Windows 10 - עמוד 34 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

והבאג האחד קטן שנתקלתי בו ב10... אל תדאג, ב-7 וב-8 אין לך כלל את ה-action center.. אז ראה את זה כאל משהו שלא יחסר לך.

מדובר בבאג על התראות חדשות. מודיע לפעמים שיש כאשר אין. ונראה לי שזה נפתר ברגע שהגדרתי את הג'ימייל באפליקציית הדואר-מטרו המובנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא מבין את הקטע של פאצ' ראשון אצל אנשים. באופן עקרוני המערכת בשוק הרבה זמן בגרסה המוקדמת שלה, כך שהגרסה הסופית היא בעצם בפאצ' הראשון.

מה יש פה להבין? אין לי רצון או זמן להיות שפן ניסיונות.

אני קודם כל בודק עם המשתמשים האם הגרסה יציבה וטובה או שאני מחכה קצת, ורק אחר כך משדרג. וזה נכון לקושחה של טלפונים, לאפליקציות וגם לווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב שכבר יש מספיק אינדיקציה בשביל לא להמתין חצי שנה שנה לעדכון משמעותי שיפתור הרבה בעיות קטנות שממש לא משפיעות עליך בשימוש שותף.

אם זה כך, אני בהחלט אשדרג. כל המטרה בשאלה שלי הייתה לברר אם זה אכן המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי קקדו, לא הייתה לך תמונה אחרת?

ובכל מקרה, לדעתי אין צורך לחכות. אם אתה רוצה לשדרג, תשדרג, אם אתה לא רוצה, אל תשדרג.

פשוט מאוד!

במחשב הנייד שידרגתי ל10 ואני מרוצה, במחשב הנייח אני לא משדרג כי אני פשוט לא יכול עד שאסיים את כל הפרויקטים שלי. אחרי זה כבר אשדרג.

אל תחפש סיבות לא לעשות, פשוט תחליט. JUST DO IT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסית.

קיבלתי הודעה , הורדתי את הקובץ התחיל להוריד נתקע ב79 אחוז , ותחת הכותרת 'בעיה' הופיע מילה אחת 'בעיה'... במנהל אפדאטה נתן את הפרטים הבאים:

Microsoft .NET Framework 4.5.2 for Windows 8.1 and Windows Server 2012 R2 for x64-based Systems (KB2934520)

תאריך התקנה: ‎03/‎08/‎2015 ‏15:13

מצב התקנה: ‏‏‏‏נכשל

‏‏פרטי שגיאה: קוד 80200056

סוג עדכון: מומלץ

The Microsoft .NET Framework 4.5.2 is a highly compatible, in-place update to the .NET Framework 4, 4.5 and 4.5.1. By using the .NET Framework 4.5.2 together with the C# or Visual Basic programming languages, you can write Windows Store apps. The .NET Framework 4.5.2 delivers better performance, reliability, and security than previous versions. After you install this update, you may have to restart your computer.

מידע נוסף:

http://support.microsoft.com/kb/2934520

עזרה ותמיכה:

http://support.microsoft.com

.

ניסית את הטריק למחוק את תיקיית העדכונים שנכתב כאן באתר. וזה אכן התחיל לשדרג אבל עד לבערך 75 אחוז וכתב שוב את אותה בעיה כשבנוסף הוא המליץ לעשות הפעלה מחדש שלא פתרה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...