חוות דעת על SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על SSD

Shay2111

Recommended Posts

אני מחפש לקנות וזה מה שכרגע מצאתי אני מחפש חוות דעת על SSD

אנא תנו חוות הדעת שלכם למי שיש את הכוננים בעיקרון השימוש היה בעיקר למערכת הפעלה תוכנות ואולי משחק

Corsair Force LS CSSD-F240GBLS-BK 240GB Sata III MLC

Transcend SSD370 TS256GSSD370 256GB SSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדיסק של קורסייר (LS) מזה כמה שנים (120 גיגה).דיסק טוב אך לא מלך הביצועים.

באותו תקציב ניתן למצוא דיסק משתלם יותר כיום אך גם הוא יעשה את העבודה בצורה טובה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש ניסיון עם הכוננים של קרושיאל (מיקרון), ניסיון מצוין.

החל מהM4 הוותיק, דרך הM500 הסביר וכן MX100 שאני מאוד מרוצה ממנו.

פותח הדיון ביקש את חוות דעתנו על הכוננים משימוש אישי, אני כבר ארבע שנים עם הM4 שעובד כמו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מתלבט המהירות כתיבה וקריאה הם בהבדל גדול ממה שאני ראיתי למה אתה כל כך ממליץ יש יתרונות כלפי האחרים ומה הבדל בין MX100 256 לבין M500 240

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני מבין את הפיתוי לקנות את אחד מהכוננים האיטיים מדור ישן ב300 שקל ל128GB, כשאחד נורמלי עולה 380.

אבל כשאפשר לקנות אחד נורמלי 256GB ב565 שקל, עדיף לקחת אותו ולפתור את הדילמה.

המחיר ל- Force 240GB הוא 535 ש"ח

ו ל- Transcend 256GB הוא 560 ש"ח

זה מה שאני ביקשתי חוות דעת השאלה העם הם היו טוב או שהם עד כדי כך ישנים ולפי מה שאני בודק המהירות כתיבה וקריאה שלהם יותר גבוה מ-MX100 ועם כבר מצעים לי אותו במה הוא עולה על שני הכוננים שאני שאלתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים המוצהרים של היצרן לכתיבה /קריאה הם מקסימליים ולא רלוונטים/לא מדויקים.

אם מדובר באותו מחיר באמת הייתי לוקח את MX100 256 .הוא יותר טוב מM500 (וגם מהשתיים שהזכרת) בנפח הנ"ל.

למהירויות אמיתייות חפש בנצמרקים ברשת.

נ.ב. השוואה בין טרנסנד 370 לMX100 באתר שהומלץ למעלה

http://ssd.userbenchmark.com/Compare/Transcend-SSD370-256GB-vs-Crucial-MX100-256GB/2701vs2317

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ה-MX100 256GB הוא הכי משתלם כרגע (ה-128 איטי מידי לעומת המתחרות, וגם בעל נפח קטן).

בכללי ב-Sata 6g/s שולטת סמסונג. 850 pro זה ה- הכי טוב שיש בשוק בקטגוריה הזו, וגם במחיר די תחרותי ביחס לביצועים. עם אמינות גבוהה מאוד להרבה שנים.

850 EVO הוא כמו מין הכלאה, אבל אני לא הייתי קונה אותו. גם ב-840 EVO היו בעיות וגם בזה יש..

אני חושב לקנות בקרוב לעצמי את ה-MX100 256GB (אני חושב שזה די והותר בשביל ושלל תוכנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מתלבט המהירות כתיבה וקריאה הם בהבדל גדול ממה שאני ראיתי למה אתה כל כך ממליץ יש יתרונות כלפי האחרים ומה הבדל בין MX100 256 לבין M500 240

המחיר ל- Force 240GB הוא 535 ש"ח

ו ל- Transcend 256GB הוא 560 ש"ח

זה מה שאני ביקשתי חוות דעת השאלה העם הם היו טוב או שהם עד כדי כך ישנים ולפי מה שאני בודק המהירות כתיבה וקריאה שלהם יותר גבוה מ-MX100 ועם כבר מצעים לי אותו במה הוא עולה על שני הכוננים שאני שאלתי .

בדרך כלל מהירות הכתיבה הרציפה המקסימלית בכונן שווה בערך לנפח הכונן עצמו.

128mbps לכונן בנפח 128GB ו256mbps לכונן בנפח 256GB.

יש יצרנים שכותבים בדף ה"סדרה" את המהירות כתיבה הרציפה המקסימלית של הנפח הגדול בסדרה. (512GB ומעלה)

ואז חנויות שמות את התיאור המטעה בדף המוצר של כל הכוננים בכל הנפחים של אותה הסדרה, וממש משקרים ללקוחות שאינם יודעים אחרת.

מעבר לכך, מהירות נמדדת מהרבה בחינות אחרות.

וצריך לראות השוואות מקיפות כדי להבין את יכולתיו וחולשותיו של כונן/סדרה.

הכוננים הזולים שהבאת בהודעה הראשית אינם מהירים יותר מהMX100 בשום אופן.

לא בנפח 128GB, ולא בנפח 256GB.

חד וחלק.

הMX100 הוא אחד הכוננים (אם לא הכונן) הכי משתלם ביחס מחיר/נפח/ביצועים.

במיוחד בנפח 256GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי מורגש בSSD זה מהירויות קריאה ולא כתיבה ולכן בקושי תחוש בהבדל בין הMX100 לבין כוננים יקרים יותר.

מה שכן אני מציע לחכות קצת לBX100 שכבר יצא בארה"ב - יותר מהיר מהMX100 ואמור לעלות אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...