מטגנים ונהנים: שימוש חדש בחומר גרפן עלול לחולל מהפכה בסוללות שלנו - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטגנים ונהנים: שימוש חדש בחומר גרפן עלול לחולל מהפכה בסוללות שלנו

taltarablus

Recommended Posts

ניסוי חדש בחומר העל גרפן עשוי לגרום למהפכה בתחום הסוללות ובכך גם בשוק הסמארטפונים, עם תוצאות מרהיבות שכולנו חיכינו להם

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%9e%d7%98%d7%92%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%a0%d7%94%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%a9-%d7%97%d7%93%d7%a9-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9e%d7%a8-%d7%92%d7%a8%d7%a4%d7%9f-%d7%a2%d7%9c%d7%95/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם אנשים? אתם מבינים שפעם lithium ion היה לא יותר מפריצת דרך רחוקה ממימוש אמיתי במעבדה, כן? אלה השלבים הראשונים. אז אוקיי, אני מבין שיש אנשים שזה לא מעניין אותם לקרוא על דברים שאי אפשר לצאת לקנות עכשיו בחנות, אבל למה אתם חייבים לכפות את חוסר העניין שלכם על אנשים אחרים? אני לא נכנס לאתרים שמשעממים אותי רק כדי לכתוב שהמאמרים שם משעממים אותי, פשוט תקראו מה שמעניין אתכם ותדלגו על השאר, זה לא קונספט כזה מסובך. הכתבה מתוייגת "טכנולוגיה" וצבועה בירוק ברור לעין, ואתם מוזמנים לדלג עוד לפני שקראתם את הכותרת בכלל, בדרך כלל כתבות בסגנון הזה מדברות על חידושים שעוד רחוקים מלהיות מוצר נפוץ בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מי שלא מעניין אותו כלכך

לא צריך להשקיע עד כדי תגובה אפילו רק כדי לציין שזה לא מעניין

תמשיך הלאה...

אותי זה מעניין מאד מאד ודווקא תדברים האלה אני גם שמח לקרוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם אנשים? אתם מבינים שפעם lithium ion היה לא יותר מפריצת דרך רחוקה ממימוש אמיתי במעבדה, כן? אלה השלבים הראשונים. אז אוקיי, אני מבין שיש אנשים שזה לא מעניין אותם לקרוא על דברים שאי אפשר לצאת לקנות עכשיו בחנות, אבל למה אתם חייבים לכפות את חוסר העניין שלכם על אנשים אחרים? אני לא נכנס לאתרים שמשעממים אותי רק כדי לכתוב שהמאמרים שם משעממים אותי, פשוט תקראו מה שמעניין אתכם ותדלגו על השאר, זה לא קונספט כזה מסובך. הכתבה מתוייגת "טכנולוגיה" וצבועה בירוק ברור לעין, ואתם מוזמנים לדלג עוד לפני שקראתם את הכותרת בכלל, בדרך כלל כתבות בסגנון הזה מדברות על חידושים שעוד רחוקים מלהיות מוצר נפוץ בשוק.

להיפך, זה מאוד מעניין אותי.

בגלל זה אני מאוכזב שכל כל הרבה פיתוחים לא מגיעים לשוק הרחב.

ויש לזה סיבות כלכליות שהרבה פעמים הם לא יותר מסיכול ממוקד.

חברות קונות טכנולוגיות עדיפות במטרה לטרפד את קידומם.

מטבע הדברים רוב הפיתוחים הטכנולוגים עולים בהתחלה הרבה יותר לייצר.

לכן צריך השקעה בפיתוח תהליכי ייצור המוניים ותוכנית עסקית שתאפשר לטכנולוגיה גדילה מואצת בשוק.

חברות קונות טכנולוגיות עדיפות, ומקפיאות את קידומן כי מבחינתם יותר זול ונוח "כלכלית" להמשיך עם הטכנולוגיות והמפעלים ומפות הפיתוחים והשיווק הישנים.

לכן אני אמרתי שיש הבדל גדול בין טכנולוגיות חדשות שיכולות לשפר מוצרים בתחום האנרגיה, לבין ישומם בשטח כך שיגיעו לכולם.

בין אם זה מסיבות כלכליות לגיטימיות כמו ייצור יקר שאי אפשר להוזיל את עלותו משמעותית כדי להפכו כדאי, ובין אם זה מסיבות כלכליות שאינן לגיטימיות כמו תאגיד גדול שבולע את ה"מיזם" כדי להסירו מהמציאות בה הדבר מפריע לתוכניות ושיטות עבודה קיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהזרה?

הוא אפילו קודם למנהל הפורומים.

תעשה טובה, סתום ת'פה שלך כבר. מטעה אחרים בפורום. בעל ידע אפסי בשום כלום בעולם הזה.

קורא הכל בדיוק כמו כולם ומעביר לעברית לאחר מכן.

מטעה אנשים על בסיס קבוע.

חושב שבגלל שהוא צבר איזה ותק של כמה שנים באתר, ותק של איזה אלפי הודעות כאלו ואחרות יכול לכתוב ועוד להטיף לאחרים.

שמוק, תעשה לי טובה, ילדה קטנה, שב בשקט.

כנראה אתה לא מבין עד שלא מעמידים אותך במקום.

ממתי נותנים לאנשים עם מנטליות של FXP להשתולל בפורומים המקצועיים כמו כלבי תקיפה מוכי כלבת?

הבן אדם תוקף ומשפיל בירידות אישיות ילדותיות ומגעילות שמגיעות לשיא חדש של כיעור בהיסטוריה של הפורומים.

אדם כזה לא צריך להיות מנהל פורומים, אין לו יכולת ריחוק מקצועית וקנה מידה של טוב ורע.

מספיק להסתכל בהיסטוריית ההודעות שלו כדי להבין שרוב ההודעות שלו הם כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו כאן - כל שני וחמישי מדווחים על פריצת דרך תיאורטית. בפועל טכנולוגיית הסוללות כמעט ולא השתנתה ב10 השנים האחרונות. החברה הראשונה שתצליח סוף סוף לשבור את המחסום הזה תעשה מיליארדים.

אגב - אני היחיד שנזכר בפלוגה השחורה כל פעם שמדברים על גרפן? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...