ערכים הגיוניים ל-OC של Sapphire ATI 7850 1GB 256-bit GDDR5 ?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערכים הגיוניים ל-OC של Sapphire ATI 7850 1GB 256-bit GDDR5 ??

orengreen

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מנסה להמהיר את כרטיס המסך שלי - Sapphire ATI 7850 1GB 256-bit .

לשם כך אני משתמש ב-TRIXX (תוכנת ה-OC של Sapphire) ו-HEAVEN (מצב אולטרא ורזולוציה 1920X1080, שזה הרזולוציה של המסך שלי) כדי לבדוק את הביצועים.

אחרי 5 דקות שהעסק רץ על GPU - 1200 (שזה המקסימום שTRIXX נותנת לי) וזכרון 1230, זה לכאורה אפילו לא מדגדג את הכרטיס - הטמפרטורה כ-55 מעלות והמאוורר על 40% !!

אני מפחד שאני עושה משהו לא בסדר ולא רואה את הנתונים האמיתיים, כי זה פשוט לא נראה לי הגיוני!

אפשר לנסות ערכים אפילו עוד יותר גבוהים??

הסטוק של הכרטיס זה GPU 860 וזכרון 1200.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

heaven בודקת ביצועים (בנצ'מרק-benchmark) ולא באמת משתמש בכל הכוח של הכרטיס מסך.

אפשר להגיד שהיא בקושי מזיזה לו, חח..

בשביל לבדוק יציבות וטמפ' אתה צריך stress test

למשל: Furmark, OCCT

יש תוכנה שמכילה בתוכה מספר טסטים כל אחד בטכנולוגיה שלו. התוכנה נקראת GPU Test

תנסה כמה בדיקות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שה7850 הוא OC'er מעולה, ככה שאני לא אתפלא אם תגיע לשם ויהיה יציב (עם תוספת מתח), בstock קשה לי להאמין אבל שמעתי על מקרים.

לא נדיר למצוא כרטיסים דומים שעובדים ב1100 ואפילו 1150 על stock voltage.

תוכל להעיף מבט על שרשור התוצאות הבא:

http://www.overclock.net/t/1269574/your-radeon-7850-overclocking-results

בכל אופן, furmark הורס כרטיסים לא מומלץ!!! תבדוק יציבות במשחקים.

msi afterburner היא התכנה העדיפה עלי לביצוע OC לכרטיס מסך, היא גם מאפשרת ניטור של טמפרטורות ודברים נוספים תוך כדי משחק בoverlay.

בdefault הOC קצת מוגבל בmsi afterburner אבל מספיק גבוה לדעתי, כדי לשחרר את ההגבלה, צריך לפעול לפי ההוראות הפשוטות במדריך הבא:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=338906

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשפר גם במשחקים, אבל תצטרך לשים לב טוב למראה ולא רק למשחק עצמו.

תראה שאין לך פתאום ארטיפקטים (שם לעיוותים שונים בתצוגה, שלא אמורים להיות)

אבל אני אישית מעדיף בדיקות יציבות. לא יודע לגבי FURMARK, זו פשוט התוצאה הראשונה שקפצה לי בגוגל והאמת שאני תמיד עבדתי עם OCCT. בדיקות ביצועים גם למעבד וגם לכרטיס מסך בתוכנה אחת.גם אהבתי את הגרפים שזה שומר אחרי כל בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי ב-HEAVEN כי זה מה שהומלץ במדריך כאן. http://hwzone.co.il/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%90%D7%95%D7%91%D7%A8%D7%A7%D7%9C%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%9C%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%A1%D7%9A-gtx-600-%D7%95-gtx-700/2/

אני לא מנסה לשבור שיאים או משהו, רק לשפר את היכולות של הכרטיס כדי לשחק בכיף.

לא מעוניין לשחק עם המתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מנסה להמהיר את כרטיס המסך שלי - Sapphire ATI 7850 1GB 256-bit .

לשם כך אני משתמש ב-TRIXX (תוכנת ה-OC של Sapphire) ו-HEAVEN (מצב אולטרא ורזולוציה 1920X1080, שזה הרזולוציה של המסך שלי) כדי לבדוק את הביצועים.

אחרי 5 דקות שהעסק רץ על GPU - 1200 (שזה המקסימום שTRIXX נותנת לי) וזכרון 1230, זה לכאורה אפילו לא מדגדג את הכרטיס - הטמפרטורה כ-55 מעלות והמאוורר על 40% !!

אני מפחד שאני עושה משהו לא בסדר ולא רואה את הנתונים האמיתיים, כי זה פשוט לא נראה לי הגיוני!

אפשר לנסות ערכים אפילו עוד יותר גבוהים??

הסטוק של הכרטיס זה GPU 860 וזכרון 1200.

תודה!

המגבלה של 1200 היא בביוס של הכרטיס וניתן להסיר אותה בעריכת ביוס כמו שעשיתי לשלי עם תוכנה מתאימה לסידרה 7 בלבד . עם RBE של לא ניתן לערוך את הביוס לכרטיס.

זה הכרטיס שלי (לשעבר) אחרי עריכת ביוס :7850.jpeg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...