AMD 7950 - מסך נכבה במאמץ באופן רנדומלי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD 7950 - מסך נכבה במאמץ באופן רנדומלי

FastJack

Recommended Posts

בהמשך לת'רד הזה

כרטיס 7950 לאחר התקנה, רנדומלית המסך נכבה תחת עומס.

המסך נכבה == המסך מאבד את האות מכרטיס המסך ונכנס ל Sleep Mode.

יש לציין שהתופעה קוראת באופן רנדומלי, אין חוקיות מסויימת. OCCT עובד חלק שעה וחצי ולעומת זאת 10 דקות במשחק (לדוגמא Rome Total War 2) והכרטיס קורס.

ניתן לראות את המפרט בפרופיל מצד ימין.

מישהו מכיר / נתקל בתופעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה בקבלים שהשתמשו בהם, הם לא יציבים וגורמים לבעיות. (ז"א שהבעיה בחומרה ושאי אפשר לפתור אותה עם תוכנה, דרייבר או Bios)

הורדת תדר העבודה של הליבה עזרה להפחית את הBlackouts אך לא למנוע אותם.

קראתי את הכתבות ברפרוף, הפתרון פשוט. שולחים את הכרטיס חזרה ליצרן.

הבעיה שכבר עברו שנתיים ו- מאז ההשקה, אני לא יודע אם יעזרו לך בכלל...

אם הוא עדיין באחריות אז זו לא בעיה, פונים לחנות שבה קנית, הם בד"כ מטפלים בבעיות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא להוכיח "שאין לך אחות"...

הרי החנות מריצה Benchmark לכמה שעות ואם זה עבר אז מבחינתה הכל בסדר.

הבעיה היא שהנפילות הן רנדומליות, ויכול לקחת הרבה זמן עד שהנפילה מתרחשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לת'רד הזה

כרטיס 7950 לאחר התקנה, רנדומלית המסך נכבה תחת עומס.

המסך נכבה == המסך מאבד את האות מכרטיס המסך ונכנס ל Sleep Mode.

יש לציין שהתופעה קוראת באופן רנדומלי, אין חוקיות מסויימת. OCCT עובד חלק שעה וחצי ולעומת זאת 10 דקות במשחק (לדוגמא Rome Total War 2) והכרטיס קורס.

ניתן לראות את המפרט בפרופיל מצד ימין.

מישהו מכיר / נתקל בתופעה?

גם לי יש את הבעיה הזאת עם כרטיס 7950 (יד שנייה) והייתה לי גם בכרטיס 6870 (חדש), אם כי זה היה קורה לעיתים רחוקות יותר. שני הכרטיסים הם של Sapphire! אי אפשר לדעת ואי אפשר לצפות לזה - יכול לקרות אפילו אחרי (או בזמן) צפיה בסרטון , פתאום המסך "נעלם", הופך שחור ורק Reset או כיבוי+הפעלה יעזרו פה. מאז שהחלפתי ל7950 התדירות שזה קורה החמירה. אם הייתי משאיר את המחשב דלוק לכמה שעות על "כיבוי צג" (לא מצב שינה, כמו שומר מסך רק שהמסך לא מראה כלום), המחשב לא היה משתחרר מזה אחר כך חוץ מאשר Reset או כיבוי. ביטלתי את הכיבוי צג, השארתי שומר מסך רגיל (אני מכבה את המסך ידנית עם הכפתור אם אני לא הולך להשתמש הרבה זמן) ומאז זה קורה פחות. זה קשור אולי לספק שהוא גם לא חדש וגם ההספק שהוא נותן מעורר שאלות (Antec VP450W)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הלכתי היום לחנות והחלפתי את הכרטיס, עשיתי לו בדיקה קצרה ונראה שהכל בסדר בינתיים.

אני יעדכן עוד מספר ימים אם הבעיה נפתרה באופן סופי.

עריכה:

לאיזה טמפ' הכרטיס שלכם מגיע במאמץ?בBF4 אני מגיע ל66 מעלות עם 50% פעילות מאוורר (שומעים אותו די חזק)

בכרטיס הקודם המאוורר היה על 56 מעלות עם 35% (אבל מצד שני הוא לא עבד כמו שצריך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...