הערבים האלה אפילו למחשב שלי אם מזיקים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערבים האלה אפילו למחשב שלי אם מזיקים

Gohan

Recommended Posts

עוד משהו אנשים: לא שזה הפריע לי לקרוא את ההודעה, אבל איזה בן אדם למען השם כותב "הם" עם א'???!!!

זו השגיאה הכי בסיסית שבת דודה שלי בכיתה א' לא עושה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yotamoo,

אתה מוכן להרגע את ההודעות שלך בבקשה? הפורום אינו מקום מריבות וחשבתי שזה כבר הובהר.

אם לא הובהר לך העניין.. אני יכול להבהיר לך אותו בצורה מאוד ברורה..

ראה הוזהרת, את המריבות.. סיכסוכים קחו מחוץ לפורום! ותפסיק להקניט.. ולהתגרות.

!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e-Pit@m ואם הייתי ערבי? כולם מאחלים לי כאן מוות נראה לי קצת יותר חמור מאשר מישהו שאומר שהוא שונא גזענים.

אוקיי... ועכשיו בוא תקרא את זה:

וואי cereal killer, כמה שאני שונא אנשים כמוך (וזאת לא גזענות, לדוגמא). השם של מתאים לך יופי!

יפה, מה המסקנות לשי בתגובתו של yotamoo,

א. לבן אדם יש עניין אישי.. ריב עם איגור.

ב. יש הבדל בין סוגייה אשר קשורה לארץ שלנו, אשר יכולה לעניין עמות גדולה של חברים בפורום לבין ריב אישי.

ג. זה לא המקום היחידי בוא הוא הקניט את איגור!

ד. אם אתה היית ערבי.. תהייה בטוח שלא הייתי מונע ממך להתנצח.. (עד רמה מסויימת) , אני בטוח שציבור החבירם בפורום מבין שזה עניין רגיש ושנוי במחלוקת.

ה. בוא נצא מתוך הנחה ש-yotamoo התכוון באומנו.. כמה שאני שונא אנשים כמוך.. לא למשהו אישי, והוא התכוון שהוא שונא אנשים עם דעות כמו של איגור, האם הוא יכל לכתוב זאת בצורה כזאת: cereal killer, אני ממש סוטה מאנשים בעלי דעות גזעניות, ואלימות כמו שלך.. .....

ובכן לדעתי כן!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי כן כנראה שלראות אנשים מאחלים מוות למיליוני אנשים רק בגלל שהם נולדו ערבים מעלה לו את הסעיף.

האיום הזה נראה לי קצת מיותר ומעליב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי כן כנראה שלראות אנשים מאחלים מוות למיליוני אנשים רק בגלל שהם נולדו ערבים מעלה לו את הסעיף.

האיום הזה נראה לי קצת מיותר ומעליב.

ייתכן ואתה צודק, אך! עקוב אחר ההודעות האחרונות שלו, הן נראות כמין מסע התגרות באיגור.

והתגובה לא נבעה ממזג עצבני שלי.. אלא בעקבות תגובות מאוד לא ענייניות ומקניטות.

דוגמא:

עוד משהו אנשים: לא שזה הפריע לי לקרוא את ההודעה, אבל איזה בן אדם למען השם כותב "הם" עם א'!!!

זו השגיאה הכי בסיסית שבת דודה שלי בכיתה א' לא עושה!!!

סיכום,

הפרשה הפעוטה סוחפת עניין והודעות רבות מידי. האזהרה עומדת בעינה.

סוף סיפור, אם אתה עדיין מעוניין לדסקס בכך.. מה שהופך את העניין לנושא אישי, השתמש בבקשה בהודעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...