צריך המלצה למארז מ-miniITX עד midATX שקטים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למארז מ-miniITX עד midATX שקטים

dadzik

Recommended Posts

אני כרגע מתכנן מערכת חדשה, וכבר בחרתי את כל הרכיבים שארצה חוץ מהמארז והקירור למעבד (שאמור להתאים למארז שכזה).

בידי כבר לוח miniITX ואליו הוסיף את כל השאר..

בכללי אני צריך אותו שקט, ובעל יכולות איוורור טובות.. ומאוד חשוב לי שלרוב יציאות האוורור יהיו מסנני אבק נוחים לניקוי.

הקירור כנראה יהיה "אוויר", Kotetsu או D-14, תלוי במקום שאצטרך במארז.. הבעיה היא שמארז שקט = מארז סגור = אוויר חם מהמעבד בתוך המארז, ככה שלא יודע אם כדאי לי להשקיע עוד כ-500 ש"ח בשביל קירור מים.

המארז שלדעתי הכי מתאים לצרכיי הוא Define R5.. שקט, בעל אוורור טוב יחסית לשקט שהוא מעניק. אשמח אם תוכלו להמליץ על משהו שלא יעלה על המחיר של ה-R5, כי במחיר שלו או מעל, אעדיף כבר לקחת אותו (שזה 620 ש"ח).. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הR5 לא קצת גדול בשביל מערכת ITX ???

מה שאר הרכיבים ? כרטיס מסך , ספק ?

CPU: i7-4790K
Ram: G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz CL9 or Kingston 16GB (2x8GB) DDR3 1866MHz CL10
Motherboard: MAXIMUS VI IMPACT
GPU: -
CPU Cooler: Scythe Kotetsu
PSU: Seasonic G-650/750, X-650/750

עדיין לא קונה כרטיס מסך אבל אני לא רוצה להגביל את עצמי בקטע הזה מבחינת גודל (בגודל של G1 Gaming או Sapphire Tri-x ומעלה), וכן זה משהו שאני לוקח בהתחשבות.

גם אני חושב שה-R5 הוא די גדול, אבל הוא נראה לי המארז השקט ביותר בארץ (לא אזמין משהו בחו"ל שהמשלוח יעלה יותר מהמארז) ודי מרווח לעבודה (אני אוהב הרבה מקום לעבודה על המחשב) וגם לאוורור המערכת, אני התעניינתי בפתרונות כמו 250D/350D וה- Air 240, אבל לא נראה לי שהם מעניקים שקט כמו ה-R5, וגם לא מספיק מקום בשביל ענקיים (ה-250D מאוד צפוף).

אני מאוד אוהב את סופגי האבק שעל ה-250D עם קצוות המגנט אגב, מעניין באילו עוד יש כאלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...