מאוורר לגוף קירור - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר לגוף קירור

leahd3

Recommended Posts

שלום

יש לי scythe mugen 3

יש לי בעיה קטנה אני מעוניין להוסיף למחשב ( כרגע 4*2)

הבעיה היא שהמאורר של הגוף קירור די מונע ממני להוסיף שהם גבוהים ( לצורך השוואה הזיכרון שלי זה קורסייר ונגנס white ) והוא נכנס מתחת למאוור של הספק בעניין של 2-4 מלמטר

רציתי לדעת האם אני יכול להחליף את המאוור יותר דק בגודל 120 מילימטר ( של הוא 120*120*25) אני מניח ש 120*120*20 יעשה את העבודה יש הצעות למאוור כזה pwm שיעשה את העבודה ויהיה שקט כמו המיוגן שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אם יש רק מאוורר אחד תוכל להעביר לצד השני ובמקום שהוא ידחוף אוויר אל תוך הרדיאטור, הוא ימשוך את אוויר מהרדיאטור החוצה (לכיוון הפתח האחורי של המארז). ההשפעה על הטמפ' תהיה זניחה, אולי מעלה או שתיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על העצות

בקשר להעלאת המאוור זה לא ממש עוזר לי כי יש לי כרגע עוד 2*4 xms3 dhx שוכבים לי במגירה ולזכרונות האלה יש קירור נורא גבוהה אני מדבר פה על כמעט פי 1.5-1.9 גבוה יותר מהזכרונות הנוכחיים שלי

לכן ראיתי שלמרות שchannel 1 יש לי סלוט שהוא מתחת למאוור אבל הזכרון שלי הנוכחי נכנס אליו אני צריך לגלח בערך 3-5 מילימטר על מנת להשחיל את הזכרון הגבוהה הזה וחשבתי לעצמי למה לשרוף 400 שח על זיכרונות חדשים כשיש לי די טובים וכל מה שאני צריך זה מאוור דק יותר . לצערי אני פשוט לא מוצא משהו שהוא pmw והוא גם דק חיפשתי בקי אס פי ו אייבורי. וחשבתי שאולי אתם מכירים

בקשר להעברת המאוורר לצד שני אני לא ממש שלם עם זה שכן ניסיתי את זה ו יש לי ירידת ביצועים של כ-15%

במונחה אני על 23-26 מעלות במאמץ מלא הגעתי ך 55-65

כשהעברתי את המאוור במנוחה הייתי 30-32 ומאמץ הגעתי ל 75+

לכן אני חושב שהפתרון היותר אפקטיבי יהיה להחליף למאוור קטן יותר ובכך לחסוך באזור ה -300-350 שח ולהנןת מזכרונות שהם לא רעים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה אך עדיין אני לא מוצא ממש מאוורים נורמאליים אני ראיתי אחד שהוא דק אבל מגיע ל 2500 סלד שזה די יהיה רועש לפי דעתי כאשר שלי אני חושב מגיע למקסימום של 1600+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מאווררים דקים 20ממ ומטה שיעשו עבודה טובה או יעילה, המגבלה פה היא פיזית בגלל הגודל מאווררים כאלה נועדו למערכות דקות/צפופות, אם אין לך צורך ממשי בהם ויש לך אופציה להעביר את זה המאוור אז זאת האופציה הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על העצות

בקשר להעברת המאוורר לצד שני אני לא ממש שלם עם זה שכן ניסיתי את זה ו יש לי ירידת ביצועים של כ-15%

במונחה אני על 23-26 מעלות במאמץ מלא הגעתי ך 55-65

כשהעברתי את המאוור במנוחה הייתי 30-32 ומאמץ הגעתי ל 75+

כשהעברת את המאוורר לצד השני, שמרת על אותו כיוון אוויר? ההבדל במעלות גדול מדי, אני מקווה שלא שמת אותו בכיוון ההפוך... יש חץ על מסגרת המאוורר שמראה את כיוון האוויר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני גם חושב שזה מיותר אבל כרצונך.

120MM PWM בעובי 15MM:

http://www.prolimatech.com/en/products/detail.asp?id=2722&page=1

נראה מעולה ואמור להיות מאוד שקט. הביקורות עליו חיוביות.

מהאיביי עם משלוח לארץ:

http://www.ebay.com/itm/321472584797?&rmvSB=true

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר שמר על אותו כיוון(לא פעם ראשונה שלי תאמינו לי:P)

בקשר למאוור נראה אחלה רק האם יש דם שהוא 120X120X20? כי אני לא צריך כזה דק אני רק צריך לגלח 3-4 מילימטר ( של כרגע 120*120*25)

בנוסף אם כבר ללכת אז לקחת 14 סנט מאוורר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המאוורר 120mm היחיד שהצלחתי למצוא שהוא בעובי 20mm וגם PWM. אמור להיות יחסית שקט (נקסוס חברה מעולה למאווררים שידועים כשקטים).

http://www.endpcnoise.com/cgi-bin/e/120_mm_nexus_oem.html

הם שולחים גם מחוץ לארה"ב, צריך רק לברר מה עלות המשלוח בדואר אוויר רגיל.

מאוורר 140mm? לא יודע אם תצליח לחבר לרדיאטור. יכול להיות שאפשר, צריך לבדוק את העניין. אבל גם תהיה בעיה למצוא 20mm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...