Reboot and select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot Device - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Reboot and select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot Device

Hatzi6

Recommended Posts

היי חברים,

מותקן אצלי ווינדווס 7

בתקופה האחרונה המחשב שלי נהיה איטי עד לאיטי מאוד וחסר שימוש.

כשהפעתי מחשב הוא העלה לי את ההודעה Reboot and select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot Device

נכנסתי לביוס והביוס כן מזהה את ההארדיסק.

המחשב היה דיי מאובק אז ניקיתי אותו ועדיין לא פתר את הבעיה. חיברתי וניתקתי את ההארדיסקים, ושוב, לא פתר את הבעיה.

קראתי פוסט פה:

http://www.tomshardware.com/forum/69599-63-reboot-select-proper-boot-device-error-message

שבו בחור הגיב ואמר שהוא פירק לגמרי את ההארדיסקים וניקה מאבק אני שוקל לעשות את זה גם - ושזה בסוף חזר לעצמו.

בחור אחר אמר שהוא מצליח להתחבר להארדיסק שלו דרך משהו שאני ממש מבין מה זה אז אני אשמח להסבר ושהוא מגבה קבצים.

אחרי הסופות חול שהיו לאחרונה זה איפשהו נראה לי הגיוני שזה בגלל ליכלוך.

יש למישהו מושג מה לעשות במצב הזה?

איך אני מגבה את מה שיש לי הארדיסק.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא שההרדדיסק מוגדר בביוס כהתקן הבוט הראשון. אם זה לא עוזר אתה צריך לגבות את הקבצים שלך ולהתחיל לאבחן אם מדובר בבעיית תוכנה או חומרה.

מוגדר כראשון

איך אני מגבה אותם? הכי חשוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOK- דיסק און קי. LIVECD היא מערכת הפעלה שניתנת לטעינה ישירות מהדיסק הצרוב\דיסק און קי ללא צורך בהתקנה. יש הרבה מאוד הפצות לינוקס כאלו. ונגזרותיה מומלצות למתחילים.

האמת שיש לי דיסק איפשהו

תודה יש מצב שזה יעבוד

השאלה ממה זה נגרם לעזזל

ואיך אני פותר את זה

אםם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...