Battlefield Hardline Open Beta מתחיל ב 3 לפברואר - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Hardline Open Beta מתחיל ב 3 לפברואר

YoniDahan

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אשתדל לעשות את זה הכי פשוט

גנבים- צריכים "לפרוץ" בתחילת המשחק לכספת ( יש שלושה דרכים אפשריות ) ובתוכה יש שני שקים של כסף והמטרה של הגנבים היא לקחת את הכסף לנקודות חילוץ במפה (שחלקן משתנות) ושם הם "מעבירים" את הכסף למסוק וככה הם מנצחים ...

שוטרים- כמובן לחסל את הגנבים עד שיגמרו להם הכרטיסים ... הם יכולים להחזיר את השקים לכספת וככה לשמור עליהם יותר טוב

זהו אני חושב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי אתמול במפה אחת בלבד בשם DUST BOWL.

המשחק מרגיש שונה לחלוטין מ-BF4. כלומר הגרפיקה שונה לגמרי, המשחקיות שונה.

איך שיורים, רצים, נהרגים. הם עשו משהו די שונה.

כל הקטע של הנקודות בסוף משחק ממש נחמד, אינפוגרפיק כזה, הרבה יותר קליט, גדול, ברור.

הם עשו שיפורים לעומת BF4 בממשק משתמש שזה מאוד נחמד.

ראיתי גם שכאן האופציות שונות בשדרוגים, אתה פותח לך אפשרויות לשדרוגים אבל הם לא זמינים לך. צריך לקנות בכסף. מאוד נחמד, מאתגר.

רק לא הבנתי איך בדיוק השיטה הכי טובה להרוויח כסף.

הם נתנו הודעות כאלה לגבי לחצנים, הוראות וכו' אבל לגבי כסף לא ראיתי שום הודעה, שום הסבר. חבל כי זה בין הדברים החשובים והבסיסיים לדעת במשחק הזה.

אני לא יודע אם הוא שווה את המחיר שלו ב-PRE-ORDER כי עבורי הוא ממש שונה מ-BF4. אולי צריך להתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת משחקיות היא כמו בבטא הראשונה ... היא טיפה ״איטית״ יותר בהרגשה

גם הריקוייל שונה לגמרי וצריך להתרגל אליו ( וחייב דחוף nerf לשאטגנים )

סה״כ אני מרוצה ואוהב אותה פשוט צריך להתרגל

השיטה להרוויח כסף היא בעצם מנקודות ... תעשה את האובייקטיב ותקבל יותר ... תניח פצצה בכספת או שתעביר את הכסף למסוק תקבל נקודות ... גם במוד Hotwire ככה שתנהג יותר זמן ברכב תקבל נקודות ( אגב מעניין האם כשאתה נוהג במשאית אז מקבלים יותר )

בכל אופן אני לא רואה שום סיבה יותר לעשות למשחקים של EA preorder ... מזל שיש את הבטא שהיא מבחינתי נחשבת לדי מוצלחת ... נחכה אחרי ההשקה ונקנה מצד שלישי או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

המשחק עכשיו הרבה יותר מכוון לשחקני COD וזה מלמד שמה שמעניין את החברה זה רק כסף . לכולם לא היה צפייה מהמשחק הזה אבל שהוא פתאום מרגיש נחמד.. אז אתם יודעים הולכים על זה וקונים .

מה שטוב .הדמות זזה ומגיבה מהר יותר . וכך כמובן צריך להיות אפילו בשאר הסדרה.פעם ראשונה בהיסטוריה שמעבר ממשחק למשחק לא צריך להמתין הרבה זמן המפה ישר נטענת.. זה בטח , כי לא היה להם לעבוד על המנוע הגרפי וזה נותן זמן בשביל לתקן את המשחק . ואין שינוי בגרפיקה .. זה אותו מנוע ואפילו הגרפיקה נראת פחות מושקעת . בקיצר- לבנתיים אני לא קונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי אתמול במפה אחת בלבד בשם DUST BOWL.

איך שיורים, רצים, נהרגים. הם עשו משהו די שונה.

כן, הפכו את הסדרה עוד יותר ל*ונת וארקיידית. משחק מגעיל, לקחו לי בדיוק 5 דקות להבין את זה ולהשלים עם כך ש BF4 יהיה ככל הנראה הרכישה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקתי קצת במחשב של הילד, ו...אאההה...לא להיט :-\

האמת אני קצת סולד מ-"בטא", כי הם באמת קצת רחוקים מהמוצר המוגמר, אבל בכל זאת...

הרעיון, המשחקיות, אמממ לא ניראה לי סיבה מיוחדת לרכוש את המשחק הזה, כי COD כבר יש, PD2 כבר יש..וניראה לי שזה בעצם מסכם את דעתי על המשחק הזה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למי ששיחק גם ב-BF4 וגם ב-Hardline: יש הבדלים מורגשים במשחקיות, בנטקוד, בגרפיקה?

כלומר, זה הדור הבא של BF4 או יותר כמו "סקין"?

פשוט תקרא את התגובות באשכול הזה, ניראה לי שדיי מסכמים פה את מה שאתה שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...