Ebay | ביקשתי דואר רגיל - קיבלתי EMS :- ( - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ebay | ביקשתי דואר רגיל - קיבלתי EMS :- (

RDvd

Recommended Posts

הזמנתי לפני יומיים אוזניות בעלות של 165$ מאיביי (מוכר יפני) , בחשבון אחר שאלתי את המוכר אם הוא שולח רק ב-EMS או שאפשר Standard Shipping

(Registered Airmail) והוא אמר לי שאין בעיה רק להזכיר לו כשאני מזמין ואכן הוספתי את הבקשה בטופס הקנייה עצמו.

היום בבוקר קמתי וחשכו עיניי - הגאון כנראה שלח דרך EMS (מספר מעקב EJXXXXXXXXXJP).

אין עדיין סטטוס באתרי המעקב ולכן שלחתי למוכר הודעה המבקשת ממנו לבטל את ההזמנה וכמובן הודעת !?!WTF ראשונית.

יש לי מה לעשות פה? אני יכול לבטל איכשהו?

אני ממש לא מעוניין לשלם עכשיו מיסי שחרור\מיסי הקלדה\מיסי בבל"ת (עם זה שנדפקתי עם המע"מ כבר השלמתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי - 165$ - המשלוח חינם.

אני רואה שהטמבל הזה לא עונה להודעות ככה שהמשלוח ייצא מחר אם אני רוצה או לא.

לפי הטבלה הזאת:

3374727467.png

אני אתבקש לשלם מע"מ + 170 ש"ח , סה"כ כמעט 300 ש"ח! על מוצר של 640 ש"ח....זה הזוי וזאת סחיטה שאני לא מוכן לשתף איתה פעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה לראות אם זה אכן EMS.

יצא לי המון פעמים להזמין משלוחים מארה"ב, לא חינם כמובן אבל רגילים, ואז בדואר או 17track כתוב שזה EMS אבל זה לא.

אומנם הגיע מהר מאוד, אבל לא EMS, לא שליח. דואר רשום לכל דבר. כמובן לא משלם כלום.

אז תחכה לראות אם אכן זה יהיה EMS. דואר רושם על כל מיני משלוחים EMS וזה לא באמת כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43:

חשבתי באמת שלא לקחת את המוצר ולבקש שישלחו אותו חזרה אל השולח.

עולות 2 שאלות:

1. האם להתקשר ל-EMS (אפשרי בכלל?) עוד לפני שהמוצר מגיע לארץ ולבקש שישלחו אותו חזרה (על מנת למנוע דמי כופר שהם עלולים לבקש).

2. האם השליחה חזרה תעלה לי כסף?

d30DK:

אני חושב שהסיכוי שזה לא יהיה EMS הוא אפסי, גם בגלל שכל המוכרים היפנים מנסים לדחוף אותם וגם בגלל שהאפשרות היחידה שהמוכר העמיד בדף הרכישה הייתה של קנייה עם EMS (זה שהוא הסכים לשלוח בדואר רגיל בהתכתבות איתי זה כבר דבר אחר).

הוא פשוט חיפף את ההזמנה ולא טרח לקרוא את הבקשה שלי ולכן שלח עם EMS כמו שהוא עושה עם כל השאר.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אסור לך להצהיר על זה "בעלות", אחרת הם עלולים לתפוס על זה טרמפ ולהתחיל לחייב אותך על "עמלות איכסון" בכל יום שעובר והחבילה עדיין יושבת אצלהם. בתור מקבל חבילה אקראי שמופיע בכתובת הם לא יכולים לחייב אותך לשלם כלום, אתה לא אחראי על חבילות שאנשים אחרים שולחים לכתובת שלך. אבל אם תצהיר שזה שלך...

אתה יכול (וצריך) לכל היותר להגיד שאין לך בעיה לקבל את החבילה ולשלם את המיסים אם צריך, אבל שאין לך שום כוונה לשלם להם את העמלות המונפצות שלהם. המשלוח כבר שולם ע"י השולח והטריק הזה של ניסיון גביה כפול זאת שיטת מצליח שקיימת רק בישראל. אם הם יתעקשו, תגיד להם לא תודה ושיתפוצצו עם החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קופסא קטנה סה"כ, אולי הם יכולים להעביר את זה לאיזה מחסן בנגב, אני לא יודע איזה אפשרויות יש להם... גם אני מתאר לעצמי שיש שם כ"כ הרבה חבילות ובלאגן ואין איזה מנהל שמסתובב ואומר "למה החבילה הזאת עדיין פה?"

גם המוכר מכסה את עצמו די יפה כי הוא כותב במפורש שכל עלויות הייבוא לרבות מס הן באחריותי כך שאני לא יכול להיות גלוי איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...