1793-DIR9001-amplifier/dp/B00A2QLQTQ/ref=sr_1_17?s=electronics&ie=UTF8&qid=1424810315&sr=1-17&keywords=DAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...