מחשב נייד/נטבוק/מגע ומערכת הפעלה לסטודנט - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד/נטבוק/מגע ומערכת הפעלה לסטודנט

SinMaker

Recommended Posts

היי,

בפוסט הזה אני לא רוצה המלצות על דגם מחשב ספציפי, אלא להבין איזה סוג מחשב יהיה הכי נוח בשבילי.

אני מתלבט איזה מחשב לקנות ללימודים, מחשב נייד רגיל? אולי נטבוק? אולי מחשב עם מסך מגע שיהיה אפשר לשרבט ישירות על המצגות עם סטילוס בלי להדפיס? אולי מאלה שאפשר לפרק את המסך מהחלק של המקלדת?

איזו מערכת הפעלה? כרגע אני עם בבית ואני מעדיף אותה על פני וינדוס, אבל היום שבו אצטרך לעבוד עם openoffice\liberoffice באופן קבוע נראה כמו סיוט (מוצרים חצי אפויים ומלאי באגים).

אז, לסטודנטים שביניכם, באיזה מחשב/מערכת הפעלה אתם משתמשים? ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה מנסיון: אם אתה קונה מחשב נייד רגיל מבוסס (שזה נראה לי הדבר הכי נוח..) - בלי מסך מגע. סתם יותר יקר ולא שימושי.

יש אמצעים ייעודים לכתיבה (לא הכי זולים). מעין משטח שאתה כותב עליו והוא מעביר את זה בזמן אמת לקובץ טקסט במחשב (בכתב היד שלך - שימושי לשירטוטים למשל).

תלוי מה התקציב ומה הצרכים. היתרון בטאבלטים זאת המצלמה הזמינה שאפשר לצלם איתה את הלוח למשל. אם אתה לא מחפש מחשב ממש חזק הייתי הולך על טאבלט מבוסס עם מקלדת מתפרקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך מגע זה עניין סובייקטיבי... יש אנשים שמאוד אוהבים ויש כאלו שלא. אם תוכל לנסות לפני אז תדע, אחרת הייתי דווקא ממליץ עם.

לגבי שרבוטים, מסכי המגע הרגילים לא נועדו לזה כלכך, הם לא מודייקים מספיק ולא מגיעים עם עט טוב.

בשביל מסך מגע רציני צריך לקנות דגם מסויים למשל הסורפס 3 פרו של מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...