המלצה לעכבר לא לגיימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לעכבר לא לגיימינג

ORrrr

Recommended Posts

אהלן,

כרגע יש לי 518 הידוע לטובה, אך הוא ישן ולחיצה על הכפתורים שלו נהייתה לא נעימה וקצת רופפת ובכללי הוא כבר שחוק.

הייתי רוצה המלצה לעכבר שיהיה נוח לא פחות ממנו ושלא יהיה עכבר גיימינג מטורף, אך כן שיהיה מדוייק (אם אני לא טועה המהירות המירבית שלו היא 1600 DPI).

התקציב כרגע לא מוגדר וכל הצעה בין 100 ל 200 שח תשקל.

אין לי העדפה לחוטי או אל חוטי.

דרישה נוספת (אם קיימת אופציה) שהלחיצה על העכבר תהיה שקטה מהרגיל ולא יהיה את הרעש של הקליק החזק.

אם קיימת אופציה אופציה כזאת אני אמתח את התקציב גם מעל 200 שח.

תודה,

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש משחק.. אולי world of warcraft או דיאבלו 3 פעם בשנה ככה, אבל נכון לזמן הקרוב אין לי עניין במשחקי FPS. אני לא רואה באף מקום את ה DPI של הנקסוסים האלה.. אני משתמש אגב במשטח .

ראיתי את הביקורת פה באתר אבל היא לפני 3 שנים כמעט. נראה שהוא לא עכבר נפוץ בכלל, האם יש כאן מישהו שקנה אותו ויש לו חוות דעת?

תודה,

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קניתי את הנקסוס 8000. נראה טוב, הציפוי שלו נעים למגע ונוח לאחיזה. משקל העכבר כולל הסוללות מאוזן טוב. נראה עסקה טובה בסופו של דבר.

מעבר לכך, התאכזבתי מרמת השקט של הלחיצות, ציפיתי שהם יהיו שקטות יותר. אין ספק שלעומת עכבר רגיל הן שקטות אבל עדיין שומעים רעש הקלקה עמום והלחיצה עצמה קשה יותר מאשר בעכבר רגיל.

נראה איך הוא יתפקד בהמשך בנתיים אני די מרוצה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילה בעיה - יש "לאגים" כשמזיזים את העכבר.

הם לא קבועים, הם באים והולכים והם גורמים לסמן לזוז לפעמים לאט, לפעמיים להתקע ולזוז בקפיצות כאלה כמו לאגים במשחק אונליין.

סוללות חדשות לגמרי. ניסיתי להוציא את המשדר ולהכניס, הזזתי אותו לשקע יו אסי בי אחר, וזה לא עזר.

למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילה בעיה - יש "לאגים" כשמזיזים את העכבר.

הם לא קבועים, הם באים והולכים והם גורמים לסמן לזוז לפעמים לאט, לפעמיים להתקע ולזוז בקפיצות כאלה כמו לאגים במשחק אונליין.

סוללות חדשות לגמרי. ניסיתי להוציא את המשדר ולהכניס, הזזתי אותו לשקע יו אסי בי אחר, וזה לא עזר.

למישהו יש רעיון?

יש כרטיס רשת Wifi במחשב (מחובר ל-USB)? אם כן, תרחיק אותו מהמתאם של העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטח לא שינה כלום. ואגב המשטח הוא משטח איכותי אז זה לא אמור לעשות בעיות.

אבל עשיתי חיפוש קצר באינטרנט וראיתי מישהו שזה קרה לו וזה היה בגלל הפרעות של הראוטר.

היות ויש לי כרטיס רשת מחובר מאחורה, העברתי את המשדר לשקע קידמי של יואסבי ובנתיים נראה שהמצב השתפר.

אעדכן, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...