מערכת קירור נוזלי לCPU - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור נוזלי לCPU

felixil

Recommended Posts

היי

אבקש את עזרתכם בנושא מערכת קירור נוזלית .

מה עדיף? מערכת קירור נוזלי לCPU מונדור או מערכת קירור נוזלית KIT (סוקט, משאיבה, מיכל מים, רדיטור, צינורות ומחברים).

א.) ביצועים.

ב.) איכות.

ג.) מחיר.

ד.) אפשרות הרחבה עתידית. (לקירור מרובים)

ואם אשפר המלצות לKIT או לונדורים השמח.

תודה והמשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי

תודה על התגובה, גוגל לא יכול לעזור לי, מול ניסיון מקצועי אמיתי :-) (מפרט המחשב שלך עזר לי מאוד).

מערכת שלי היא

מעבד 4970K.

msi z87 xpower .

msi gtx970 G4.

ssd 120G X2

5 מאררי מארז.

ספק 750W GOLD +

אני מעוניין במערכת קירור מים בלבד, בעבודה שקטה של המחשב, ורגועה שלי (גם בימות הקיץ החמים ביותר :-).

עבודה בOC כמובן.

*** האם מערכת KIT (הרכבה עצמית) מגיעים לטמפרטורות נמוכות יותר לעבודה? או שקטות יותר ? או בעלות יתרון כלשהו על מערכות הונדור?

לדוגמא אתר :

http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleid=2744&page=4

תודה והמשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש לא התכוונתי לגוגל אלה לחיפוש בפורום הנ"ל יש המון דיונים והמלצות, כמו כן ההבדל בין מערכת מוכנה למערכת בבניה עצמית דובר המון.

לפני שאתה מחליט שאתה נעול על מערכת מים, תחשוב מאיזה סיבה אתה רוצה אחת, כי שקטה יותר היא לא, גם מבחינת טמפ' יש קירורי אוויר שמנצחים מערכות X, ולכן השיקולים שלך צריכים להיות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כפי שכבר כתבתי "

אני מעוניין במערכת מים בלבד, בעבודה שקטה של המחשב, ורגועה שלי (גם בימות הקיץ החמים ביותר :-)

".

חסרונות אויר הם :

א. תלויות מאוד במזג האויר. (גרוע ליציבות OC).

ב. תופסות המון מקום על הלוח (ביטול סוקטים של לא בא בחשבון.)

ג. יוצרות סביבה חמה בתוך המארז. (לא טוב לשאר הרכיבים) .

ולא סובל אישית את האבק שהוא קולט !

:huh: תודה בכל אופן הבנתי את התשובה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רק מנסה להסביר לך שברמת ביצועים ההבדל בין אוויר למים לא כזה גדול ... ובקשר למערכת בניה עצמית (KIT) זה נטו כתחביב או למי שיש מערך כרטיסים ויש לו מספיק כסף ושגעת להוציא על זה

כל בן אדם כאן שהתעסק עם בניה עצמית יגיד לך לא להתקרב כי בתכלס אין צורך וזה נטו ליופי\סיפוק עצמי יותר מאשר ביצועים ...

קירור אוויר\קירור מים בסופו של דבר שניהם מקוררים ע"י אוויר ככה ש"מזג האוויר" הוא לא דוגמא

אבק אתה תקלוט ככה או ככה זה כבר תלוי במארז( אגב יותר קשה ומעצבן לנקות רדיאטור מאשר גוף של מעבד ... שלא נדבר על תחזוקה שוטפת של ניקוי המערכת וכ'ו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...