שאלה | האם הספק כוח הזה מספיק ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | האם הספק כוח הזה מספיק ?

dask1

Recommended Posts

שלום אני קונה מחשב חדש ואני תפרן :)

יש לי את הספק כוח הזה : http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817194090

אני רוצה לדעת האם הוא מספיק טוב בשביל להחזיק את המערכת שאני בונה, וגם אם תגידו כן כדאי לי להחליף אותו ?

i7 4790

GTX 960

כונן קשיח רגיל ו ssd

קירור שהוא לא סטוק, ובוא נגיד עוד איזה 5-6 מאווררים, כונן דיסקים

ואם זה משנה משהו אז 16gb ולא סגור על איזה אבל כנראה z97 או h97 הזול מבניהם...

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הספק הזה מספיק, ה960 כרטיס מסך די חסכוני בחשמל, וגם המעבד הזה לא זולל יותר מדי..

בנוסף, כדי לחסוך 8gb יספיקו לבינתיים ואין צורך ב16gb.

אתה גם לא צריך יותר מדי יקר כי עם המעבד הזה אתה לא תעשה OC.. (ובינינו גם לא תצטרך הוא חזק מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין מאמזון ככה שעדיף לי לקנות את ה 16 gb ואני רוצה תלוח אם הזה בגלל שהוא יתמוך בדור המעבדים הבא...

ולנושא אין לספק הזה את ה bronz 80+ או משהו יותר גבוה אני זה לא קצת מסוכן למחשב? זה לא כמו איזה ספק גנרי כזה?

ותודה רבה אחי מצתער על החפירה פשוט לא בא לי שיסרף לי איזה משהו בגלל ספק לא טוב כי כנראה שלא תהיה לי אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אתה צודק העפתי את הלינק :) וערכתי את ההודעה תודה .

(לרשום לפני, לא לענות על הודעות אחרי 12 בלילה :D)

לא חושב שהוא קנה כבר אבל גם זה ספק סביר אם כי קצת מיושן עושה רושם.

אגב, לא כל כך הבנתי מה הטעם להזמין מאמזון אם מוכרים אותו בפלונטר בערך באותו מחיר (198 שקל) או שדיברת רק על הזיכרונות?

בכל אופן, נראה לי שכדאי שתעשה השתדלות ותביא ספק עם 80+ מחברה מוכרת בהספק של 450W וצפונה, בתוספת של מאה שקלים לכל היותר יש אופציות עדיפות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי תודה...

והרעיון שלי זה להזמין כרטיס מסך מעבד וקירור מאמזון ולהשתמש בשאר הדברים שיש לי עכשיו שהם המארז הספק והכונן

ואת הלוח אם לקנות בארץ

זה יוצא חיסכון של כ 1000 שקל מאשר הייתי קונה את הרכיבים האלו בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהדברים שולחים תנסה למשל

http://www.amazon.com/s/ref=sr_nr_p_n_shipping_option-_0?fst=as%3Aoff&rh=n%3A172282%2Cn%3A541966%2Cn%3A193870011%2Cn%3A284822%2Ck%3Agtx970&keywords=gtx970&ie=UTF8&qid=1423473318

תסמן בצד שמאל משלוח לישראל.

משלוח לא חינם גם שרשום חינם זה בתוך ארה"ב, בדר"כ דברים קטנים יחסית משלוח 15-25$

צריך להוסיף מע"מ, במידה ואני לא בטוח לגבי המשלוח אני ממשיך בקניה עד שהוא אומר אם שולחים לארץ וכמה עולה.

צריך עוד לחיצה בשביל אישור סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהאיש השני פה אמר

יש מוצרים שהם שולחים לארץ ויש כאלו שלא בוא נגיד שאת הגדולים והשבירים שזה לוח אם ומארז הם לא שולחים אבל מעבד כרטיס מסך ותשאר הם כן...

בבלאק פריידי הזמנתי אוזניות של cloud יצא 400 שקל אחרי שבועיים בערך הגיע עם שליח עד לבית ואחרי שבוע קיבלתי הודעה במייל מאמזון שהם החזירו לי חמישים שקל כי הם לוקחים יותר מס מראש שלא יהיובעיות בארץ ואת היתר מחזירים

בקצרה עלו לי 350 שקל ובאתר היחידי בארץ שמוכר אותם וזה גם הוא מוכר את זה רק איזה שבועיים, זה עולה איזה 550 שקל אם אני זוכר נכון מפלונטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...