רחפן על שלט - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רחפן על שלט

taltola

Recommended Posts

שלום לכולם,

רציתי לרכוש רחפן על שלט, כזה עם 4 פרופלורים.

משהו למתחילים לחלוטין בלי נסיון כל שהוא בתחום.

משהו נחמד עד 100$ מאיביי.

אשמח לקבל המלצות.

תודה.

חשבתי על משהו נחמד כזה עם מצלמה, מה דעתכם?

http://www.ebay.com/itm/SYMA-X5C-2-4GHZ-REMOTE-CONTROL-QUAD-COPTER-360-3D-EVERSION-HD-CAMERA-6-AXIS-GYRO-/121536003961?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c4c1c3f79

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, איך יכול להיות שישנם כאלו הפרשי מחיר באייבי?

מצאתי את אותו הדבר (אפילו גרסה משודרגת) בכמעט ב-50% פחות.

לא קצת מפחיד לקנות מהזולים ביותר?

http://www.ebay.com/itm/Hot-Syma-X5C-1-2-4Ghz-6-Axis-Gyro-RC-Quadcopter-Drone-UAV-RTF-UFO-2MP-HD-Camera-/151550892530?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item23492319f2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אותו השבוע, סבבה מאוד למתחילים ובאופן מפתיע אפילו המצלמה ממש סבירה (למרות שזווית הצילום מאוד מאוד צרה).

הזמנתי באיביי בערך ב210 ש"ח, 170 עבור המוצר ועוד 40 עבור המשלוח.

אותי אישית לא מפחיד להזמין מהזולים בעיקר שאיביי מבטיחים את הכסף חזרה (אחרי תהליך בירור קצר עם המוכר).

כמה מילים על הרחפן -

התחושה שהוא נותן היא של מוצר מאוד זול (והוא אכן כזה) אבל (!), הרחפן מאוד מאוד יציב, שליטה מעולה, קל להפעלה.

לא יצא לי לבדוק אותו למרחקים גדולים בגלל מזג האוויר והרוחות השבוע, אבל מרגיש יותר יציב מרחפן יקר יותר שניסיתי להטיס visitor 3

ולמרות התחושה הזולה, כבר אחרי כמה התרסקויות הוא עובד בסדר גמור ונראה שהוא סופג את כל הניסיונות שלי ללמוד איך מפעילים רחפן.

החיסרון הגדול היחיד הוא זמן השהייה באוויר - 5-7 דקות קצרות וזמן טעינה ארוך יחסית של שעה לסוללה טעונה לגמרי.

אני הזמנתי באיביי באנדל של 4 נוספות (חזקות יותר, 720 מיליאמפ לעומת ה500 מיליאמפ שמקבלים בחבילה) ומטען של 4 במקביל.

ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על חוות הדעת המפורטת.

אני כבר הזמנתי אותו אתמול בערב.

הזמנתי איתו 2 מנועים (אם נצטרך) ב-2$ כל אחד + הרחפן + מטען עם 4 של 600 מיליאמפר והכל עלה 330 ש"ח.

לפי מה שהבנתי משיטוט באינטרנט הבנתי שבאמת ישנם ממש חזקות (גם של 750 מיליאמפר) אבל ככל שהסוללה חזקה יותר היא גם כבדה יותר וזה ממש משפיע על השליטה ברחפן.

הרבה ממליצים פשוט לקנות כמה סוללת של 500 בשביל ביצועים טובים יותר.

אני החלטתי ללכת על ה-600 ונקווה לטוב...

תהנה איתו בינתיים,

תעדכן בפרטי אם יש דברים מעניינים שנראה לך שאשמח לדעת :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיזהר עם נסיונות להגיע איתו כמה שיותר גבוה

יש לי אותו דבר רק ללא המצלמה ןאחרי שלמדתי לשלוט עליו מצויין גם בתוך הבית

סיקרן אותי מאוד מה הגובה שהוא יכול לעלות אז התחלתי והגעתי למצב שאני כמעט ולא רואה אותו בשמיים

וגל רוח חזק תפס אותו והוא נעלם ממני

למזלי היה כבר שעה שהשמש התחילה לשקוע ובעזרת האורות שלו מצאתי אותו במרחק כ 500 מטר מנוקדת ההמראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיזהר עם נסיונות להגיע איתו כמה שיותר גבוה

יש לי אותו דבר רק ללא המצלמה ןאחרי שלמדתי לשלוט עליו מצויין גם בתוך הבית

סיקרן אותי מאוד מה הגובה שהוא יכול לעלות אז התחלתי והגעתי למצב שאני כמעט ולא רואה אותו בשמיים

וגל רוח חזק תפס אותו והוא נעלם ממני

למזלי היה כבר שעה שהשמש התחילה לשקוע ובעזרת האורות שלו מצאתי אותו במרחק כ 500 מטר מנוקדת ההמראה

חחח זה בדיוק מה שקרה לפני כמה ימים עם רחפן שחבר הביא לי לסופ"ש.

רק רציתי לבדוק את הגובה והייתי בהלם מהגובה שהדבר הזה יכול להגיע.

ממש בקושי ראיתי אותו, והיה כמעט בלתי אפשר לשלוט עליו.

לבסוף מצאתי אותו כמה רחובות ליד קצת שבור...

איפה יש בארץ מקום גדול מאד, פתוח, ושטוח שבאמת אפשר לנסות לבדוק את הגובה המקסימלי של הרחפנים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שזה לא באמת משנה איזה גובה, יותר מעניין איזה מרחק, שזו בעצם אותה שאלה ובכל מקרה יש את ההגבלה של קשר עין איתו...

תפוס איזה "ישורת" בשכונה שלך ותריץ אותו קדימה - המרחק שהוא יגיע ככה, זה המרחק שהוא יוכל לעלות גם למעלה.

ככה תוכל להמנע ממשבי רוח פתאומים שמעיפים אותו, גם באמת תוכל למדוד מרחק אמיתי (ממך על למקום בו הוא איבד קליטה) וגם להמנע מהתרסקות מגבוה...

בכל מקרה, ננסה להביא מהשלג שיהיה הסופ"ש בירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הייתה רוח ממש חזקה ופחדתי שהוא יתפוס גל ויעלם לו אז לא עליתי יותר מדי גבוה, אבל בכל זאת בשביל שתתרשם

אהבתי, נראה שבאמת יש קצת רוח.

אבל יחסית הוא נראה יציב :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

בשעה טובה אחרי המון המון זמן הגיע הרחפן בדואר.

רק יש בעיה אחת... הוא ממש נוטה הצידה!

איך אפשר לסדר את זה? לאפס אותו? יש מדריך כל שהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נוטה לכיוון אחד מהפרופלורים?

יכול להיות שאחד המנועים דפוק. קניתי לפני כמה חודשים מסוק סיני כזה שבו אחד המנועים כמעט ולא עבד עד שהפסיק לעבוד לחלוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...