מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: ישראל התנקשה בשיח' יאסין

Vega

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

בן כמה אתה?

אני לא מתכוון להגיב על ההודעה הזו, אני חושב שהיא מסבירה יותר טוב את העמדה שלי מאשר שאגיב עליה.

תודה.

(אני מקווה שאתם רואים את האבסורד או האיוולות פה.)

לא משמ הבנתי את התגובה שלך פה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי ניתוח, חצי האשמות, נו מילא..

אז את מי היית רוצה לראות במקומו היום?

מלבד בנימין נתניהו, הוא הכי טוב שיש.

תראהף אני שמאלני, אני הייתי רוצה מנהיג מהשמאל כמובן (לא שיש מישהו כרגע שהוא מנהיג אמיתי בעבודה). אם ברק עבר את אותה, נקרא לזה אבולוציה שביבי עבר, והבין את הטעויות שלו ואת זה שהוא לא יכול להחליט הכל, אז הייתי רוצה לראות את ברק. אבל בהחלט לא את הברק הקודם ששם את בן עמי שר משטרה וידע להצמיד לכל שר את המשרד הלא נכון רק כדאי שהוא יהיה היחיד שיחליט....

אני גם עדיין מאמין בדמוקרטיה. אני יכול לא להסכים לדעה של הרוב, אבל אני אקבל אותה.

את מי אני רוצה לראות במקום שרון? כל מנהיג אחר שהעם יבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודת ההנחה שאני יוצא ממנה היא ש"הפיגוע הבא" הוא לא חלק ממשוואה של Cause and Effect, אלא אקסיומה, עובדה מוגמרת שיש לקבל אותה. זה המצב, ושום מהלך התקפי של צה"ל לעולם לא יוכל למנוע את זה, וזה יהיה המצב עד אשר נצא מהשטחים ונגן על קו גבול רציף אחד, במקום לפזר גדודים בכל נקודה על פני הגדה המערבית.

פיגועים היו, פיגועים ישנם ופיגועים יהיו, בלי קשר לחיסול של דמות ספציפית וכל הרעש שעושים עכשיו יישכח אחרי הפיגוע הבא, שהיה מגיע בכל מקרה.

אפשר לקרוא לחיסול הזה עלית מדרגה טקטית או אסטרטגית ופתח להסלמה אזורית, אבל לדעתי זו בסך הכל עוד אבן דרך קטנה בדרך לנסיגה מכל השטחים כי עם כל אדם ישראלי שנהרג בפיגוע, דעת הקהל זזה יותר ויותר שמאלה ודברים שהיו לפני מספר שנים טאבו מוחלט, הם היום הקונצנזוס הלאומי.

לגבי ההשלכות, אין לי ספק כי בימים הקרובים אכן יתרחש פיגוע כלשהו, אבל אם יאסין היה עדיין בחיים הפיגוע הזה עדיין היה מתרחש - אולי לא מחר או מחרתיים, אבל בעוד שבוע עוד שבועיים.

גם מדינות ערב לא ימהרו לעשות שום דבר מלבד לצאת בהצהרות, אף אחת מהן לא תסתכן בעימות ישיר עם (במיוחד לא בתקופה הנוכחית כשכוחות ארה"ב נמצאים בעירק ובאפגניסטן) בשביל הפלשתינים, וההצהרות שיצאו היום נועדו לפייס את העם ולא יותר מזה.

אז יאסין חוסל, וטוב שחוסל, ואפשר לכתוב דפים שלמים של נונסנס על כך שזה יפגע בחמאס או שזה ירתיע מישהו (נו בטח, הרי הערבים מבינים רק כח, ואנחנו מדברים איתם בשפה הזאת כבר שלוש שנים אבל זה לא עוזר.. אולי יש לכולם קשיי למידה?) אבל בתמונה הכוללת זה ממש לא משנה.

עריכה: TommyW, חבל מאוד שאתה מכניס אנשים כמו סטלין לדיון הזה, אם היית יודע קצת יותר טוב מיהו ומה עשה (בוא נגיד שהוא רצח, פלוס מינוס, פי ארבעה יותר אנשים ממה שהספיק היטלר) אולי היית שותק.

נ.ב.

אם משרד החוץ מפרסם בפומבי ובאופן רשמי שצולמו מספר דקות אחרי פיגוע באוטובוס, אני לא חושב שיש בעיה כלשהי עם מתן קישור לפורום אחר בו פורסמו התמונות מחיסולו של יאסין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לגבי מדיניות הפיגוע שהוא היה קורה בכל מקרה. אבל העניין הוא שהם לא ישתקו עד שהם יקבלו את כל המדינה כפי שאנחנו לא שתקנו עד שקיבלנו את כל המדינה. כל מדינות ערב העיפו אותם ל1000 עזאזל ואנחנו המטומטים היחידים שמגינים עליהם, מדברים איתם ועוד כל מני שטויות. מלחמה לא יפתחו, בטח לא עכשיו כשארה"ב נמצאת באזור (למרות שאני בספק עד כמה יש לה אינטרס להגן עלינו) אבל בסופו של דבר חס וחלילה זה יקרה. החיסולים האלה לא מועילים, אבל אם ניקח 100 אנשים שיודעים שיש להם קשר לארגוני טרור, ונשים אותם בכלא, זה יהיה יותר טוב. סיכול ממוקד לא עוזר כי הוא ממוקד. צריך להרחיב את הסקאלות של הסיכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכול ממוקד לא עוזר כי הוא ממוקד. צריך להרחיב את הסקאלות של הסיכולים.

לאיזה סקאלה? כל ערבי שני? כל ערבי שלישי?

ישראל היא המדינה היחידה שאוסרת הוצאה להורג בחוק. אוסרת הוצאה להורג במשפט אבל מתירה הוצאה להורג בלי משפט....

סיכול ממוקד צריך להיות כשמו. סיכול רק של פצצות מתתקתקות. לא של אחמד יאסינים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני אני מתאר לעצמי כמה אנשים הוא רצח וזה יוצא בערך 10-11 מיליון...

והם עוד היום העם שלו!!

אבל זאת סתם דוגמה למה שאני מאמיןש צריך לעשות... ואם היה מישהו כמוהו הוא כבר היה מזמן מטפל בהם בדרך המהירה!!

היטלר בעצמו, בדירדור העולם למלחמת העולם השנייה גרם למותם, אם במישרין ואם בעקיפין, של כ-30 מיליון בני אדם. איני חושב שהמספרים של סטאלין דומים. אבל אם משווים הרג שיטתי של אנשים "ללא מניע" - אז סטאלין אכן עובר את היטלר באופן משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני אני מתאר לעצמי כמה אנשים הוא רצח וזה יוצא בערך 10-11 מיליון...

והם עוד היום העם שלו!!

אני חושב שאתה מתבלבל עם היטלר.

אני יודע שזו סטיה מהנושא, אבל חשוב שכולם ידעו שהיטלר רצח בערך 12 מיליון איש (7 מיליון יהודים, ועוד כמה מיליונים של פולנים, צוענים, נכים, הומוסקסואלים וכד'). במלחמת העולם כולה נהרגו קרוב ל-50 מיליון איש.

סטלין לעומת זאת, הצליח להרוג כ-50 מיליון איש מהעם שלו, וזאת מבלי להחשיב את מלחמת העולם השניה בה מתו כ-20 מיליון חיילים רוסים.

לכן אודה אם לא תקח דוגמה מהרוצחים הגדולים ביותר שהאנושות ידעה מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יום עבר עלינו היום....

כבר בבוקר הבחנתי בסטודנטית שבורחת משני בדואים שעלו לאוטובוס מחשש לפיצוץ מאחד התיקים שלהם.

אח"כ נכנסתי למעין חדר חרדה שפתחו באוניברסיטה הצוות הטכני וויכוחים פוליטים שטפו את האיזור.

מה שבטוח : כולם בעד החיסול של צורר היהודים והישראלים.

מה שמטריד אותי היא העובדה הכואבת שערביי (אותם אזרחים שומרי חוק (כאילו כזה ?!) ) הולכים לבצע מחר "שביתה" (אולי ניסיון לטבח ביהודים?). ואם חס וחלילה שוטר ירגיש מוקף המון זועם ערבי ישראלי (שומרי חוק כאילו כזה?) האם יירה ?

על מה השוטר לעשות באותו רגע ?

1. להתקשר לעורך דין.

2.לצעוק אללה וועכבר ולספר שהוא בעצם ערבי ישראלי שומר חוק (כאילו כזה? !)

3.לצעוק שהוא בעצם ערבי נוצרי בשם "חורי עכבר ".

4.להגיד ששמו "שמרי צמרת" ולהכריז שמעכשיו הוא בעצם נגד הכיבוש ונגד ההתנחלויות ואין כמו ערבי שומרי חוק (כאילו כזה?!).

5.למות בשקט.

שמתם לב שאין באופציות :"הוצא אקדח ותירה להם בצורה !!!".

למה ?

כי הם שומרי חוק (כאילו כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתבלבל עם היטלר.

אני יודע שזו סטיה מהנושא, אבל חשוב שכולם ידעו שהיטלר רצח בערך 12 מיליון איש (7 מיליון יהודים, ועוד כמה מיליונים של פולנים, צוענים, נכים, הומוסקסואלים וכד'). במלחמת העולם כולה נהרגו קרוב ל-50 מיליון איש.

סטלין לעומת זאת, הצליח להרוג כ-50 מיליון איש מהעם שלו, וזאת מבלי להחשיב את מלחמת העולם השניה בה מתו כ-20 מיליון חיילים רוסים.

לכן אודה אם לא תקח דוגמה מהרוצחים הגדולים ביותר שהאנושות ידעה מעולם.

קצת לא נעים לדבר על מספרים שמאחורי כל אחד מהם עומד עולם ומלואו אבל בכ"ז: היטלר אחראי בחזית האירופית לכ-35 מיליון חללים מתוך כ-50 מיליון במלחמה. ל-15 מיליון האחרים אחראית יפן הקיסרית. לא שזה מפחית מהרצח ההמוני האכזרי של היטלר, רק להעמיד דברים על דיוקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודי טוב זה יהודי שרוף, או ירוי, ועם צלב צהוב עדיף.

ביחד עם הערבים.. אח.. מה שהגזעים הנחותים האלה עושים לעולם, כמה כאב ראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...