המלצה למחשב נייד למטרת גלישה אופיס תוכנות פשוטות כמו סקייפ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד למטרת גלישה אופיס תוכנות פשוטות כמו סקייפ

SPONER

Recommended Posts

היי לא מצאתי את הטופס של המחשבים הניידים אז אני אגיד את הדברים החשובים :

השימוש של המחשב הוא גלישה בעיקר ושום דבר לא כבד .

התקציב לא מוגדר אבל בוא נגיד כמה שיותר זול לשימושים נתן הערכה גסה עד 4000 ש"ח אבל אם אפשר גם ב2500 אז סבבה

העדפה למסך FHD אם אפשרי בתקציב

גודל מסך מינמום 15.6

זיכרון ראם 4 GB מינמום אם אפשרות שדרוג בעתיד

אם אפשר שיהיה SATA 3 כדי לחבר SSD ולקבל את מרב הביצועיים .

אם זיכרון קשיח לא חשוב עדיף לקנות SSD למחשב בנפח קטן ? (כמובן בנפרד )

משקל לא חושב

בבקשה סוללה, נשלפת , הסוללה שיש לי בנייד שלי היא מוברגת וזה באמת באסה ..

מסך מגע לא פרמטר כלל.

כרטיס מסך כלל לא חשוב

בקשר למסך מט או מבריק זה עניין פתוח , יש העדפה לתמונה יותר יפה שקראתי שזה לטובת מסך מבריק, אבל מסך מבריק בשמש הוא בלתי נסבל . אך מסך מט של מחשב דל פשוט שיצא לי לראות הוא גם לא מושלם , השמש מפריע ורואים לא הכי טוב , ואני לא יודע אם זה עדיף לעומת מסך מבריק שלא רואים בכלל בתאורה הזאת .

דבר אחרון , לא יודע אם פאנל יכנס בתקציב אבל בהחלט שיהיה ניתן לראות את התמונה בצורה טובה כשהעין לא בזווית של 90 מעלות מהמסך כי יצא לי לראות מסך של מחשב נייד כשאני מביט בזווית 45 מעלות ופשוט ראו הבדל עצום לעומת 90 מעלות ב90 מעלות ראו הכל בצבעים סבבה אבל כשהבטתי בזווית של 45 מעלות בערך ראו איך הצבעים נהיים דוהים

לי יש נייד עם פאנל ורואים מושלם .

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pc-online.co.il/item.php?ps=3761

סדרה עסקית

מגיע עם SSD

זמן סוללה טוב 6~

8GB זיכרון פנימי

אחריות 3 שנים בבית הלקוח (עסקי)

מסך מט FHD ו.... !

ללא צורב

משקל נמוך יחסית

הסוללה אמנם פנימית אך ניתנת לניתוק בקלות אם אתה עובד נניח בבית הרבה ולא מעוניין שהסוללה תהיה מחוברת תמיד. אפשר פשוט לנתק את הכבל ולהשאיר אותה במחשב. חשמל יסופק על ידי השנאי בלבד.

הדבר היחיד שמקפיץ לך את מחיר המחשב זה המסך, אם אתה "מוותר" עליו ולוקח מחשב ב-2000-2500 אפשר עדיין למצוא כזה שהוא יהיה מט אבל לא FHD ולא .

לזה תוכל להוסיף במקום הצורב לשיפור הביצועים ואז העלות תגיע נניח לכ-3000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה , אני אשמח לעוד הצעות אם יש שזמן הסוללה ,משקל ,מסך מט (העדפה למבריק) לא מחייבים להיות פרמטר בבחירה.

ובמחיר קצת יותר נורמאלי לא מבין למה המחיר של המחשב שהצעת לי הוא כה גבוהה כשיש לו מפרט רגיל מחשב סטנדרט מלבד לוח אם וכרטיס קול שאין לי מושג מה הם ומה הם שווים

אני גם אחפש בעצמי ואולי אני בכלל אמליץ לאמי לקנות את הASUSN550JV או הJK אם היא תסכים להוציא סכום כזה על שימוש פשוט , לדעתי N550JV עדיף יותר מכל בחינה על המחשב שהצעת.. האם אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אויי סליחה קראתי את זה בעבר והבנתי אבל לא לקחתי לתשומת לבי ..

בכל אופן לדעתך מסך בלי פאנל יהיה גם טוב? או שתמיד הזווית צפיה (משהו כמו 40 מעלות ) תמיד תיהיה דהויה (בתצוגה של חנויות אין מספיק דגמים ובטח לא המעניינים)

אפשר לחיות עם העניין הזה ?

תודה רבה לך !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

להבא אני יקרא יותר בעיון את ההודעות שלך , עכשיו קראתי וישר שמתי לב לזה בזמנו פשוט לא שמתי לב.

אז ככה שוב אמא שלי עשתה לי את זה ,שוב לא קנתה מחשב אבל הפעם נראה לי היא הולכת על זה ..

היא מוכנה לקנות גם בסכום של המחשב שלי..

אז בבקשה תענה לי על השאלות הבאות ואשמח לעוד המלצות אם יש:

1.הבנתי שהמחשב שהצעת הוא מתעלה על המחשב של גם מבחנת סוללה וגם שירות , ואני תוהה איזה שירות יש לדל ?

אני יוצא מנקודת הנחה שכל החברות של הן עם שירות תיקונים גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...