Windows 10 - עמוד 15 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 10

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 693
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אשמח להתייחסות לשאלה האחרונה שלי:

"אגב, אין שום בעיה לעשות את התהליך הזה של ה-2 פעימות דרך מכונה וירטואלית, נכון? אני רוצה לבצע דרך מכונה וירטואלית התקנה נקייה של 8.1 ואז שדרוג ל-10, בשביל שהסריאל שלי רשמי יהפוך להיות 10 ואז אני אוכל לבצע התקנה נקייה על המחשב שלי עצמו."

ראיתי שבציוץ בטוויטר רשום Same Device.. מה זה אומר? יכול להיות שאם אני אתקין במכונה וירטואלית, אשתמש בסריאל של 8.1, וסתם אתן שם למחשב.. העיקר בשביל שהווינדוס יעלה כבר..

אז יהיה לי אבוד ואצטרך להשתמש באותו שם למחשב? או שאני אוכל לבצע התקנה נקייה של 10 רק על המכונה וירטואלית?

(ובכלל, מה קורה במידה ואני קונה מחשב חדש, אני לא אוכל להתקין עליו את הווינדוס שקניתי? איך הם יודעים בכלל אם מדובר בSame Device או לא?)

אשמח לעזרה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הגרסה הרשמית

dSM150L.png

אם זה הRetail לא נראה לי שתיהיה בעיה להתקין על מחשב אחר אבל לבינתיים הדרך היחידה שברורה לי היא אם אני מתקין את 8 מחדש ומעדכן ל8.1 ורק אז ל10 ובמקרה שלך זה מ8.1 ואז ל10.

מיקרוסופט מאשרת: המשודרגים החינמיים לחלונות 10 יקבלו גירסה רב פעמית

^ע"פ חלק מהציוצים הבאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות בכלל שהוא התכוון ל- Clean Install דרך הגדרות המערכת? יש בהגדרות המערכת בווינדוס 8.1 אפשרות לעשות RESTORE למחשב, שזה בעצם מפרמט את הווינדוס להתחלה. אולי זאת הייתה הכוונה?

התקנתי בינתיים את הווינדוס 8.1 במכונה הוירטואלית, עשיתי את כל העדכונים, אבל כרגע אפילו האייקון של הווינדוס 10 לא מופיע בכלל. עשיתי את כל השיטות להופעה של זה, יש לי את כל העדכונים הדרושים להתקנה, עשיתי כמה וכמה פעמים ריסטרט...

יש באמת סיכוי שזה בגלל המכונה הוירטואלית? לא חשבתי שזה אמור לשנות משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתמול

Windows 10 upgrade and installation FAQ: We figured out who pays and who doesn't - SuperSite for Windows

והתשובה הבאה בכלל לא מוצאת חן בעיני =\

QRuWj7Q.png

אבל ע"פ הציוץ הרביעי אני מבין שאם אני אתקין מחדש אני עדיין יוכל לעדכן כי זמן העדכון לא עבר בכל מקרה למה קשה להם לתת איזה תשובה ברורה.

זה העדכון

Update installs Get Windows 10 app(KB3035583) in Windows 8.1 and Windows 7 SP1 - Microsoft

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...