מתאם 3.5MM לבלוטות' - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתאם 3.5MM לבלוטות'

ag43

Recommended Posts

הזמנתי עכשיו את האזניות האלו. בין השאר אני מתכנן להשתמש בהן לצפיה בטלוויזיה בשעה מאוחרת בלי להפריע לשאר הבית. אני מחפש מתאם שיתחבר ליציאת האוזניות של הטלוויזיה וישדר את הסאונד בבלוטות'. יש צורך בתמיכה בתקן A2DP וכו' וצריכת חשמל מUSB.

אשמח להמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרישה לתמוך ב aptX ? אם לא אז יש סיניים מלבניים שטוחים עם כפתור יחיד כסוף ב 10$ . אם כן אז זה יעלה 50$ ומעלה. האוזניות שלך תומכות ולכן הייתי ממליץ על המתאם היקר. אם כבר השקעת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני רציתי וגם דוד שלי. המליצו לי בפורום אחר על המוצר הבא:

http://www.ebay.com/itm/Syllable-Bluetooth-4-0-audio-Transmitter-TV-BOX-For-computer-TV-Adapter-Launcher-/151388645046?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item233f7766b6

מאותו מוכר כמובן, מוצר שעובד היטב לפי ההמלצה. הזמנתי 2 יחידות. מחכה שיגיע.

אפשר לחבר עד 2 למוצר הזה ככה שלא רק בן אדם אחד יכול ליהנות ממנו בו זמנית.

לגבי

A2DP אין לי שמץ, אפשר לשאול את המוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרישה לתמוך ב aptX ? אם לא אז יש סיניים מלבניים שטוחים עם כפתור יחיד כסוף ב 10$ . אם כן אז זה יעלה 50$ ומעלה. האוזניות שלך תומכות ולכן הייתי ממליץ על המתאם היקר. אם כבר השקעת....

(נדחף לאשכול) השחורים עם הכפתור האפור לא עושים את ההפך? (קולטים אות בבלוטות' והופכים אותו לאודיו.) מחפשים משהו שיקבל אותו אודיו ויוציא BT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מבלבל אבל השחורים האלה משווקים בשתי גרסאות. אחת שקולטת (נפוצה) ואחת שמשדרת . צריך לדעת מה להזמין. אתה צריך להבדיל בין receiver לבין transmitter. דרך אגב מצאתי במרשתת גם מכשירים אחרים שבהזזת כפתור יכולים להחליף תפקידים ממשדר למקלט . אבל הם כאמור יקרים יותר. הבעייה העיקרית שאני מרגיש היום עם המשדרים זה חוסר סנכרון לתנועות שפתיים . יש השהייה של כ 200ms ולי זה מפריע בהופעות חיות . בדקתי כמה משדרים. זה בעיקר מורגש אם משווים לסט אוזניות אלחוטי שאינו . למשל שיינהיזר Rs130 ודומיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בדקתי שניים ושניהם טובים. שוב במגבלות ההשהייה שהזכרתי. התגברתי עליה בעזרת תוכנה שמזיחה את הפסקול. חשוב שיהיה אפשר להפעיל את המשדר ולטעון אותו בו זמנית. לא שמתי לב להבדלים באיכות השמע או המרחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...