איך לנקות מחשב מבפנים מאבק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לנקות מחשב מבפנים מאבק

yortem

Recommended Posts

פחית אוויר דחוס, מברשת, מטלית מיקרופייבר.

יש קיטים כאלה שמכילים הכל.

אבק שנדבק הייתי מסיר עם מטלית ואלכוהול, ממקומות קשים אפשר עם מקלוני אוזניים.

יכול להיות שהרעש נובע ממאוורר תקול \ שחוק. אפשר לשמן את המיסבים של המאווררים עם גריז (WD40 לא מומלץ במיוחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש שיטת סבתא שעובדת טוב בשבילי, אני קניתי ב 10 שקלים מברשת של איפור (אלה שהן שמות איתן סומק בלחיים) ופשוט מפעיל פן על קור ומעביר את המברשת תוך כדי - עובד מעולה.

אם המצב ממש חמור אז כמו ש YMAC הציע אלכוהול ומטלית.

המברשת והפן זה נוח וקל כדי לשמור על זה נקי, פעם בחודש (תלוי בסביבה שהמחשב נמצא) לוקח לי לא יותר מ 5 דקות להבריק אותו מבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בחודש??? לי זה נראה יותר מדי תכוף - אלא אם כן אתה נמצא באיזור שהוא מלא אבק - אישית אני מנקה אולי פעם בשנה (לא אוכלים או מעשנים ליד המחשב והוא נמצא בנישה שהיא די סגורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת תכוף מדי ואין באמת צורך מעבר לשריטה לניקיון (כמובן תלוי בסביבה) אני פשוט נהנה לראות את הסביבה שלי מבריקה, נותן לי הרגשה טובה, ובגלל הקלות שבעניין (לוקח לי גג 5 דקות להוציא החוצה להעיף אבק ולחבר הכל חזרה על השולחן) אני די מתמיד.

אבל כמו שאתה אומר מבחינת לשמור על תקינות כל עוד לא הגעת למצב שהאבק נמצא שם בכמויות רציניות עד כדי כך שהוא יוצר שכבות על גופי שמפריעות ליעילות הקירור או נכנס למנועים של המאווררים והם מתחילים להישמע כמו טרקטור קטן אין צורך לנקות כ"כ תכוף, וכדי שזה יקרה באמת צריך הרבה יותר מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...