כיצד ניתן להגיע למצב Active כאשר: - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד ניתן להגיע למצב Active כאשר:

ORrrr

Recommended Posts

כאשר אני גולש דרך האינטרנט כשהמודם (PCI) נמצא במחשב השני ואני גולש דרך שיתוף האינטרנט ברשת...

כלומר, הכיצד אני יוצר בעצמי משחקים שונים בכל משחק שהוא שוכלו להתחבר אלי..

אני בטוח שנשאלה שאלה דומה כבר לפני הרבה זמן אבל אני לא מוצא החיפוש..

תודה מראש, אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לפתוח את הפורט שהמשחק משתמש בו בנתב שלך, ולהפנות אותו אל הכתובת הפנימית של המחשב שלך.

מכיוון שהנתב שלך הוא המחשב השני שמשתף עם , תצטרך לפתוח בו את הפורט המתאים.

בשביל לדעת איזה פורט צריך לפתוח, גלוש לאתר יצרנית המשחק וחפש שם, או קרא את קובץ ה-ReadMe שבא עם המשחק.

בשביל לקרוא כיצד ניתן לפתוח פורטים בנתב של ווינדוס שאתה משתמש בו, עשה search.gif (האייקון הזה נמצא גם בתפריט של הפורום למעלה). בעזרת האפשרות הזו, היית יכול למצוא את הת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

אכן דפדפתי קצת בתרד שנתת,

אבל הרבה מוסגים לקחו אותי לאיבוד ולא ממש הבנתי מה עושים..

אבל מצאתי ברידמי של המשחק את הדבר הבא:

Game Port - The game port sets the network port on which other players will attempt to connect to your computer. The value displayed should be in the range of 1024 to 49151. In most cases this will not need to be changed. If you use a shared connection, the value listed should be set to match the NAT port forwarding table entry for the computer you use.

לפי מה שהבנתי כאן אני צריך פשוט לשנות את הפורט במשחק לפורט מסויים..

עכשיו במוסגים פשוטים, אתה יכול בבקשה להסביר לי לאיזה פורט אני צריך להתייחס?

תודה מראש..

:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להפנות פורט אחד בטווח הזה אל הכתובת של המחשב השני ברשת, ואח"כ להגדיר למשחק על המחשב השני להשתמש בפורט הזה שהפנית.

אני אצא מנקודת הנחה שהגדרת את שיתוף האינטרנט לפי המדריך פה.

במחשב הראשי, זה שמשתף , תיכנס להגדרות החייגן או הרשת עם המודם (איפה שהוספת את הסימון של השיתוף), לחץ באותו חלון של הסימון הזה על הכפתור Settings למטה. ייפתח לך חלון הפניית הפורטים. בשביל להוסיף הפנייה, לחץ על Add. בשדה הראשון למעלה הכנס את שם ההפנייה (אתה יכול לרשום מה שבא לך, עדיף את שם המשחק כדי שתוכל לזהות), בשדה השני הכנס את הכתובת 192.168.0.2.

בשני השדות התחתונים, הכנס את הפורט שאתה רוצה להפנות, ושים לב שמסומן בצד TCP.

זהו, תאשר, תתנתק ותתחבר כדי שהשינויים יפעלו, והפורט מופנה.

שים לב שכשאתה מנחה אנשים להתחבר אליך, אתה צריך לתת להם את ה-IP החיצוני שלך, למרות שלמחשב השני אין IP חיצוני. אתה יכול להיכנס ל-www.whatismyip.com מאחד המחשבים אצלך, ואת ה-IP שאתה רואה שם תן לאנשים בשביל להתחבר אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...