מתלבט בין שלושה קורסים: Java , Dot.Net Web , פיתוח אפליקציות Android - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שלושה קורסים: Java , Dot.Net Web , פיתוח אפליקציות Android

Moshik144

Recommended Posts

שלום לכולם אני מאוד מתלבט בין שלושה קורסי תכנות: Java , Dot.Net Web , או פיתוח אפליקציות ב- .

אשמח מאוד לקבל תשובות על השאלות.

1. באיזה שפה מביניהם יש יותר ביקוש תעסוקתי ?

2. באיזה שפה מביניהם יש את השכר הכי גבוה? (עם צפי לעתיד)

3. מבין כל השפות שציינתי באיזה מהם יש הכי הרבה בטחון תעסוקתי לעתיד ?

4. איזה שפה תהיה הכי קלה ללמידה ?

5. איזה שפה תהיה הכי מעניינת ללמידה ולעבודה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה סטודנט למדעי מחשב, או בוגר מדעי מחשב? אם כן אתה יכול ללמוד את זה לבד ברמה סבירה תוך שבועיים (אלא אם אתה מתעצל ואז אין הבדל משמעותי. בכל השאלות ששאלת.)

אם אתה לא אז זה בזבוז מוחלט של זמן וכסף אף אחד לא ישכור אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה סטודנט למדעי מחשב, או בוגר מדעי מחשב? אם כן אתה יכול ללמוד את זה לבד ברמה סבירה תוך שבועיים (אלא אם אתה מתעצל ואז אין הבדל משמעותי. בכל השאלות ששאלת.)

אם אתה לא אז זה בזבוז מוחלט של זמן וכסף אף אחד לא ישכור אותך.

אני לא סטודנט למדעי המחשב וגם לא בוגר מדעי המחשב , אבל יש מכללות הייטק מסויימות (לא אגיד את שמם) שמתחייבות לעבודה בסוף הקורס , לכן אני לא חושב שזה שטויות וחארטה , ונכון שמתחילים בשכר נמוך יחסית אבל אפשר להתפתח יפה על בסיס נסיון מקצועי , אבל עזוב את זה אני לא רוצה לפתוח את זה פשוט אני מבקש שתמליצו לי איזה מבין שלושת הקורסים שרשמתי הכי טוב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף למה שנאמר, קורסים הם בזבוז זמן בד"כ. אם הם עולים כסף, אז גם בזבוז כסף כמובן. יש לך זמן וכסף לבזבז? תשקיע בתואר.

בנוגע להשמה בסיום של קורסים, מכל מה ששמעתי זה לא רציני. אחרי הכל, למצוא עבודה בשכר מינימום במרחק שעה נסיעה מהבית תוכל כנראה גם בלי שום קורס.

ואם להתמקד בשאלה "איזו שפה עדיפה" תוך התעלמות מהקורסים, התשובה היא שאם תלמד תכנות בצורה מסודרת כמו שצריך, תוכל להסתדר אחר כך עם כל שפה. השאלה במה להתמקד קודם תלויה פשוט בשאלה מה בעצם אתה רוצה לעשות עם עצמך. שים לב ש"פיתוח לאנדרואיד" מתבצע בjava, אז בכל מקרה תצטרך ללמוד את השפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף למה שנאמר, קורסים הם בזבוז זמן בד"כ. אם הם עולים כסף, אז גם בזבוז כסף כמובן. יש לך זמן וכסף לבזבז? תשקיע בתואר.

בנוגע להשמה בסיום של קורסים, מכל מה ששמעתי זה לא רציני. אחרי הכל, למצוא עבודה בשכר מינימום במרחק שעה נסיעה מהבית תוכל כנראה גם בלי שום קורס.

ואם להתמקד בשאלה "איזו שפה עדיפה" תוך התעלמות מהקורסים, התשובה היא שאם תלמד תכנות בצורה מסודרת כמו שצריך, תוכל להסתדר אחר כך עם כל שפה. השאלה במה להתמקד קודם תלויה פשוט בשאלה מה בעצם אתה רוצה לעשות עם עצמך. שים לב ש"פיתוח לאנדרואיד" מתבצע בjava, אז בכל מקרה תצטרך ללמוד את השפה.

הבנתי תודה

אשמח לשמוע עוד חוות דעת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לאנדרואיד זה JAVA אבל קונספטים שונים לחלוטין ממה שאתה רגיל אליו לפי מה ששמעתי והמעבר לא טריוויאלי.

בכל מקרה לא הייתי מבזבז את הזמן על דוטנט. אם אתה רוצה WEB הייתי מעדיף ללמוד כמו שצריך JAVASCRIPT,HTML5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מערבב. html/js זה צד לקוח, דוטנט זה צד שרת. למה להמליץ למישהו לוותר לחלוטין על צד שרת ולהתמקד בצד לקוח? בכל מקרה, כשמלמדים משהו שקוראים לו Dot.Net Web, היית מניח שמן הסתם זה כולל גם html/js עד רמה מסויימת, אחרת מה הקטע לקרוא לזה Web בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JS היא כבר מזמן לא השפת סקריפטינג המפגרת שאתה משתמש בה כדי לבדוק קלט ולהקפיץ למשתמש ALERT.

NodeJS היום זה אחד הכלים הכי חזקים לפיתוח WEB עם הרבה ספריות ו-EXTENSIONים שהופכים אותו לפופולרי ביותר בקרב מפתחי WEB.

יש כאלו שאפילו כותבים את ה-SERVERים שלהם ב-NODEJS, כי זה פשוט כ"כ קל והביצועים טובים.

מה שמאוד פופולרי היום זה לבנות SINGLE PAGE APPLICATIONS, להביא מהשרת מידע בצורה דינמית ולדחוף את המידע הרלוונטי לתוך הדף (ולא להביא דפים שלמים כמו ב-PHP או ב-ASP). בזה JS מצטיין.

יצא לי קצת להשתמש ב-PHP, מודה שלא יצא לי להשתמש ב-DOTNET והבנתי שזה די קל לפתח עם זה אתרים אבל אלו טכנולוגיות ששייכות לעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...