פיגוע בחיפה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בחיפה

MiniMizer

Recommended Posts

אני מקווה שהציטוטים שלכם לא נשמרים בשרת כל פעם מחדש, אחרת אינקודר יפול לחובות.

לענין ילדים חורגים שלי.

להיכנס עם חי'ר לבד זה טיפשי ביותר.

יש לך צלפים ומטענים, האבידות יהיו אדירות.

מה שצה'ל עושה היום הוא הדבר הטוב ביותר, עם חי''ר ומגובה בטנקים,אם ישאלו אותי מה עוד צריך אגיד: הוא רק צריך לשחרר יותר צרורות לתוך קהל הפלסטינים זה הכל.

יובל לדעתי אתה מפחד להילחם, ומפה באות הדעות שלך, תחשוב עם הראש לא עם הרגשות, ככה הקמנו מדינה, ואם נחשוב כמוך אנחנו נהרוס אותה.

ולמה לצאת רק מהתנחלויות????

למה לא לצאת מעכו ומשאר השטחים ש"כבשנו" למה לא להחזיר את הפליטים לארץ?(שזה הרבה שטחים ירוקים)

שתבינו, אם אתם לא ממלאים 100 אחוז מדרישותיהם ונותנים להם להשפיל את , אין שקט, וגם זה לא מובטח, הימין המצויין צעק את זה לפני 10 שנים, והסמולנים ליגלגו בכל כוח, למזלם היו אנשים טיפשים בעם שנפלו להם בידיים, היום מי שהצביע לרבין יקבל צו 8!

דרך אגב אין שמאל בארץ, זהו נחש ערמומי בעל 3 ראשים, את זה הבינו הפלסטינים עם ברק.(שהציע להם 93 אחוזים!)

ויש פיתרון יותר הומני לפלסטינים הארורים כמו שאמרתי לטרנספר אותם, במוקדם או במאוחר זה יעשה ויפה שעה אחת הרבה יותר קודם.

לכן אני לא ממליץ לכל הסמולנים לבנות על דיון מדיני, אלא להתרגל למצב היום יומי.

סתם שאלה מסקרנות, שביבי אמר " ה ם מ פ ח ד י ם ", למה אתם חושבים שהוא התכוון? לזה שהם מפחדים מהפלסטינים ונכנעים להם בדרישות?

יכול להיות, לדעתי הם פחדו ממנו.

נ.ב

עכשיו הרסתם את המצב רוח לאנשים, אצטרך לחזור לדבר על . :dance:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפתרון הוא מזה פשוט: 1. לסגור ולנתק את השטחים מעולם חיצוני, ממדינות פרו-ערביות, מתקשורת ומשמאלנים.

2. להוציא את החלק הרקוב בעם הפלשטינאי בעזרת צהל בכל דרך האפשרית.

3. לעזור לפלשטינאים לקום לרגליים.

אני לא שמאלני, אני ימני קיצוני שעצר לחשוב לרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו מעניין לדעת שמאתמול היו כל כך הרבה תגובות אני בתור אחד שהיה בחיפה בזמן הפיגוע יכול לומר לכם שאין מציאות עגומה מזו

חיפה הלוווווווווו אחת הערים הראשיות של המדינה בחג צהרי היום !!! נטושהההההההה זה מפחיד לא ראיתי כזה דבר העיר פשוט ריקה מאדם חוץ מסופר פארם ואיזה בעל קיוסק אמיץ הכל היה סגור חוץ משתי יונים וחתולה לא ראיתי שם נפש חיה אחת חוץממני ומחברה שלי והיא שביא גרה שם היא פשוט עמדה עצרה ואמרה ואווווווו ביום כיפור יש יותר אנשים ברחוב ואני שלא ידעתי הייתי בחוץ בזמן פיגוי מערכת הפלאפונים קרסה לא הייתי זמין בשום דרך והמשפחה שלי כולה ידעה שאני בחיפה ואולי יצאתי והלחץ דם של אבא שלי חגג !!!!

אי אפשר לחיות במציאות כזאת !!!!! לדבר לדבר זכויות אדם סבבה אבל יש גבול זה מצחיק אבל אנחנו שמנו אותם פעם בסגר ותראו עכשיו ...

מי מסתובב חופשי בהמוניו ברחובות מבצע תהלוכות והפגנות עם נשק חיי מי חוגג את החגים בשקט מי יוצא שמח ומחייך מהבית ומי יושב בבית סגור מפחד לצאת לא מבלה נמצא בדיכוי בחרדה אפילו בהשפלה ? מי שם את מי בסגר מי שם את מי במצור ?

זה ממש לא יתכן !!!!!! המדינה אחרי הכל היא מדינה יהודית ! לגבי הפלסטינאים אני חותם ש99 אחוז הם שונאי !

אז שאלוהים יסלח לאחוז הנוסף אבל גנדי צדק !! רק טראנספר וזו לא הסתה פשוט כל אחד יחיה רחוק מהשני וכמו ילדים קטנים נגיד אנחנו תפסנו קודם !

וזה הכל דם נשפך כמו מיים אי אפשר לצאת אי אפשר לעשות חג כמו שצריך אנשים מדוכאים ! חאלאס אם כל הטפות המוסר של דיי לכיבוש ורוצים שלום אני לא אומר הקם להורדך השכם להורגו אבל זה כתוב !!!! בתורה שלנו ותגידו לה' שהוא מסית .... קודם כל החיים שלנו אחרי זה הזכויות שלהם ומי שלא מסכים איתי בבקשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה צריך לראות את ת"א כל יום, כמו בערב שבת.

הפכה לעיר רפאים.

אוטובוס פה ושם, אין פקקים, לא רואים אנשים ברחובות, בתי הקפה והמסעדות ריקים מאנשים, מעניין כמה זמן זה יימשך... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטרדמוס, בגלל אנשים כמוך כל העולם חושב שאנחנו מטומטמים.

אני לא אומר הקם להורדך השכם להורגו אבל זה כתוב !!!! בתורה שלנו ותגידו לה' שהוא מסית

מזה זה אמור להביע?

בגלל דברים כאלו כל העולם חושב שאנחנו פראים ושכל הסכסוך הוא בגלל מניעים דתיים!

נראה לך שאכפת לי אם בהר הבית יהיה מקדש או מסגד? מצדי שיהיה שם מועדון ריקודים!

בתורה שלנו גם כתוב שצריך לסקול באבנים הומוסקסואלים, אז בבקשה, קח אבן ולך תהרוג את כולם אם כם כל אכפת לך מהתורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור אחי .... לא אמרתי שאני פועל ממניעים דתיים או משהו אני חילוני לגמרי אבל זה לא קשור

אני אומר שאפילו בספר שאמור להיות שיא המוסריות (ובלי קשר לדת התורה היא מוסרית לאותם ימים) ובלי קשר למניעי דת

אפילו בדת התפיסה היא קודם כל תגן על חייך אחרי זה על זכויות האדם וכל שאר הבולשיט ושאנחנו נכנעים ללחתים של העולם מפאת מניעים "הומניטריים" אז התוצאה היא שפיכות דמים זה העניין אנחנו לא פועלים מטעמי דת אני לא חושב שמישהו חושב ככה כי אם היינו פועלים מטעמי דת (כמו המחבלים יח"ש ) לא נראה לי שהיו כאן שני עמים !

MINIMIZER זכותך להביע את דעתך אבל אם אתה מכבד את האתר ואת האנשים בו לדעתי אתה צריך למחוק או לשנות את ההודעה שלך אף אחד לא מכריח אותך להאמין אבל קח את הספק שיש אנשים מאמינים יותר ממני וממך שומרי מסורת או אפילו דתיים שקריאת ההודעה שלך תהווה בשבילם פגיעה חמורה ואת זה אין לך זכות לעשות לפכות לא באתר ציבורי זה באמת לא יפה מה שאמרת גם אם אתה חסר אמונה ....

OK אחי דבריי מתקבלים עכשיו ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?

התורה היא מוסרית???

לפי מה שזכור לי, ה' מחה עמים שלמים מעל פני האדמה רק כדי שלנו יהיה איפה לגור...

זה מוסרי?

אגב, המחבלים לא פועלים רק מטעמי דת, כבר לא.

ערכתי את ההודעה, אבל ההערה הזאת שלך שזה מה שכתוב בתורה מאוד הכעיסה אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה וסוף הויכוח :) אני לא מסיונר ולא בא לשכנע אותך או משהו אתה אומר ה' מחה עמים שלמים אז בתור אחד שלפני שנייה אמר שהוא לא מאמין אז מבחינתך זה לא קרה חוץ מזה גם אם כן מה אכפת לך יאללה העיקר שהמצב ישתפר אחרי הכל אנחנו באותו צד ואף אחד לא רוצה להתפוצץ ועל הזין שלי המניע של המחבלים שאתה מת אתה מת !

אז אני רק מקווה ששפיכות הדמים הזאת גם של ישראלים וגם של ערבים זה לא משנה תיפסק

ושיהיה לכולם חג שמח ושקט

מינימייזר חג פסח שמח וכשר ;) אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...