המלצה למדפסת משולבת לייזר ועכבר - 127FN ו-RAPOO 7800? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למדפסת משולבת לייזר ועכבר - 127FN ו-RAPOO 7800?

xtract1

Recommended Posts

אני מחפש מדפסת לייזר משולבת (לא חייב פקס, אבל עדיף שיהיה כלול) חסכונית ואמינה. אין יותר מדי דרישות מלבד העובדה שתהיה מספיק פופולארית כך שאוכל להשיג טונרים תואמים ולא מקוריים יקרים. לכן, תקנו אותי אם אני טועה, מעדיף HP. ראיתי את ה*127FN באילת בכ-590 ש"ח והיא נראת לי עונה על כל הדרישות. מה דעתכם?

לגבי העכבר, אולי למישהו יש ניסיון איתו במקרה?

ראיתי ביקורת ביוטיוב שם אומרים שהוא לא רע בכלל ביחס ל-G700 (לשימוש משרדי) ואחרי שנה הוא עדיין עבד כמו שצריך. אני מעוניין להזמין מאיביי שם המיר כ-140 ש"ח.

http://www.ebay.com/itm/Rapoo-7800P-Laser-Mouse-for-Wireless-Gaming-2-4-GHz-1600dpi-6-Key-Black-/311111660663?pt=Mice&hash=item486fb33477

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המדפסת, יש דגמים גם של חברות אחרות שקיים עבורן דיו חלופי. כתוב את התקציב למדפסת ואמליץ לך על מדפסות שיש להן טונרים חלופיים לא יקרים.

לגבי העכבר, אין לי ניסיון עם עכברים של Rapoo אבל לפי ביקורות נראה שהוא נותן תמורה טובה למחירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון היתי שמח למצוא מדפסת בסביבות ה-500 שקלים.

לגבי דיו חלופי, השאלה אם לא תהיה בעיה בעתיד הרחוק? אני יכול לציין את המדפסת של ההורים, 1020 ענתיקה שעדיין אפשר למצוא לה דיו חלופי בקלות...

מלבד עניין הדיו וזמינותו חשובה לי בעיקר האמינות. אם במקרה במקרה במקרה בתקציב נכנס משהו - מה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדפסת של HP שקישרת אליה בהודעה הראשונה עונה על הדרישות שלך.

הביקורות עליה הולכות לכאן ולכאן, חלקן טובות וחלקן רעות, אך מצד שני זה המקרה בהרבה ביקורות על מוצרים באמזון ודומיו.

לעומת זאת ב-B&H יש עליה ביקורות טובות של משתמשים:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1036942-REG/hp_cz181a_bgj_laserjet_pro_m127fn_monochrome.html

לי אישית אין ניסיון עם המדפסת הזו אבל נראה שהיא נותנת תמורה טובה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תתרחק מהמדפסת של . זה כבר לא מה שהכרת מסדרת 1000 הישנה. בחדשות הם הוסיפו מנגנוני שיקשו עליך להכניס מחסנית תחליפית. בנוסף הם הקטינו את תכולת המחסניות ובנוסף קידדו תאריך תפוגה לכל מחסנית ככה שהמדפסת דוחה אותה אם עבר התאריך. לך על ברדר כלשהיא או קנון אין שם את המשחקים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...